Zde je uvedeno, jak dlouho skutečně vydrží baterie pro iPhone 11 a iPhone 11 Pro

Nové iPhony společnosti Apple obsahují několik vážných upgradů v oddělení baterií. Jak dlouho však vydrží nové baterie pro iPhone 11 a iPhone 11 Pro?

Může to být těžké říct, zejména proto, že se Apple rozhodl porovnat své nové baterie s předchozími generacemi. Například iPhone 11 Pro „vydrží o čtyři hodiny déle“ než iPhone XS. Pokud však nevlastníte iPhone XS, nebudete vědět, co to znamená.

Příbuzný:

  Ušetříme vás, když budete muset dělat jakékoli další kopání nebo další matematiku. Zde je třeba vědět, jak dlouho nové baterie vydrží.

  Odhady a specifikace baterie Apple

  Stručně řečeno, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max mají mnohem větší baterie. Obrázek přes iFixit.

  Zatímco Apple použil srovnávací statistiky během své hlavní zářijové poznámky a ve většině svých marketingových materiálů, společnost odhalila více objektivních specifikací - jsou jen trochu pohřbeny na stránce Tech Specs iPhones.

  Podobně Apple neuvolňuje kapacitu baterií svých zařízení. Můžeme však shromáždit jejich kapacity od zasvěcených v dodavatelském řetězci a registrací regulačních orgánů.

  Takto se rozpadají.

  • iPhone 11: Má 3 110 mAh baterii. Apple odhaduje, že vydrží až 17 hodin přehrávání videa, až 10 hodin streamovaného videa nebo až 65 hodin přehrávání zvuku
  • iPhone 11 Pro: Má 3 190 mAh baterii. Apple odhaduje, že vydrží až 18 hodin přehrávání videa, 11 hodin streamování videa nebo až 65 hodin přehrávání zvuku.
  • iPhone 11 Pro Max: Má 3 500 mAh baterii. Apple říká, že vydrží až 20 hodin přehrávání videa, 12 hodin streamování videa nebo až 80 hodin přehrávání zvuku

  To jsou docela statné baterie, zejména pro iPhony. A ve skutečnosti Apple ve skutečnosti vyrobil svá zařízení z roku 2019 o něco silnější a těžší, aby se do nich vešly tyto baterie.

  Odhady výdrže baterie zohledňují také správu napájení společnosti Apple. V nedávném rozhovoru pro WIRED hlavní čipový inženýr společnosti Apple odhalil, že A13 Bionic využívá strojové učení k optimalizaci energetické účinnosti v nejnovějších iPhonech. To znamená lepší výdrž baterie bez obětování výkonu.

  Testování a recenze baterií v reálném světě

  Kapacity a specifikace jsou jedna věc. Testování výdrže baterie v reálném světě je však nejlepším způsobem, jak určit, jak dlouho váš iPhone vydrží.

  Kapacita baterií pro mnoho spotřebitelů samozřejmě nebude znamenat mnoho a specifikace budou vypovídat pouze o jedné části příběhu. Ve skutečnosti například nepochodíte poslouchat hudbu po dobu 65 hodin.

  Naštěstí se spousta prvních recenzentů z hlavních médií hlouběji ponořila do výdrže baterie iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Výsledky jsou docela slibné pro uživatele, kterým záleží na výdrži baterie.

  Například iPhone 11 Pro během testu The Verge trvale vydržel přibližně 12 až 14 hodin při běžném každodenním používání. To je značný nárůst oproti předchozímu iPhonu a The Verge poznamenává, že je lepší než většina současných vlajkových lodí Android.

  U iPhonu 11 Pro došlo k podobnému nárůstu výdrže baterie a společnost Engadget zjistila, že jejich testovací model vydrží při běžném používání přibližně 12 hodin na jedno nabití. Opět platí, že to je téměř celodenní výdrž baterie a obrovský nárůst oproti předchozí generaci.

  Pro srovnání, standardní LCD iPhone 11 zaznamenal mnohem skromnější vylepšení. Apple říká, že zařízení vydrží o 1 hodinu déle než iPhone XR - ale stojí za zmínku, že iPhone XR již měl nejlepší výdrž baterie ze všech předchozích iPhone.

  Aby bylo jasné, životnost baterie do značné míry závisí na tom, jak svůj iPhone používáte. Z tohoto důvodu se váš počet najetých kilometrů může lišit. Podobně se lithium-iontové baterie v průběhu času přirozeně degradují, což znamená, že tyto statistiky životnosti baterií nejsou trvalé.

  Všechny modely iPhone 11 a iPhone 11 Pro přesto vykazují významná vylepšení výdrže baterie.

  Poslední příspěvky

  $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found