iPhone se stále resetuje, jak na to

Není nic otravnějšího než mít iPhone, který se stále resetuje. Váš iPhone může být nepoužitelný! Několik čtenářů hlásí, že tento konkrétní iPhone po restartování na nejnovější verzi systému iOS stále restartuje problém. iFolks si stěžují na dva různé typy problémů s resetováním. Jeden, jejich iPhony se náhodně restartují bez zjevného vzorce nebo předvídatelnosti. V jednom okamžiku používají své telefony iPhone jako obvykle a v dalším okamžiku se třesk - náhle se resetuje. Pro ostatní, možná nešťastnější iFolk, jsou jejich iPhony zaseknuté v nepřetržité smyčce restartování - nikdy se nedostanou přes obrazovku s logem Apple, jen se znovu a znovu resetují.

Vyzkoušejte tyto tipy, jak opravit časy, kdy se váš iPhone neustále resetuje

 • Zkontrolujte stav baterie a ověřte si stav baterie (pro lidi používající iOS 11.3 a vyšší)
 • Nastavte datum a čas z Automaticky nastavit na Ručně
 • Zkuste na svém iPhone resetovat všechna nastavení
 • K vypnutí mobilního telefonu použijte režim Letadlo
 • Aktualizujte svůj iOS na nejnovější verzi
 • Vynutit restartování iPhonu
 • Aktualizujte aplikace
 • Vyčistěte port nabíjení bleskem
 • Zkontrolujte diagnostická a uživatelská data
 • Obnovte tovární nastavení

iPhone se po aktualizaci iOS 11.x.x stále resetuje / restartuje?

V tomto článku najdete kroky, jak tento problém vyřešit v systému iOS 11.

Kontrola baterie

Zdá se, že iPhone6S je obzvláště náchylný k vypnutí, i když procento baterie ukazuje 30% nebo více. Tento konkrétní problém je způsoben vadnými bateriovými jednotkami na iPhonech. Mnoho dalších uživatelů modelů iPhone však u svých telefonů iPhone zjistilo podobné problémy s výkonem baterie.

Dobrou zprávou je, že Apple v současné době vyměňuje baterie pro dotčené iPhony. Na této stránce podpory Apple zjistěte, zda vaše zařízení splňuje podmínky pro výměnu. Pokud váš model iPhone není v seznamu, zavolejte na podporu Apple nebo si domluvte osobní schůzku v místním Apple Storu. Někteří čtenáři uvádějí, že Apple vyměnil baterie, i když jejich model iPhone nebyl uveden na stránce s kvalifikací pro výměnu.

Zkontrolujte stav baterie

Někdy se vaše zařízení iDevice zachytí ve smyčce restartu kvůli stavu baterie a problémům s jeho špičkovým výkonem. Počínaje iOS 11.3 Apple vydal novou funkci stavu baterie pouze pro iPhony (v době psaní tohoto článku.) Tato funkce stále v beta verzi umožňuje uživatelům kontrolovat stav baterie iPhonu. Chcete-li se podívat na stav baterie svého iPhonu, přejděte naNastavení> Baterie> Zdraví baterie (Beta) a klepněte na něj. Podívejte se na maximální kapacitu a co je důležitější, na špičkový výkon. Podívejte se, jak váš iPhone měří!

Pokud Peak Performance Capability ukazuje něco jiného než normální, pečlivě si přečtěte informace pod Peak Performance Capability, abyste se dozvěděli více o tom, co na vašem konkrétním zařízení zjistila kontrola stavu baterie. Možná zjistíte, že vaše zařízení má zapnutou správu výkonu, že váš iOS nedokáže určit stav baterie nebo že je stav baterie výrazně zhoršený. Může vám také doporučit vyměnit baterii nebo vyhledat další pomoc prostřednictvím podpory Apple.

Vždy aktualizovat

K tomuto neočekávanému chování na vašem iPhonu, iPadu nebo iPodu touch často dochází, když používáte starší verzi iOS. Ujistěte se tedy, že váš iPhone běží na nejnovější verzi iOS. Je to snadné zkontrolovat! Přejděte do Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru. Pokud je k dispozici aktualizace, stáhněte si a nainstalujte tuto novou verzi. Zjistěte, zda to vyřeší problém vašeho iPhone se stále resetuje.

