Jak pozvat přátele pomocí Game Center na iOS 13+ a iPadOS +

Než budete moci spustit hru Apple Arcade a hrát si s přáteli, musíte najít své přátele a pozvat je pomocí Game Center a iMessage na iPhonu nebo iPadu.

Apple Arcade používá iCloud a Game Center pro vývoj hry, ukládání her a správu přátel na všech vašich zařízeních, která jsou přihlášena k iCloudu a Game Center se stejným Apple ID.

Příbuzný:

  Pokud hrajete hru Apple Arcade na svém telefonu se systémem iOS 13 a poté si stáhnete stejnou hru Apple Arcade do Apple TV, použijte stejný účet Apple ID, okamžitě synchronizuje všechny informace včetně vašich herních bodů.

  Pojďme se podívat na podrobnosti.

  Pozvěte přítele do Game Center v iOS 13 a iPadOS

  Přestože se aplikace Game Center stala nadbytečnou, stále se používá ke správě kontaktů a lze ji mimo jiné použít k vyhledání hráčů v okolí. Takto můžete vyhledat a pozvat Freinda, aby se připojil k hraní her Apple.

  1. Klepněte na Nastavení> Centrum her
  2. Dále klepněte na Přidat přátele
  3. Tím se otevře iMessage
  4. Vyberte kontakt ze seznamu kontaktů kliknutím na „+“ NEBO
  5. Zadejte telefonní číslo přítele
  6. Klikněte na Odeslat

  V tomto okamžiku je pozvánka na přátelství odeslána vašemu kontaktu prostřednictvím služby iMessage. Aby váš celý proces fungoval, je důležité, aby váš přítel používal také iOS 13 nebo iPadOS.

  Přijímejte žádosti o přátelství z Game Center a přidávejte přátele

  Apple vyžaduje, aby váš přítel používal iOS 13 nebo iPadOS, aby mohl přijmout váš požadavek a spolupracovat s vámi na hrách pro více hráčů.

  Chcete-li přijmout požadavek na přidání přítele do svého herního centra, budete muset otevřít zprávu iMessage a na žádosti zvolit možnost Přijmout.

  1. Otevřete oznámení „Obdrželi jste žádost o Game Center Freind“
  2. Klepněte na Přijmout na vlákně iMessage od odesílatele
  3. Tlačítko se změní na „Přijato“
  4. Klepněte na Nastavení> Centrum her> Přátelé a potvrďte, že byl kontakt přidán

  Odebírání přátel v Game Center na iOS 13 nebo iPadOS je snadné

  Chcete-li odebrat přítele ze seznamu kontaktů v Game Center pro iOS 13, postupujte takto:

  1. Klepněte na Nastavení> Centrum her
  2. Klepněte na Přátelé
  3. Vyhledejte kontakt, který chcete odebrat
  4. Přejeďte po kontaktu doleva
  5. Klepnutím na „Odebrat“ odeberete přítele

  Můžete také použít „Nahlásit“ místo „Odebrat“ a přidat ke kontaktu kvalifikační komentáře. Nejsme si jisti, jak to přesně ovlivní kontakt.

  Nelze odeslat žádost o přátelství, chyba při komunikaci se zprávou serveru

  Někteří uživatelé uvedli, že když se pokusili přidat nového přítele pomocí Game Center pro iOS 13 a iPadOS, nezpracovali to a zobrazili chybu, což je „chyba při komunikaci se zprávou serveru“.

  Pokud při pokusu o přidání přátel narazíte na tuto chybovou zprávu, je zde několik věcí, které je třeba zkontrolovat, abyste tento problém vyřešili.

  1. Zkontrolujte stav systému herního centra a ujistěte se, že servery Apple iCloud fungují
  2. Klepněte na Nastavení> ScreenTime
  3. Dále zvolte Omezení obsahu a soukromí
  4. Klepněte na Omezení obsahu
  5. Klepněte na Centrum her a vyberte možnost „Přidání přátel“
  6. Ujistěte se, že je to povoleno

  Pokud je tato funkce povolena v nastavení času obrazovky a stále se setkáváte s chybou, možná budete chtít obnovit nastavení sítě v iPhonu nebo iPadu tak, že přejdete do Nastavení> Obecné> Obnovit. (Nezapomeňte si před resetováním zapsat síťová pověření a možná budete muset znovu zadat své pověření Wi-Fi)

  Jakmile se váš iPhone / iPad po procesu resetování sítě restartuje, zkuste znovu odeslat žádost o přátelství prostřednictvím svého herního centra.

  Povolte Game Center pro iCloud v iOS 13 a iPadOS

  Abyste zajistili, že váš seznam přátel bude k dispozici na všech vašich zařízeních, na kterých hrajete hry, budete chtít povolit iCloud pro Game Center.

  Game Center pomáhá při ukládání a synchronizaci informací na všech vašich zařízeních.

  Takto můžete povolit Game Center pro iCloud na svém zařízení.

  1. Klepněte na Nastavení> Apple ID
  2. Dále klepněte na iCloud
  3. Přejděte dolů a v seznamu aplikací vyhledejte „Centrum her“
  4. Zde povolte Game Center pro iCloud

  Tím zajistíte, že vaše data hráče včetně herních dat budou k dispozici na všech zařízeních Apple, která používáte s vaším Apple ID.

  Pokud zrušíte předplatné Apple Arcade z jakéhokoli důvodu, můžete se znovu přihlásit k odběru a stále mít přístup ke svým datům hry. Pokud budete čekat příliš dlouho, některé vaše uložení hry nemusí být při opětovném odběru podporovány.

  Používáte Apple Arcade na Apple TV? Možná budete muset ručně přepnout účet Game Centert

  Apple nabídl podporu pro více uživatelů počínaje tvOS 13. Implementace této funkce není nijak zvlášť laskavá k podpoře více uživatelů pro Apple Arcade.

  Když na Apple TV přepnete Apple ID a přejdete do Apple Arcade, budete také muset ručně přejít a změnit profil herního centra, abyste získali přístup k informacím o hře uloženým na jiném zařízení.

  Na Apple TV se můžete přihlásit a odhlásit se z účtu Game Center v Nastavení> Uživatelé a účty> Game Center.

  Nelze zobrazit herní data uložená v Apple Arcade a přátele na zařízení Apple?

  Když se přihlásíte ke svému účtu a nemůžete na svém zařízení Apple najít data pro ukládání her, znamená to v podstatě, že buď nepoužíváte správné Apple ID, nebo jste neaktivovali iCloud pro Game Center, nebo nefunguje synchronizace.

  Vyzkoušejte tento tip!

  Profesionální tip: Pokud se vám po přihlášení do Apple TV nezobrazují informace o uložení hry Apple Arcade uložené na iCloudu, zkuste se odhlásit z účtu Game Center a poté se znovu přihlásit. Tato akce často pomáhá při synchronizaci herních dat z vašeho účtu iCloud a zařízení Apple.

  Doufáme, že vám tento podrobný návod pomohl. Pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky, dejte nám prosím vědět. Jaké jsou vaše oblíbené hry Apple Arcade?

  Poslední příspěvky

  $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found