Jak odstranit dokumenty a data z iPhone pomocí iOS 11 a 12

Přemýšleli jste, jak odstranit uložená data textových zpráv, jako jsou obrázky, videa, samolepky nebo jiné přílohy iMessage, které zabírají místo na vašem iPhone aniž byste smazali celou textovou konverzaci? Pokud ano, nejste sami.

A nyní s iOS 11+ máme konečně nějaké dobré zprávy pro všechny, kteří rádi textují a šetří úložný prostor! Zejména iOS nyní přichází s praktickou funkcí pro individuální mazání iPhone Zprávy Dokumenty a data.

iOS 11+ Malé změny = VELKÝ DOPAD

Když aktualizujete svůj iPhone na nejnovější iOS od Apple, dojde k mnoha malým změnám, které si většina nevšimne nebo jim nevěnuje pozornost. Ale často jsou to ty malé, neohlášené změny, které sklízejí největší užitek. A to je případ aktualizované aplikace Messages pro iOS.

Ve vašem Nastavení je zastrčený potenciálně obrovský tvůrce změn - schopnost spravovat vaše dokumenty a data zpráv.

Pro ty, kteří mají malé iPhony, tato aktualizace pro iOS potenciálně šetří nějaký vážný úložný prostor! Takže pozor!

Pokud používáte iOS 11.4 nebo vyšší, jsou tu opravdu dobré zprávy. Nyní můžete všechny své zprávy uchovávat na iCloudu!

iMessage na iCloudu

S iOS 11.4 Apple konečně umožňuje iCloudu ukládat a synchronizovat celou historii zpráv a zpřístupňuje ji na všech vašich zařízeních přihlášených pomocí stejného Apple ID (včetně Maců!)

Po povolení se zprávy na iCloudu automaticky aktualizují, takže budete mít vždy stejný pohled všude, kde používáte iMessage. A teď, když smažete zprávu, přílohu, fotku, konverzaci atd. Z jednoho zařízení, bude odstraněna ze všech.

Další výhoda zpráv na iCloudu?

Prostor. Apple vytvořil Zprávy na iCloudu pro lidi, kteří vlastní iPhony a iPady s omezeným interním úložištěm (mluvíme o těch 16 nebo 32 GB iDevices).

Díky této malé změně můžete všechny tyto texty stáhnout do svého účtu úložiště iCloud. Nezapomeňte, že bezplatný účet obsahuje pouze 5 GB dat pro všechno. Možná budete muset zvážit aktualizaci účtu na placený tarif.

Rychlý snímek zpráv na iCloudu

  • Ukládejte své zprávy, fotografie a další přílohy na iCloud
  • Uvolněte vnitřní prostor na svých zařízeních
  • Všechny vaše zprávy se zobrazí, když se přihlásíte k novému zařízení se stejným účtem iMessage
  • Když odstraníte zprávy a konverzace, budou také odebrány ze všech vašich zařízení přihlášených pomocí stejného Apple ID
  • Chcete-li zapnout Zprávy na iCloudu, přejděte naNastavení> Profil Apple ID> iCloud
  • Všechny konverzace jsou stále end-to-end šifrovány, takže Apple a ostatní je nemohou číst!

Chcete-li se dozvědět vše o Zprávách na iCloudu, podívejte se na tento podrobný článek!

Název hry iOS11 + - Úspory v úložišti!

iOS 11 obsahuje úžasnou novou sadu triků pro správu úložiště vašeho iPhonu (nebo iPadu)! Nabídka je obrovská, od nových formátů obrazových a video souborů šetřících místo až po inteligentní nástroje pro správu úložiště.

Jedná se o druh funkcí, které jsme dlouho a dlouho chtěli - a konečně s iOS 11+ jsou tady!

Pro ty, kteří používají iOS10 nebo dokonce iOS9, máme pro vás několik skvělých tipů, jak ukládat úložiště zpráv.

Jsou vaše dokumenty a data pro iPhone obrovské?

Pak smažte své zprávy Dokumenty a data aplikace!

Jednou fantastickou, ale přehlíženou změnou je možnost vybrat si, co zůstane a co se bude dít v aplikaci Zprávy a v dokumentech a datech. Všichni víme, že Data zpráv mohou být velmi tučná, velmi rychlá a mnoho uživatelů mapuje v neuvěřitelných 2–6 GB dat textových zpráv a zpráv zpět roky!

Pokud máte telefon se spoustou úložného prostoru, není to nic vážného. Ale většina z nás má iPhony se 16 nebo 32 GB dat, takže aplikace BIG FAT Message začíná vypadat, jako by potřebovala dietu, jako NYNÍ.

Pojďme tedy vymazat některé dokumenty a data aplikace zpráv

Pokud vidíte zprávu, že úložiště vašeho iPhone je téměř plné, pokud nemůžete pořídit fotografii, nebo pokud nemůžete aktualizovat ani na nejnovější iOS, protože v telefonu není dostatek místa, je čas jej uspořádat a vyčistit z toho nepořádku.

