Nefunkční obchod iBooks zobrazuje prázdnou obrazovku, postupy

Několik uživatelů uvedlo, že narazili na svůj iBooks Store, nefunguje Čtenáři mohou vidět své vlastní knihy na iPadu, ale kliknutím na Vybrané / NYTimes / Nejlepší grafy se zobrazí pouze prázdná obrazovka. K tomuto problému dochází čas od času, zejména když je k dispozici aktualizace pro iOS nebo aplikaci (na základě e-mailů a komentářů našich čtenářů, které jsme obdrželi ve fóru).

Související články

 • Stahování iBooků a další problémy
 • App Store nefunguje

Než začnete s odstraňováním problémů

Pokud k tomuto problému došlo těsně po aktualizaci iOS nebo App, občas se během aktualizace vypne mobilní přístup k internetu pro iBooks a po aktualizaci se automaticky nezapne. Řešení je jednoduché! Přejděte do Nastavení, vyberte iBooks a zapněte Mobilní data pod nadpisem Povolit iBooks přístup.

Dalším způsobem kontroly je navštívit Nastavení> Mobilní> a přepnout na Mobilní data A pod nadpisem Použít mobilní data pro: přepnout na iBooks.

Zkontrolujte stránku stavu systému Apple

Někdy to opravdu nejste vy, jsem to já (nebo Apple). Jako každá technologie, systém Apple občas selže, ať už kvůli údržbě nebo nečekaně. Stalo se to. Je to součást života. Než tedy zbytečně provedete spoustu kroků pro řešení potíží, zkontrolujte stránku Stav systému společnosti Apple. Ujistěte se, že s iBooks Store nenastaly žádné problémy.

Pokud jsou zjištěny problémy, čas je váš přítel. Buďte trpěliví a zkontrolujte to asi za hodinu. Apple pilně pracuje na opravách věcí, takže je pravděpodobné, že iBook Store nebude dlouho fungovat.

Tipy pro řešení potíží pro iBooks Store nefunguje Zobrazí prázdnou obrazovku

Krok - 1-> Odhlaste se z účtu iCloud

Klepněte na Nastavení> iCloud. Zkontrolujte svůj iBooks Store a zkontrolujte, zda stále nefunguje. Odhlaste se ze svého účtu iTunes na iDevice (Nastavení> iTunes a App Store> Klepněte na Apple ID> Odhlásit se). Zjistěte, zda to aktualizuje váš přístup k iBooks Store

Krok - 2-> Podívejte se na omezení

Klepněte na Nastavení> Obecné> Omezení a několikrát zapněte a vypněte omezení. Ujistěte se, že je váš obchod iBooks VYPNUTÝ (bez omezení). Zkontrolujte iBooks a zkontrolujte, zda nedošlo ke změnám a zda nyní máte přístup do iBooks Store.

Krok - 3-> Obnovit polohu a soukromí

Někteří čtenáři hlásí vyřešení tohoto problému v iBooks provedením několika resetů. Přejděte do Nastavení> Obecné> Obnovit polohu a soukromí. Chcete-li pokračovat v tomto resetování, musíte zadat svůj přístupový kód. Když resetujete polohu a soukromí, vrátí tato konkrétní nastavení zpět na výchozí tovární nastavení. To znamená, že všechny vaše aplikace okamžitě přestanou používat vaši polohu, dokud jim znovu neudělíte oprávnění prostřednictvím služeb určování polohy (Nastavení> Ochrana osobních údajů> Služby určování polohy).

Zdá se, že možnost Obnovit umístění a soukromí opravila problém u mnoha, ale ne u všech. Pokud vám tento tip nepracoval, pokračujte v seznamu níže.

Krok - 4-> Zkontrolujte své datum a čas

Z nějakého důvodu často způsobují datum a časová razítka spoustu problémů. Podívejme se tedy, zda jsou správné pro místo, kde se aktuálně nacházíte. Klepněte na Nastavení> Obecné> Datum a čas a zapněte Nastavit automaticky ZAPNUTO. Tím se aktualizuje den v týdnu a čas, který odpovídá vaší aktuální poloze.

Krok - 5-> Zkontrolujte svůj jazyk a region

Další podivný, ale pravdivý tip. Změna jazyka nebo oblasti často tyto problémy vyřeší! Přejděte tedy do Nastavení> Obecné> Jazyk a oblast. A změňte svůj aktuální jazyk. Vyberte libovolný jazyk, který znáte, nebo verzi aktuálního jazyka, například angličtinu (Kanada). Nyní zkuste znovu otevřít iBooks Store. Pokud se knihy zobrazí, vraťte se zpět do Nastavení> Obecné> Jazyk a oblast a změňte jazyk zpět podle svých preferencí.

Krok - 6-> Vymažte mezipaměť aplikací iBook Store

Klepněte na kterékoli z tlačítek na spodním panelu nástrojů (Moje knihy, Vybrané, Nejlepší autoři, Zakoupeno) rychle 10krát. Zní to divně, ale obnovuje to aplikaci iBook Store a může to vyřešit váš problém.

