Nelze přehrávat videa po aktualizaci iOS 10.2, How-To

S aktualizací na Apple iOS 10.2 jsou některé zásadní změny ve způsobu ukládání a přehrávání videína iPhonu a iPadu. Aplikace TV funguje na iDevices a Apple TV. Chcete-li na Apple TV přistupovat, vyberte aplikaci TV na domovské obrazovce nebo stiskněte ikonu na dálkovém ovladači Siri Remote. U iPhonů a iPadů klepněte na aplikaci TV na domovské obrazovce.

Stejně jako u všech aktualizací systému iOS existuje jistý zmatek v tom, jak dělat věci. A samozřejmě je třeba vyřešit chyby a chyby. Pokud tedy po této aktualizaci nemůžete přehrát svá stará videa, přečtěte si několik tipů, jak problém vyřešit.

Aplikace Videa se nyní nazývá TV

Jakákoli nová videa, která si koupíte v obchodě s aplikacemi, se nadále zobrazují v aplikaci TV, stejně jako v nyní zastaralé aplikaci Videa. A jakékoli předchozí nákupy videí z obchodu jsou také automaticky k dispozici v této nové aplikaci.

Váš videoobsah

Klepněte na aplikaci TV a vyberte první možnost ve spodní části obrazovky „Knihovna“. Zde se zobrazí veškerý zakoupený obsah a média ze staré aplikace Videa. Seznam pořadů a filmů, které jste zakoupili nebo vypůjčili v iTunes Store, najdete na této kartě Knihovna. A pokud máte nějaké domácí filmy, které jste přenesli do iPhonu nebo iPadu, objeví se také na kartě Knihovna. Například všechny vaše televizní pořady zakoupené před aktualizací na iOS 10.2 jsou nyní v knihovněTV pořady sekce.

Další záložky TV aplikací

Aplikace TV má čtyři karty. Kromě karty Knihovna najdete Okamžité sledování, Obchod a Vyhledávání.

Sledujte nyní

Karta Přehrát nyní má dvě části - Další a Doporučení. První část, Up Next, ukazuje vaše aktuální televizní pořady a filmy. Druhá část Doporučení obsahuje obsah sestavený televizními experty společnosti Apple. Veškerý obsah ve službě Watch Now je okamžitě přehrávatelný. Přehrát nyní také filtruje podle bezplatného obsahu, vašich předplatných, nákupů a výpůjček.

Obchod

Na kartě Obchod se nainstalují aplikace, které podporují televizní aplikaci, včetně aplikací, které si jednotlivě předplatíte, například Hulu, HBO Now atd. Obchod také zahrnuje aplikace, které fungují s předplatným kabelové nebo satelitní televize, jako jsou A&E, BBC a další. Pokud váš poskytovatel placené televize podporuje jednotné přihlášení, stačí se přihlásit pouze jednou a okamžitě získat přístup ke všem aplikacím, které jsou součástí vašeho předplatného TV.. Na kartě Obchod je procházení nejnovějších televizních pořadů a filmů z iTunes také snadné!

S aplikací TV App’s Store však existuje významná překážka. V současné době nepodporuje Netflix ani Amazon Video. A funkce jednotného přihlášení v současné době funguje pouze s malou skupinou poskytovatelů a v současné době NEFunguje s Comcast, Time Warner Cable a Verizon FiOS - velkými zbraněmi! Myšlenka je tedy skvělá, ale dokud aplikace Apple TV nezíská podstatnou podporu od velkých poskytovatelů kabelových a satelitních služeb, je jednotné přihlášení stále snem.

Vyhledávání

Karta Hledat umožňuje vyhledávat oblíbené televizní pořady a filmy podle názvu, obsazení nebo štábu. Požádejte Siri, aby vás vyhledala! Karta Hledat také ukazuje, co je dnes trendy. A když uvidíte něco, co se vám líbí, jednoduše požádejte Siri, aby přidal tento televizní pořad nebo film do vaší další nabídky. Nebo jděte do staré školy a ručně přidejte tento film nebo televizní pořad na stránku Up Next ze stránky daného obsahu.

Změna nastavení TV aplikace

Stejně jako u staré aplikace Videa je změna základního nastavení v aplikaci Nastavení snadná. U iPhonů a iPadů přejděte do Nastavení> TV. U Apple TV přejděte do Nastavení> Aplikace> TV.

