Aktualizace iOS 9.2.1 způsobující problémy, Jak přejít na iOS 9.2

Pokaždé, když se objeví nové vydání iOS, funguje u mnoha a způsobuje problémy ostatním. Některé problémy jsou závažné, zatímco jiné jen přidávají nepříjemnosti. Pokud máte problémy s nejnovější aktualizací na verzi 9.2.1 a chcete se vrátit zpět k dřívější verzi 9.2, protože máte starší telefon nebo iPad a po upgradu dochází k pomalosti, postupujte podle následujících pěti kroků. Ne že iOS 9.2 vyřešil všechny problémy, ale mějte na paměti, že pomocí tohoto procesu se můžete vrátit zpět pouze na iOS 9.2.

Krok -> 1

Nezapomeňte zálohovat svůj iPhone / iPad pomocí iTunes. To je důležité, protože během procesu downgradu nechcete ztratit žádné informace. To vám také poskytne klid v případě, že se během procesu aktualizace a obnovení firmwaru něco pokazí.

Krok -> 2

Vyhledejte soubor IPSW iOS 9.2 odpovídající vašemu zařízení. Tento web slouží k vyhledání souboru IPSW. Tato stránka obsahuje všechny soubory IPSW pro všechna zařízení. Vyberte si vhodné zařízení, vyhledejte odpovídající soubor iOS 9.2 a poté jej stáhněte do svého počítače.

Krok -> 3

Přejděte do Nastavení> iCloud> a Zakažte funkci Najít můj telefon

Krok-> 4

Připojte telefon pomocí kabelu k počítači (PC / MAC) a spusťte v počítači iTunes. Na panelu iTunes vyberte příslušné zařízení. Měli byste ověřit zařízení vybrané v části „Shrnutí“ na levé straně panelu

Krok-> 5

Na počítači Mac podržte klávesu Alt + Alt a klikněte na „Obnovit“. Pokud používáte počítač, podržte klávesu Shift a klikněte na Obnovit. Budete povinni poskytnout soubor 9.2, který jste stáhli z ipsw, a podle pokynů obnovíte zařízení zpět na iOS 9.2.

Po dokončení procesu nezapomeňte přepnout nastavení „Najít můj iPhone“ zpět na ZAPNUTO.

Dobrým postupem je počkat asi týden, než upgradujete na nejnovější verzi iOS, zejména pokud používáte starší zařízení. Tímto způsobem budete mít čas vyhodnotit na základě zkušeností jiných lidí a můžete se rozhodnout, zda upgradovat, nebo počkat na další vydání.

Poslední příspěvky