Krok - 7-> Restartovat

Stiskněte obě tlačítka Domů (nebo Snížení hlasitosti u iDevices bez mechanického Domů) a tlačítka Napájení / Probuzení / Spánek po dobu asi 15 sekund, dokud se na zařízení nezobrazí logo Apple. Uvolněte tlačítka a nechte jej spustit sám. Zkontrolujte iBooks a zkontrolujte, zda nedošlo ke změnám a zda nyní máte přístup do iBooks Store.

Krok - 8-> Připojte se k iTunes

Připojte iDevice k iTunes přes počítač a zkontrolujte dostupné aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace pro iOS, aktualizujte ji pomocí iTunes. Před provedením jakékoli aktualizace nezapomeňte zálohovat pomocí iTunes do místního počítače. Zkontrolujte iBooks a zkontrolujte, zda nedošlo ke změnám a zda nyní máte přístup do iBooks Store.

Pro většinu lidí je problém vyřešen restartováním nebo aktualizací na nejnovější verzi iOS pro iDevice. Zkuste kroky 3 až 8 a zjistěte, zda vám s tímto problémem pomůže.

Tipy a triky pro čtenáře pro iBooks Store nefunguje Zobrazí prázdnou obrazovku

 1. Pro mě se odhlásím a zpět do svého účtu pomocí Nastavení> iTunes a App Store to krátce opravím (dokud neotevřu knihu na své knihovně), zdá se, že ostatní lidé měli nějaký úspěch zavřením aplikace přes hlavní panel iPadu a / nebo měkký reset / restart. Pokud chcete nechat Apple zpětnou vazbu o problému
 2. Tento AM jsem měl podobné problémy. Když jsem klepnul na některou z ikon obchodu, ukázalo mi to úplně prázdnou obrazovku. Uložil jsem poznámku s odkazy na stránky iBooks Store. Jednalo se o odkazy na knihy v mém budoucím seznamu čtení. Po kliknutí na odkaz ze seznamu jej otevřel v iBook Store a zdálo se, že funguje. Nevím, jestli to obnovilo obchod nebo co, ale odkaz byl v iBooks správně načten a zbytek obchodu vypadá, že funguje. iBooks od té doby funguje dobře
 3. V zásadě otevřete odkaz na iBook v Safari a poté na něj kliknete, aby jej mohl otevřít v aplikaci iBooks
 4. Renee Riffey zkusila následující: Právě jsem resetoval svou polohu a nastavení ochrany osobních údajů a iBook nyní funguje!Nastavení> Obecné> Obnovit polohu a soukromí
 5. Chris navrhuje: přejděte na iTunes, vyhledejte iBooks, až se objeví, vyberte libovolnou knihu a vyžádejte si ukázku, pak stiskněte Store v pravém horním rohu, vezme vás do iBooks, pracuje pro mě
 6. Opravuji tento problém se svým iPadem! Přejít na aplikaci Zakoupeno v iBooks. Pod knihami klepněte na své nedávné nákupy. Podívejte se a zjistěte, zda je u některé z vašich knih vedle sebe symbol mraku. Pokud je to tak, klepněte na symbol cloudu a ručně znovu stáhněte vše zpět do iPadu
 7. Pro ty z vás, kteří se připojují k iTunes nebo iBooks a vidí pouze prázdnou bílou obrazovku, přejděte do části Nastavení> Safari a změňte možnost Blokovat soubory cookie na Povolit z webových stránek, které navštěvuji. Toto fungovalo pro mě - iBooks Store zpět
 8. Takto jsem vyřešil problém na svém iPadu. Otevřete iBooks a v pravém horním rohu klepněte na Vybrat. Klepněte na Vybrat vše. V levém horním rohu zvolte Přesunout. V rozevírací nabídce vytvořte novou kolekci a nazvěte ji Přesunout složku. Poté přesuňte všechny vybrané položky z knihovny do této nové složky. Jakmile přesunete všechny položky, vraťte se na hlavní obrazovku iBooks Moje knihy. Nyní by se iBooks měly připojit k knihkupectví. Pokud ne, restartujte aplikaci dvojitým klepnutím na Domů a přejetím prstem nahoru. Jakmile vše opět funguje, vraťte se do nové složky Přesunout a vraťte své knihy do původního umístění nebo do libovolného umístění, které vám vyhovuje
 9. Požádal jsem přítele nebo člena rodiny, aby sdílel odkaz na knihu na něco v iBooks Store přes iMessage nebo SMS text. Stačí je požádat, aby ve svém telefonu nebo počítači otevřeli iBooks Store, našli jakoukoli knihu a sdíleli s vámi odkaz prostřednictvím textu. Pak už jen stačí otevřít tento odkaz a vše funguje znovu

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found