Tři hlavní problémy se systémem iOS 9.3, jak je opravit

S novým vydáním operačního systému vždy existuje řada nových funkcí, které lidi vzrušují. Někdy má Apple tendenci měnit věci kolem toho, jak byla aktivita provedena v předchozí verzi iOS, což může vést k určitým nejasnostem mezi uživateli.

Problémy s iOS 9.3: Problémy související s aktivací

Pokud tedy nemůžete odolat pokušení a již jste upgradovali svůj iPad nebo iPhone na iOS 9.3, zde je několik tipů, které vám mohou pomoci.

Pokud jste v procesu aktualizace svého iPhonu nebo iPadu na iOS 9.3 a narazili jste na aktivační chybu, podívejte se prosím na tento článek, kde najdete postup, jak problém vyřešit.

Problémy s iOS 9.3: Problémy s nočním posunem

Jednou z nejzajímavějších funkcí iOS 9.3 je režim Night Shift. Někteří uživatelé uvedli, že na svém iPhonu nemohou najít možnost Západ slunce až Východ slunce Displej> Jas> NightShift. Nezapomeňte zapnout nastavení časového pásma přechodem na Nastavení> Soukromí> Služby určování polohy. Jakmile toto nastavení povolíte, měli byste být schopni používat možnosti Západ slunce až Východ slunce.

Pamatujte, že použití režimu nízké spotřeby zakáže režim noční směny a zvýší možnost jej dokonce zapnout.

Zajímavé je, že pokud používáte režim nízké spotřeby, můžete to vlastně stále aktivovat tím, že řeknete siri, aby zapnul režim noční směny.

Na závěr upozorňujeme, že režim Night Shift Mode není k dispozici na všech zařízeních Apple. Pokud jste například aktualizovali svůj iPad 4 na iOS 9.3, tuto možnost nenajdete. Night Shift je k dispozici pro iPhone 5s nebo novější, iPad Pro, iPad Air nebo novější, iPad mini 2 nebo novější a iPod touch (6. generace). Bummer!

Možná je čas pořídit si nový malý iPad Pro, který byl dnes vydán!

Problémy s iOS 9.3: Nelze ukončit aplikace

Nelze zavřít aplikace v systému iOS 9.3? Je zajímavé, že tato funkce byla u iOS 9.3 trochu změněna. Na skládané více obrazovkách již nevidíte známé „X“. Chcete-li zavřít aplikaci, budete muset přejet prstem po aplikaci, kterou chcete zavřít, pohybem nahoru. Použijte jeden prst a přejeďte prstem nahoru, což by se mělo postarat o zavření aplikace.

Problémy s iOS 9.3: Na starších zařízeních pomalý

A konečně, někteří uživatelé uvedli, že jejich iPad nebo iPhone 5S jsou po aktualizaci na iOS 9.3 podstatně pomalejší. Neviděli jsme od společnosti Apple žádné pokyny k tomuto problému. Můžete se rozhodnout downgradovat na iOS 9.2, dokud během příštích několika dní nebudete mít k dispozici další pokyny.

PŘÍBUZNÝ: Sedm bet a cihla?

Pokud máte problémy se stažením aktualizace, je to pravděpodobně proto, že servery jsou velmi zaneprázdněné. Možná budete chtít počkat do zítřka nebo to zkusit několikrát a OTA by určitě měla fungovat. Dosud jsme neviděli žádné problémy s výkonem baterie. Od psaní se to jeví jako normální, ale budeme vás informovat.

Aktualizace problémů se systémem iOS 9.3: Odkazy na Safari a poštu nefungují

Viděli jsme zprávy o uživatelích, kteří mají tyto nepříjemné problémy také se Safari. Lidé vidí, že Safari klepne na odkaz nebo na něj nereaguje. Zatím jsme neviděli žádné oficiální aktualizace od společnosti Apple. Zdá se, že u některých lidí fungují dvě vylepšení / řešení problému Safari.