Pokud máte pochybnosti, použijte vynucený reset

Tato akce je první věcí, kterou musíte udělat, pokud máte problémy se svým iPhone

 1. U zařízení iPhone 6S a nižších, všech iPadů a iPodů Touch stiskněte a podržte tlačítko Domů a tlačítko Spánek / Probuzení po dobu 10 sekund, dokud se nezobrazí logo Apple. Uvolněte tlačítka a nechte zařízení spustit samo
 2. Pokud používáte iPhone 7 nebo 7+, budete muset současně stisknout tlačítka Spánek / Probuzení a Tlačítko snížení hlasitosti, dokud neuvidíte logo Apple
 3. Pro iPhone 8, 8+ a X: Klepněte (rychle zatlačte a uvolněte) na tlačítko zvýšení hlasitosti. Poté klepněte na (rychle zatlačte a uvolněte) tlačítko snížení hlasitosti. Stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud neuvidíte logo Apple, poté uvolněte

Někdy je vynucený reset nejčastější odpovědí na problémy s iPhone po upgradu na iOS.

Změnit datum a čas

Změňte datum na svém iPhone. Klepněte na Nastavení> Obecné> Datum a čas. Zakažte funkci „Nastavit automaticky“ a ručně nastavte čas pro datum, které bylo v minulosti. Poté restartujte zařízení. Jakmile bude problém s restartováním vyřešen, změňte nastavení data a času zpět na „Nastavit automaticky“

Aktualizované aplikace?

Další věcí je zajistit, aby všechny vaše aplikace pro iOS byly aktuální. Pokud máte nějaké nevyřízené aktualizace aplikací, nezapomeňte tyto aplikace aktualizovat a zjistit, zda to vyřeší váš problém s resetováním. Mnozí z nás zanedbávají aktualizaci svých aplikací třetích stran, proto je také třeba aktualizovat.

Nedávno zakoupená aplikace třetí strany často způsobuje tento problém. Za účelem omezení možností doporučujeme odstranit aplikace, které jste nedávno zakoupili nebo aktualizovali. Navrhujeme cílení na aplikace, které jste nainstalovali nebo aktualizovali před nejnovější aktualizací systému iOS na vašem iPhone. Zkuste si vzpomenout, zda jste nainstalovali nebo aktualizovali aplikaci těsně předtím, než váš iPhone zahájil toto podivné chování. Pokud si nejste jisti, podívejte se na datum instalace aktualizace pro iOS (Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru) a poznamenejte si toto datum. Poté otevřete svůj App Store a zkontrolujte aplikace, které jste od té doby nainstalovali nebo aktualizovali.Nezapomeňte zahrnout také den, kdy jste aktualizovali svůj iOS. Nyní odinstalujte všechny tyto aplikace NEBO odinstalujte je jeden po druhém a zkontrolujte, zda to vyřeší problémy s resetováním vašeho iPhone.

Pokud jste již vyzkoušeli vynucený reset a aktualizaci / smazání aplikace a stále máte problém s resetováním, proveďte níže uvedené podrobné kroky k vyřešení tohoto problému na vašem iPhone.

Prohlédněte si svůj nabíjecí port

Podívejte se zblízka na nabíjecí port Lightning ve spodní části vašeho iPhone. Podívejte se a zkontrolujte, zda uvnitř portu nezůstaly nějaké nečistoty, prach nebo nečistoty. Pokud ano, zkuste svůj port Lightning dobře vyčistit! To může vyřešit vaše problémy. Nezapomeňte odstranit případ, než prozkoumáte a vyčistíte jakýkoli port na vašem iPhone, včetně konektorů pro sluchátka a nabíjecích portů.

Zkontrolujte některá nastavení

Zkontrolujte nastavení

 • Přejděte na Nastavení> Soukromí> Přejděte dolů na Diagnostika a použití> Klepněte na Diagnostická a uživatelská data.Podívejte se a zjistěte, zda se některá z vašich aplikací nezobrazuje vícekrát. Pokud ano, odinstalujte tuto aplikaci. Zkontrolujte, zda to problém vyřešilo.
 • Přejděte do Nastavení> Obecné> Obnovit> Obnovit všechna nastavení. Na požádání zadejte přístupový kód. Tato akce obnoví všechna tovární nastavení vašeho iPhonu, ale neztratíte žádná data ani aplikace. Musíte však znovu zadat informace o WiFi a heslo.

Obnovte svůj iPhone ze zálohy

První věcí, kterou je třeba vyzkoušet, je obnovit iPhone ze zálohy. Doufáme, že si uděláte čas na pravidelné zálohování zařízení iDevice. Zálohy jsou zásadní, zvláště když se potýkáte s takovými problémy.

Obnovení ze zálohy je velmi snadné, i když to zní technicky. Podle pokynů níže obnovte svůj iPhone pomocí zálohy.

 1. Připojte svůj iPhone k počítači se spuštěným iTunes. Ujistěte se, že ve svém počítači používáte nejnovější verzi iTunes.
 2. Pokud se na vašem iPhone zobrazí zpráva, potvrďte možnost „Důvěřovat tomuto počítači“
 3. Klikněte na Obnovit zálohu
 4. Ze seznamu záloh vyberte zálohu, kterou chcete obnovit.
 5. Klikněte na Obnovit a nechte proces na iPhonu dokončit
 6. Jakmile se váš iPhone synchronizuje, můžete jej odpojit od počítače a vyzkoušet ho.