Co můžete upravit v Nastavení aplikace TV

 1. Zapnout nebo vypnout další
  1. Pokud ve svém zařízení nechcete zobrazit historii sledování v aplikaci TV - minulé nebo budoucí - vypněte Nahoru Další
   1. Když na svém zařízení vypnete funkci Další, nastavení se vypne pouze na tomto zařízení a vaše informace o prohlížení se již nebudou synchronizovat s vašimi ostatními zařízeními (dokud znovu nezapnete funkci Další)
 2. Odeberte obsah z určitých aplikací
  1. Chcete-li z aplikace pro televizi odstranit dřívější nebo budoucí obsah aplikace, vyberte aplikaci, kterou chcete vymazat. Poté zvolte Odebrat nebo Odebrat a vymazat historii přehrávání
 3. Vymazat historii prohlížení
  1. Chcete-li odstranit historii sledování z aplikace TV, vyberte Vymazat historii přehrávání

Po aktualizaci iOS 10.2 v aplikaci TV nelze přehrávat ani vyhledávat videa

Několik čtenářů zjistilo, že pomocí nové televizní aplikace nemohou najít nebo přehrát svá stará zakoupená videa. Když aktualizujete na iOS 10.2, má aplikace TV synchronizovat VŠECHNA vaše videa, která byla dříve k dispozici v aplikaci Videa. Celý tento obsah by se měl zobrazit v aplikaci TV na kartě Knihovna dole. Ale mnoho iFolks uvádí, že nevidí žádný obsah nebo nejsou schopni přehrát obsah, který se zobrazí.

Pokud máte tento problém,

 1. Odstraňte novou aplikaci TV z iPhonu nebo iPadu. Pokud používáte zařízení iPhone 7, jemně se dotkněte aplikace na obrazovce, na rozdíl od dlouhého stisknutí, na které jste byli zvyklí ve starších iPhonech. Jakmile se aplikace začnou třást, můžete klepnout na tlačítko „X“ a aplikaci odinstalovat.
 2. Přeinstalujte aplikaci TV spuštěním obchodu s aplikacemi v zařízení. Vyhledejte televizi, klepněte na ikonu cloudu a poté vyberte OPEN. Tato akce znovu nainstaluje aplikaci TV na vašem iPhonu nebo iPadu
 3. Poté znovu synchronizujte svůj iPhone nebo iPad, aby se videa vrátila zpět do vašeho zařízení
 4. Otevřete aplikaci TV a vyzkoušejte své video. To by vám mělo umožnit přehrávat vaše stará zakoupená videa na vašem iDevice

Po aktualizaci iOS 10.2 stále nemůžete najít nebo přehrát videa? Další kroky

Pokud jste v předchozích krocích nenašli úspěch při přehrávání videí na iPhonu nebo iPadu, smažte je ze zařízení iDevice. Připojte svůj iPhone nebo iPad k účtu iTunes v počítači a proveďte synchronizaci, aby se videa vrátila zpět do vašeho zařízení. Někteří uživatelé hlásí úspěch, když smažou obsah a znovu jej synchronizují zpět do svých zařízení.

Problémy se staženým obsahem pro vaše cesty široko daleko?

Poklepáním na tlačítko Domů zavřete všechny aplikace přejetím prstem nahoru. Poté přejděte do Nastavení> iTunes a App Store> Klepněte na své Apple ID a odhlaste se. Dále restartujte iDevice. Poté se znovu přihlaste pomocí svého Apple ID. Zkontrolujte, zda je WiFi zapnuto. POTOM otevřete aplikaci TV a ověřte, zda se zobrazí stažený obsah. Pokud je tam veškerý váš obsah, přejděte do Nastavení a zapněte režim Letadlo. Vraťte se do své TV aplikace a podívejte se, zda váš stažený obsah stále existuje. Pokud ano, zkuste to zahrát. Pokud vše hraje podle očekávání, zavřete aplikaci TV přejetím prstem nahoru a znovu ji otevřete, abyste otestovali, zda je vaše zařízení iDevice stále v režimu letadla.

Oficiální slovo

Podpora Apple říká čtenářům, že TV aplikace umět přehrávejte filmy offline bez připojení k internetu ale Chcete-li to provést, musíte připojit zařízení k počítači a pomocí iTunes nainstalovat obsah do svého iPhonu nebo iPadu. Když stáhnete obsah do iDevice přes WiFi a poté se přesunete do oblasti bez WiFi, aplikace TV stále hledá připojení k internetu, aby mohl obsah přehrát. Jak je to směšné? Doufejme, že se tato zvláštnost Apple v příštím iOSu opraví!

Zobrazuje vaše televizní aplikace bílou obrazovku?