První souvisí s úpravou nastavení Javascriptů. Přejděte do Nastavení> Safari> Přejděte dolů na Upřesnit> Vypnout Javascript.

Apple stále pracuje na vyřešení tohoto nepříjemného problému s odkazem na Safari a poštu. Na webu zatím není ETA. Následující příspěvek byl zveřejněn v komunitě uživatelů.

Druhým přístupem je periodické vynucení restartování zařízení podržením tlačítka Napájení a tlačítka Domů, dokud se na obrazovce neobjeví logo Apple.

U dřívějších verzí, kdy došlo k problémům se Safari, se zdálo, že vymazání mezipaměti, historie a dalších dat webových stránek tento problém vyřešilo.

Aktualizace problémů se systémem iOS 9.3: Řešení problémů se Safari vyvinuté vývojáři společnosti Apple

Kroky níže zní docela spletitě, ale přesto tady jsou. Zdá se, že mnoho problémů se Safari se dělo kvůli problémům s některými aplikacemi, jako je Booking.com. Vývojáři Wojtek Pietrusiewicz a Ben Collier vytvořili opravu, která funguje pro tisíce postižených uživatelů, kteří měli tuto aplikaci nainstalovanou. Tyto kroky jsme netestovali.

Krok 1 Pokud máte tuto aplikaci booking.co stále nainstalovanou, odstraňte ji ze svého zařízení

2 Zapněte režim Letadlo

3 Připojte zařízení k počítači a otevřete iTunes

4 Vypněte a zapněte zařízení

5 Ujistěte se, že máte ve svém počítači aplikaci Booking.com v iTunes - odkaz ke stažení

Postupujte podle těchto kroků, jo, je jich spousta!

6 Ponechejte režim Letadlo zapnutý!

7 V iTunes synchronizujte aplikaci Booking.com do svého zařízení

8 Vyberte zařízení iOS v iTunes

9 Přejděte na kartu Aplikace

10 Vyhledejte stránku Booking.com a stiskněte tlačítko nainstalovat

11 Stiskněte Sync

12 Počkejte, až se synchronizace dokončí, a poté ve svém zařízení otevřete aplikaci Booking.com

13 Vynutit zavření aplikace Booking.com dvojitým klepnutím na tlačítko Domů a přejetím prstem nahoru

14 Vynutit zavření Safari dvojitým klepnutím na tlačítko Domů a přejetím Safari nahoru

15 Smažte aplikaci Booking.com

16 Vypněte režim v letadle

17 Otevřete Safari - vaše odkazy by měly znovu fungovat! Fíha!

Aktualizace problémů s iOS 9.3: Obrazovka iPhone po aktualizaci na iOS 9.3.1 nereaguje

Tento problém nahlásilo několik majitelů zařízení iPhone 6 / S / Plus. Tento problém byl také viděn v předchozích verzích systému iOS a bylo mnoho článků, které navrhovaly různé opravy, včetně té, která zahrnovala silné otřesy iPhonu. Zdá se, že fungují jen dvě možnosti. Prvním z nich je řešení, které vyžaduje vypnutí fitness trackeru. Předpokládá se, že informace akcelerometru, které tato aplikace sleduje, někdy zamrznou, což způsobí celkové nereagující problémy. Tuto funkci můžete vypnout vypnutímSledování fitness (V Nastavení -> Soukromí -> Pohyb a fitness). Druhou možností, která je náročnější na práci, je úplné obnovení vašeho iPhone. Pokud jde o tento problém pro uživatele systému iOS 9.3, dosud neexistovala oficiální pozice společnosti Apple.

Nezapomeňte se podělit o své myšlenky a rady!

Pokud máte jakékoli další problémy se systémem iOS 9.3, dejte nám prosím vědět níže v komentářích. Pokud vám to přišlo užitečné, sdílejte příspěvek se svou sítí.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found