Zvažte provedení obnovení DFU, zejména pokud váš iPhone tento problém zažívá často a opakovaně.

Jak zálohovat s designem v mysli

Pokud si nejste jisti, jak zálohovat iPhone nebo iPad, postupujte podle pokynů v článku níže. Naučíte se, jak rychle zálohovat všechna vaše zařízení iDevices. Tipy vám také poskytnou dobrou strategii zálohování; kdy zálohovat, jak často a jak vytvořit více záloh.

Jako minimum doporučujeme, abyste si do iCloudu vytvořili zálohu, abyste měli přístup ke svým datům. Toto je pro ty čtenáře, kteří pro své zálohy nepoužívají iTunes.

Kdo se bojí ztráty svých dat pro iPhone, Průvodce zálohováním

Jakmile dokončíte zálohování svého iPhone, získáte klid, než provedete tovární nastavení zařízení. Existuje možnost, že při čisté instalaci ztratíte staré zprávy z archivu z vašeho iPhone. Existuje mnoho aplikací třetích stran, například iBackupBot, které vám pomohou obnovit staré SMS a archivované zprávy, když provedete čistou instalaci na iPhone.

Obnovit do továrního nastavení?

Neočekávané restartování je často způsobeno softwarem, hardwarem nebo obsahem. Pokud se předchozím řešením nepodařilo neočekávaně restartovat váš iPhone, dalším doporučením je přeinstalovat iOS a úplně obnovit tovární nastavení zařízení iDevice. I když to může znít alarmující, měli byste být v pořádku, pokud iPhone zálohujete před jeho obnovením do továrního režimu. Nechcete přijít o žádný cenný obsah, takže je nejprve důležité zálohovat. Zálohováním načtete veškerý svůj obsah.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud jste uživatelem Apple Watch, zálohy dat hodinek, které můžete mít na svém iPhone, nebudou obnoveny, pokud provedete čistou instalaci na rozdíl od obnovení ze zálohy.

Postupujte podle pokynů níže a resetujte iPhone do továrního nastavení

 1. Klepněte na Nastavení> Profil Apple ID> iCloud a vypněte možnost „Najít můj iPhone“.
 2. Připojte svůj iPhone k počítači pomocí kabelu USB. Ujistěte se, že používáte nejnovější verzi iTunes
 3. Vyberte svůj iPhone v iTunes
 4. Klikněte na „Obnovit iPhone.“ Klikněte znovu na Obnovit, aby iTunes mohly váš iPhone vyčistit a nainstalovat nejnovější iOS
 5. Po dokončení obnovení se váš iPhone restartuje.
 6. Nyní, když má váš iPhone čistou instalaci, můžete obnovit ze zálohy a přivést zpět svá osobní data zpět do svého iPhone.
 7. Nezapomeňte se vrátit a zapnout „Najít můj iPhone“ v nastavení iCloudu.

Výše uvedené kroky, i když časově náročné, jsou užitečné, pokud máte v instalaci systému iOS chybu. Obnovení pomocí zálohy většinou řeší většinu problémů včetně tohoto problému, kdy se váš iPhone neustále resetuje.

Tipy pro čtenáře

 • Jedna čtečka vypnula LTE na několik hodin, poté ji znovu zapla a restartování iPhone se zastavilo
 • Nový iPhone jiného uživatele se náhodně restartoval a všimla si, že ihned po restartu její iPhone otevřel aplikaci Instagram. Po odinstalování Instagramu problém s restartováním zmizel. Po několika dnech bez restartu přeinstalovala Instagram bez dalších problémů

souhrn

V tomto okamžiku, pokud je váš iPhone stále zaseknutý ve smyčce restartu, je čas kontaktovat podporu Apple. Dohodněte si schůzku s Genius v místním Apple Storu nebo kontaktujte člena týmu podpory prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu. Je pravděpodobné, že pokud nic nefungovalo, váš iPhone potřebuje opravu. Doufejme, že váš iPhone stále spadá pod AppleCare +. Pokud ne, domluvte si schůzku, aby Apple mohl diagnostikovat, o co jde. A pak se rozhodnete opravit pomocí Apple, poskytovatele služeb třetí strany, nebo vůbec.

Uvědomte si, že u iPhonů byly problémy specifické pro daný model, u kterých byl problém s resetováním častější než u jiných modelů. Pokud máte iPhone 6 plus a máte tento problém, doporučujeme vám obrátit se na podporu Apple a chatovat s nimi o tomto problému.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found