7 nejlepších aplikací pro hlasové poznámky a nahrávání pro iPhone

Nahrávání zvuku za běhu na iPhone je velmi užitečné a lze jej použít mnoha způsoby. Studenti mají schopnost zaznamenávat přednášky. Novináři mohou nahrávat rozhovory se zdroji a doplňovat tak ručně psané poznámky. Nebo může hudebník nahrávat skladby a nápady při experimentování se zvuky. Ať už je důvod jakýkoli, v App Store pro iPhone je nespočet aplikací pro hlasové poznámky a nahrávání. Zde jsou některé z nejlepších.

Příbuzný:

  • 9 nejlepších aplikací pro fotoaparáty / fotografie pro uživatele iPhone Instagram
  • Základní tipy a triky pro používání Dropboxu na iPhone
  • 12 způsobů, jak ušetřit peníze pomocí zařízení Apple

Hlasové poznámky

Hlasové poznámky budou fungovat také na iPadu a Macu a budou se mezi sebou synchronizovat pomocí iCloudu.

Apple skutečně nabízí nativní aplikaci Voice Memos a od té doby, co byl Phone OS 3 představen již v roce 2009. V průběhu let aplikace obdržela občasné aktualizace, které přidaly nové funkce a redesign.

Díky podpoře iCloud vám Voice Memos umožní zachytit zvuk na cestách a poté jej použít později na dalších zařízeních iOS, včetně iPadů a Maců. (Nativní aplikace Voice Memos dorazila na Mac s macOS Mojave.) Odtud můžete své nahrávky oříznout a uložit jen požadovanou část. Po dokončení úprav můžete své výtvory sdílet prostřednictvím AirDrop, Mail, Messages a dalších.

Voice Memos umožňuje nahrávání z vestavěného mikrofonu vašeho iPhone, náhlavní soupravy Bluetooth nebo kompatibilního externího mikrofonu. Můžete si vybrat komprimované nebo nekomprimované zvukové formáty a automaticky pojmenovat a označit nahrávky podle vaší polohy.

Bezplatná aplikace Voice Memos od společnosti Apple je k dispozici ke stažení v App Store. Je dodáván předinstalovaný na zařízeních iOS, i když jej můžete smazat stejně jako jakoukoli jinou aplikaci.

Hlasový záznamník (aplikace pro nahrávání)

Hlasový záznamník vám umožňuje nahrávat a míchat vybrané zvukové nebo video soubory.

Snad nejkrásnější aplikace pro nahrávání hlasu v App Store, Voice Recorder, vám umožňuje nahrávat a míchat vybrané zvukové nebo video soubory. Ještě lépe to zahrnuje možnost zahájit nahrávání v plánovaném čase, což je ideální pro studenty, kteří nechtějí zapomenout na přednášku.

Bezplatná aplikace vám také umožňuje nahrávat a míchat aktuální přehrávaný zvuk, zvyšovat hlasitost nahrávání, nahrávat pouze při mluvení, zvyšovat hlasitost nahrávání atd. Svým nahrávkám můžete také přiřadit heslo, abyste je chránili před bloudícími ušima. Po dokončení záznamu jej můžete převést do různých typů souborů, včetně MP3, M4A, AAC, MP4, CAF, AIFC, AIFF, WAV a AMR. Soubory můžete také ukládat prostřednictvím sdílení souborů iTunes, iCloud Drive, připomenutí, momentů a kalendáře.

Voice Recorder (Recording App) obsahuje reklamy, které bývají otravné. Jakmile budete s aplikací spokojeni, navrhl jsem odstranit reklamy nákupem v aplikaci. Aplikaci si můžete stáhnout v App Store.

Voice Record Pro

Voice Record Pro vám umožňuje nahrávat hlasové poznámky a zvuky na místě v neomezené délce s konfigurovatelnou kvalitou.

Téměř sedm let po prvním vydání zůstává Voice Record Pro jedním z nejpopulárnějších profesionálních diktafonů. Tato aplikace má skeomomorfní design, který společnost Apple kdysi přijala, ale s nejnovějšími funkcemi byste od aplikace pro hlasový záznam očekávali.

S Voice Record Pro můžete nahrávat hlasové poznámky libovolné délky a poté je exportovat do různých formátů, včetně standardních AAC / MP4 / M4A a WAV. Můžete také záznamy oříznout a duplikovat, chránit je přístupovým kódem a další.

Poznámky lze snadno exportovat na Disk Google. DropBox, Microsoft, OneDrive. Box Cloud, iCloud Drive, SoundCloud, FTP server a další.

Po vzoru podobných aplikací je Voice Record Pro k dispozici zdarma s reklamami. Nákup v aplikaci je promarní navždy. Stáhněte si aplikaci do App Store zde.