 1. Přejděte do Nastavení> Wifi a WiFi vypněte
 2. Přejděte do aplikace TV a klepnutím ji otevřete. Video by se mělo automaticky zapnout
 3. Přejděte do Nastavení> WiFi a znovu zapněte WiFi. Videa by nyní měla znovu fungovat

Tipy pro čtenáře

 1. Jeden z našich čtenářů, Ted, našel skvělý trik pro přehrávání stažených videí bez wifi pomocí nové televizní aplikace. Nejprve vypněte wifi a poté otevřete TV aplikaci s celulárním datovým připojením.
  1. Klepněte na ikonu Knihovna A POTOM vyberte staženou možnost. Vaše filmy, televizní pořady a další mediální obsah by se měl načíst a ZOBRAZIT na vašem iPadu, iPhonu nebo jiném iDevice. Jakmile se obsah zobrazí, zapněte režim v letadle a sledujte své pořady a filmy.
  2. VELKÁ námitka NENÍ zavírá aplikaci (takže žádné přejetí prstem nahoru) poté, co provedete výše uvedené kroky Teda. Děkujeme Tedovi za skvělý tip !!
 2. Jiný čtenář navrhl následující:
  1. Přejděte do dolní části televizní aplikace a klepněte na ikonu Store. V obchodě posuňte celou stránku do dolní části stránky a vyberte možnost „Epizody zdarma“. Stáhněte si jednu epizodu zdarma - cokoli bude dělat
  2. Po stažení epizod zdarma zjistil tento čtenář, že jejich TV aplikace funguje normálně. A veškerý předchozí obsah včetně domácích filmů synchronizoval a naplnil svou knihovnu
 3. Kolegyně iFolk si také všimla, že když vynuceně ukončila televizní aplikaci a znovu ji spustila, objevil se její další stažený obsah!
 4. Někteří uživatelé tento konkrétní problém vyřešili aktivací widgetu TV na uzamčené obrazovce iDevice
 5. Otevřete aplikaci TV, začněte sledovat televizní pořad a poté jej pozastavte. Nechte TV aplikaci běžet na pozadí, dokud nebudete připraveni sledovat bez WiFi. Funguje dobře, když je v letadle
 6. Tento tip používá iTunes. Je to docela drastická a časově náročná volba. Tento tip vám dáváme na zvážení, protože čtenář nahlásil, že to funguje. Ale je to zapojený proces. Pokud si to chcete vyzkoušet, vyzkoušejte to nejprve na několika videích, abyste zjistili, zda to ve vaší situaci funguje.
  1. Chcete-li získat zpět všechna svá videa včetně domácích filmů, musí být všechna vaše videa definována jako „Domácí video“. V iTunes nejprve vyberte iDevice a poté vyberte kategorii Filmy. Ze seznamu dostupných filmů vyberte své domácí filmy a stiskněte Command + I NEBO přejděte do nabídky Úpravy a vyberte Získat informace. Přejděte na kartu Možnosti a zkontrolujte, zda je jako druh média vybráno Domácí video. Pokud ne, změňte toto nastavení na Domácí video
   1. Alternativně jiná čtenářka změnila své domácí filmy na mediální druh filmu - a tato aktualizace pro ni fungovala (ale ne pro mě - domácí video zobrazovalo miniaturu, ale nepřehrávalo se)
  2. Pokud se žádný z vašich domácích filmů nezobrazí v kategorii Filmy, ale je k dispozici ve vašich albech „Videa“ nebo „Slo-Mo“, musíte tyto soubory ručně přesunout do počítače (pomocí tlačítka Sdílet fotografie) a poté do vašeho Filmy iDevice využívající iTunes

Jinou možnost

Další možností, která je oblíbeným řešením pro prohlížení domácích videí na iPhonu nebo iPadu, je použití bezplatného videopřehrávače třetích stran, jako je VLC Player. Instalace této aplikace vám umožní přehrávat videa, která jsou na vašem iPadu, ale v současné době se v nové TV aplikaci po upgradu na iOS nezobrazují.

Důrazně doporučujeme Infuse App pro ty lidi, kteří hledají lepší video přehrávač než nová televizní aplikace.

Aplikace Videa zobrazuje nákupy iTunes

Televizní aplikace je v současné době k dispozici pouze uživatelům z USA se systémem iOS 10.2. Několik čtenářů, kteří aktualizovali na iOS 10.2 mimo USA, zjistili, že nastavení skrytí nákupů iTunes „Zobrazit nákupy iTunes“ nefunguje a váš iPad / iPhone zobrazuje veškerý obsah, nikoli pouze místní obsah ve vašem zařízení.

Pokud máte tento problém, musíte se odhlásit z obchodu iTunes v zařízení a získat přístup k aplikaci pro videa. Tím odeberete nákupy iTunes a zobrazíte svá místní videa. Poté se pomocí přihlašovacích údajů k účtu můžete znovu přihlásit do obchodu iTunes. Toto řešení zatím funguje.