Jak odstranit dokumenty a data na iPhone bez odstranění aplikace

Pokud jste vášnivým textářem a rádi posíláte / přijímáte bohaté zprávy se spoustou obrázků, videí, samolepek a dalších zvonků a píšťal, pravděpodobně si všimnete, že vaše aplikace pro zprávy je obrovská.

Podívejte se na svou aplikaci Zprávy a podívejte se do části Dokumenty a data.

Jít do Nastavení> Obecné> Úložiště pro iPhone (pro starší iOS se podívejte na Úložiště a používání iCloudu> Správa úložiště.)Nejprve se podívejte na celkové množství úložiště, které aktuálně Zprávy spotřebovávají.

Poté klepněte dolů a ponořte se trochu hlouběji do Zpráv (Uloženo).

Toto číslo je vaše Dokumenty a data aplikace Zprávy a zahrnuje věci, jako jsou stažené obrázky, videa a jakékoli další odeslané / přijaté soubory.

V předchozích verzích pro iOS neexistoval způsob, jak odstranit dokumenty a data aplikace Zprávy mimo vstup do každé konverzace a ruční vyčištění všech připojených souborů.

Ale iOS 11+ mění všechno!

Nyní můžeme skutečně smazat všechny nebo některé z těchto příloh zpráv pomocí nového systému správy úložiště iOS 11+.

Odstraňte přílohy zpráv, jako jsou fotografie, videa, GIF, samolepky a další přílohy médií.

Ručně odstranit všechny ty přílohy nežádoucích zpráv

Chcete-li to provést, přejděte na Nastavení> Obecné> Úložiště iPhone> Zprávy.

Uvidíte snímek všech mediálních souborů vašich Zpráv podle kategorií, jako jsou fotografie, videa, GIF a další. Klepněte na to, co chcete spravovat.

Poté přejeďte prstem doleva na jednotlivý soubor a klepněte na Odstranit.

Nebo vyberte Upravit v pravém horním rohu a zaškrtněte soubory, které chcete odstranit. A vyhodit je do koše! Udělejte to pro všechny typy médií nebo konverzace - vše prostřednictvím aplikace Nastavení! Dokonce můžete mazat soubory PDF, zvukové soubory a další typy dokumentů prostřednictvím kategorie Jiné.

Automaticky odstranit všechny staré konverzace

Další skvělou funkcí v nastavení úložiště zpráv jsou doporučení Apple.

Na základě vašeho jedinečného použití poskytuje Apple určitá doporučení, která vám pomohou spravovat úložiště vašeho zařízení. Pro náročné uživatele zpráv je nabízeno několik možností, včetně automatického mazání starých konverzací a kontroly velkých příloh.

Jít doNastavení> Obecné> Úložiště iPhone a vyhledejte vyhrazenou část s názvem „Doporučení“.

Některá doporučení najdete také v části Nastavení zpráv, přímo nad položkou Dokumenty a data.

Další informace o všech doporučeních úložiště Apple najdete v našem článku Rychle uvolněte úložiště iPhone a iPad v nastavení iOS.

Potřebujete více tipů na úsporu místa pro zprávy?

Podívejte se na náš článek o tom, jak odstranit uložené textové zprávy, které zabírají místo na vašem iPhone pomocí iOS12. 11, 10 a dokonce i níže.

Uložte obrázky textových zpráv do aplikace Fotografie

Pokud své fotografie zpráv neuložíte konkrétně do aplikace Fotky, nebudou vaše fotografie textových zpráv ani zprávy nikde jinde uloženy. Fotografie, které přicházejí prostřednictvím vašich aplikací pro zprávy, e-mailů a dalších aplikací třetích stran, se do vaší aplikace Fotografie neukládají automaticky. Musíte to udělat záměrně.

Podívejte se na tyto dva články a ujistěte se, že ukládáte své fotografie do aplikace Fotky!

  1. Jak sdílet fotografie ve zprávách a iMessage s iOS 12+
  2. Jak rychle uložit všechny obrázky z textových zpráv na iPhone
  3. Jak ukládat obrázky iMessage jako fotografie do vašeho iPhone

Zabalit

SMS s přáteli a rodinou je snadné a zábavné. Sdílení je téměř všechno tak jednoduché jako jedním dotykem a je dodáváno přímo do jejich telefonu nebo zařízení. Všechny tyto fotografie, videa, nálepky a další soubory s textem se ale rychle sčítají a mohou dokonce zabírat významnou část úložného prostoru našeho iPhonu.

Ale iOS je nyní vybaven skvělými novými funkcemi úložiště, včetně možnosti mazat dokumenty a data ze zpráv iPhone. Nejen to, ale iOS 11 také nabízí způsoby, jak se automaticky zbavit všech nežádoucích příloh textů a zpráv. A vše, co musíte udělat, je postupovat podle těchto kroků - A HOTOVO, VESMÍR ULOŽEN.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found