*Hlasový záznamník

Tato aplikace má krásné grafické uživatelské rozhraní, které je snadno srozumitelné okamžitě.

Nezaměňujte s ostatními aplikacemi v seznamu * Voice Recorder, snadno použitelné řešení, které obsahuje mnoho jedinečných funkcí, včetně přepisu. Stejně jako ostatní řešení má aplikace krásné grafické uživatelské rozhraní, které je snadno pochopitelné okamžitě. Po dokončení můžete svůj záznam přenést do jiných zařízení a prostřednictvím SMS, Facebooku a Twitteru.

* Voice Recorder je bezplatné řešení, které si můžete na tři dny vyzkoušet zdarma. Odtud budete muset provést nákup v aplikaci.

Hlasový záznamník a zvukový editor

Zde je další aplikace typu memo, která skvěle obnovuje vzhled fyzických rekordérů z minulosti pro iPhone. Aplikace freemium nabízí neomezené nahrávání a cloudovou podporu prostřednictvím iCloud Drive, Dropbox, Google Drive, OneDrive, Box a dalších.

Mezi funkce patří více zvukových formátů., Ochrana heslem, smyčkové nahrávky, ořezávání záznamů, změna rychlosti přehrávání, přeskočení o 15 sekund dozadu / dopředu a oblíbené nahrávky.

Při nákupu v aplikaci odemkne Voice Recorder & Audio Editor pokročilé funkce, jako je přepis, textové poznámky a záznamník bonusových hovorů.

Pomocí záznamníku hovorů můžete zaznamenávat příchozí a odchozí telefonní hovory pomocí funkce třícestného konferenčního hovoru. Pomocí vestavěného mikrofonu na vašem iPhone není možné nahrávat telefonní hovory.

Voice Recorder & Audio Editor je k dispozici ke stažení v App Store.

Vyzkoušejte vícestopý rekordér písní

Multi Track Song Recorder je dokonalá aplikace pro iOS pro hudebníky, kteří chtějí psát a nahrávat jednoduché písničky.

Pro něco úplně jiného zvažte Multi-Track Song Recorder. Jak název napovídá, aplikace je zaměřena konkrétně na ty, kteří nahrávají hudbu. Slouží však také jako slušný hlasový záznamník.

Díky vícestopému rekordéru skladeb můžete pomocí metronomu zaznamenat až čtyři stopy. Pro neomezené možnosti můžete své stopy sloučit do stejné relace nahrávání. Po dokončení můžete své skladby exportovat prostřednictvím služby Dropbox, e-mailu, SMS a sdílení souborů iTunes.

S možností Upgrade to Pro (pouze 0,99 $) můžete odstranit reklamu a odemknout pokročilejší funkce metronomu. Multi-Track Song Recorder je k dispozici v App Store.

Evernote

Evernote pro iPhone a iPad aktualizovaný o přizpůsobitelnou domovskou obrazovku a nové funkce.

První věc, která mi na oblíbenou službu Evernote přijde na mysl, pravděpodobně nejsou její záznamové schopnosti. Navzdory tomu je tato funkce vynikající a dokonale zapadá do zbytku vesmíru Evernote. Po vytvoření poznámky prostřednictvím aplikace Evernote pro iOS vytvoříte hlasový záznam kliknutím na ikonu mikrofonu; je to tak jednoduché. Poznámky z Evernote můžete diktovat také na Apple Watch.

Pro plynulejší přístup použijte vestavěný nástroj pro hlasové diktování iOS přímo v aplikaci Evernote. Klepněte na ikonu mikrofonu na klávesnici (nachází se poblíž mezerníku) a poté do mikrofonu promluvte. Odtud se váš hlas převede na text přímo do poznámky.

Evernote je bezplatná služba, i když si budete muset zakoupit předplatné, abyste odemkli pokročilé funkce, jako je více úložného prostoru v cloudu, rychlé vyhledávání a anotované soubory PDF. Prémiové předplatné však pro použití funkce hlasového záznamu není nutné.

Spousta možností

Pokud jste neformální hlasový záznamník, navrhuji, abyste se drželi nativní aplikace Apple, která poskytuje základní možnosti nahrávání, úpravy a sdílení. Pro další funkce zvažte Voice Recorder (Recording App). Ostatní aplikace v tomto seznamu jsou také skvělé a přicházejí s vlastní sadou běžných a pokročilých funkcí. Protože si každou z těchto aplikací můžete vyzkoušet zdarma, při kontrole všech sedmi řešení nemáte co ztratit.

Kterou aplikaci hlasových poznámek používáte na iPhone? Dejte nám vědět níže.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found