Nelze najít moje domácí videa

Tato aplikace je stále chybná. Uživatelé těžko hledají svá domácí videa. Když iPad přepnete do režimu Letadlo (Nastavení> Režim Letadlo), domácí videa se zjevně zobrazí v nové TV aplikaci. Jiní uživatelé zjistili, že tento problém můžete překonat stažením bezplatné televizní epizody z obchodu v aplikaci a poté zobrazí seznam vašich domácích videí v Moje knihovna sekce.

Další možností je nejprve umístit všechny své domácí filmy do iTunes> Filmy> Domácí filmy. Poté připojte svůj iPhone, iPad nebo jiné zařízení iDevice a zaškrtněte políčko pro synchronizaci filmů. Synchronizujte své iDevice s iTunes. Poté otevřete aplikaci TV, klepněte na Knihovnu a vyhledejte sbírku: Domácí filmy.

Nelze odstranit videa z aplikace TV v systému iOS 10.2, postupy

Překvapivě jsme zjistili, že pro váš iPhone nebo iPad neexistuje snadný způsob, jak odstranit video / epizodu. Plně jsme očekávali, že uvidíme tlačítko úprav umožňující rychlé odstranění epizody. Ale to se prozatím zdá, že v aplikaci TV chybí.

Zkusili jsme tedy několik věcí, abychom zjistili, jestli se to skrývá někde jinde. Dlouhé stisknutí epizody nebo pokus o přejetí prstem doleva / doprava atd. Nefungovalo. Jediným způsobem, jak jsme mohli odstranit / odebrat obsah z aplikace TV, byl pokud byl obsah stažen do iDevice.

 1. Jakmile je obsah stažen a je k dispozici na vašem iPhonu nebo iPadu, klepněte a podržte na videu dvě sekundy a zobrazí se možnost Odstranit. Klepněte na Odstranit stažené soubory a odebere video z vašeho iPhone
 2. Upozorňujeme, že se automaticky neaktualizuje stav. I po odstranění z výše uvedeného kroku se vám video stále zobrazuje. Chcete-li zobrazit změnu stavu, musíte zařízení restartovat. Po restartu se znovu objeví symbol cloudu, který signalizuje, že obsah byl skutečně odebrán a je nyní znovu k dispozici ke stažení.

Naštěstí se jednomu z našich čtenářů podařilo zjistit, jak odstranit místní videosoubory. Přejděte do Nastavení> Obecné> Úložiště a vyberte iCloud Využití a Správa úložiště. Nyní zkuste klepnout na aplikaci TV v rozevírací nabídce a zobrazit jakékoli místně uložené video. Měli byste vidět své místní videosoubory spolu s tlačítkem pro úpravy, které vám umožní odstranit jednotlivé filmové soubory.

Celkově… počkejte a uvidíte

Je ještě brzy, ale chybí mi stará aplikace Videa. Nová televizní aplikace má některé vynikající funkce, jako je jednotné přihlášení, které usnadňuje sledování obsahu, jako je DirectTV Go, na iPadu, ale u běžných videí je to pravděpodobně přehnané.

Další klíčová pozorování aplikací pro video a TV v systému iOS 10.2

Vaše videa jsou stále k dispozici v aplikaci Fotografie. Klepněte na aplikaci Fotky a poté klepnutím na složku Videa a v této části najdete všechna synchronizovaná videa.

Nezapomeňte zkontrolovat nastavení nové televizní aplikace, zejména pokud máte obavy buněčné náboje.

Klepněte na Nastavení> TV> Použít mobilní data k přehrávání -> Nastavte na VYPNUTO, pokud chcete pro přehrávání videa používat pouze Wi-Fi. Zde také můžete nastavit kvalitu přehrávání videa.

Pokud máte pomalé připojení k internetu nebo wi-fi, nezapomeňte zvolit možnost Standardní rozlišení na rozdíl od HD v možnosti Nákupy a výpůjčky.

Měli byste se také podívat na vaši možnost asistence wi-fi a ujistit se, že je deaktivována, aby se zabránilo přebití celulární sítě. Klepněte na Nastavení> Mobilní a přejděte dolů úplně dolů. Zde deaktivujte funkci Wi-Fi Assist. Tím zabráníte tomu, aby váš iPhone automaticky používal mobilní data, když máte slabé wi-fi připojení.

Celkem,

TV je zbrusu nová aplikace uvolněná od společnosti Apple. A zvyknutí si vyžaduje čas a vrtání.

Jaké jsou vaše myšlenky na tuto aplikaci? Líbí se vám tato nová televizní aplikace nebo byste raději používali pouze aplikaci Videa jako v předchozí verzi iOS 10.1 a níže?

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found