Takže jste našli ztracený iPhone, co teď?

Je to skvělý pocit vlastnit iPhone, iPad nebo Mac. Elegance, jemnost a hladkost systému iOS / OS společnosti Apple se neshoduje. Když ztratíte nebo ztratíte místo tak velkého jako iPhone nebo iPad, je to prostě hrozné! Bohužel se to mnohým z nás občas stane. Traumatičtější je, že když ztratíte telefon, ztratíte také všechny své osobní a citlivé informace.

Druhá strana příběhu - nalezený ztracený iPhone

Pokud se ocitnete na druhé straně tohoto příběhu a narazíte na ztracený iPhone nebo jiné zařízení iDevice a chcete jej vrátit skutečnému majiteli, není to tak snadné. Funkce, díky nimž jsou systémy iOS jedinečné, jsou v těchto dobách také trochu obtěžující. Pokud hledáte skutečného vlastníka telefonu, potřebujete o něm nějaké informace - jiné číslo nebo e-mailovou adresu. Když je iPhone zamčený, není to tak jednoduché.

Pokud vlastník nastavil telefon do ztraceného režimu, měla by se zobrazit vlastní zpráva nastavená vlastníkem. Doufejme, že to bude mít všechny informace, které potřebujete, abyste kontaktovali vlastníka a dostali iDevice zpět k nim. Ale ne každý si uvědomí, že jejich zařízení je ztraceno, a ještě méně z nich pravděpodobně ví, že dokonce existuje něco jako Lost Mode.

Takže když jste našli ztracený iPhone nebo jiné zařízení iDevice, možná budete muset trochu pracovat, abyste se dostali domů. Ale stojí to za to, jak pro vás, tak pro majitele. Protože nikdy nevíte, kdy byste mohli sedět na druhé straně toho plotu.

Jaká je cesta ven, pokud jste našli ztracený iPhone?

Pokud vás takový scénář trápí, Apple ToolBox má potenciální řešení! Dnes si ukážeme, jak obejít aktivační kód iCloud. Tím se získá nalezený ztracený iPhone zpět k jeho majiteli. A prosím, nemysli si, že něco ďábelského, jako je pokus o to, aby si našel ztracený iPhone, svým vlastním!

Upozorňujeme, že pokud vlastník nastavil na svém telefonu přístupový kód, tyto kroky nebudou fungovat. Pokud zařízení iDevice vyžaduje přístupový kód, není nic jiného, ​​než doufat, že vlastník pošle zprávu a použije ztracený režim.

Obejití aktivačního kódu pro nalezený ztracený iPhone

Existuje několik kroků obcházení kódu na nalezeném ztraceném iPhone, což není příliš obtížné. Zaměříme se na iOS 8 a 9, protože většina z nás má tyto operační systémy. Nejprve si promluvme o nouzových opatřeních, která podniknete k odemknutí telefonu.

Bez dalších okolků je třeba udělat následující.

Postup

 1. Takže máte ve svých rukou ztracený iPhone, začněte těmito kroky
 2. Zapněte iPhone
 3. Stiskněte tlačítko Domů.
 4. Přejděte na nastavení WiFi
 5. Klepněte na symbol „i“ vpravo od symbolu WiFi
 6. Klikněte na Zapomenout tuto síť
 7. Klikněte na tlačítko Domů
 8. Ze seznamu možností vyberte Začít znovu
 9. Vyberte svou zemi a jazyk
 10. Opět vyberte síť WiFi a klepněte na symbol „i“ vpravo od symbolu WiFi

Po dosažení tohoto bodu budete muset aktivační kód obejít následujícím postupem. Nezapomeňte, že tato technika bude fungovat pro operační systémy 8 a novější. Systémy iOS 8 až iOS 9.2 jsou přizpůsobitelné této metodě.

Nastavení DNS

Nejprve musíte nastavit nový server DNS. Nejprve musíte odstranit existující DNS. Níže je uveden souhrn adres DNS, které zadáte v závislosti na vaší poloze.

 1. Evropa: 104,155,28,90
 2. Severní Amerika: 104.154.51.7
 3. Asie: 104,155,220,58
 4. Zbytek světa: 78.109.17.60

Pokud vyzkoušíte svůj domácí server DNS uvedený výše a nefunguje, zkuste nebo zkuste číslo serveru DNS pro jinou oblast.

 1. Jakmile zadáte nový DNS, klepněte na „zpět“, znovu klikněte na svou WiFi síť a zadejte své WiFi heslo
 2. Dále uvidíte text, který říká „Úspěšně jste se připojili k mému serveru“
 3. Klepněte na nabídku

Zde najdete řadu aplikací, ke kterým máte přístup. To vám pomůže zjistit skutečného vlastníka telefonu. Můžete přistupovat k chatu s uzamčeným uživatelem iCloud, internetu, mapám, YouTube, poště, zvuku, videu, sociálním zařízením, hrám a několika dalším užitečným aplikacím.

Trvalé obejití aktivačního kódu pro nalezený ztracený iPhone

Výše uvedená technika je řešením pro iPhony, ale existuje omezení. Stejný proces musíte projít, pokud jste vypnuli iPhone. Takže se to trochu komplikuje.

Máme však trvalé řešení problému.

Tento proces není příliš složitý, ale je trochu časově náročný. Toto jsou další kroky, které provedete. Buďte trpěliví, trochu boje vám později ušetří spoustu starostí.

 1. Klepněte na ikonu Nabídka a přejděte do aplikací
 2. Klepněte na možnost „Havarovat“
 3. Jakmile klepnete na tuto možnost, váš iPhone se vrátí na domovskou obrazovku. Mělo by se zobrazit logo Apple
 4. Na domovské obrazovce vyberete jazyk a svou zemi
 5. Přejděte na „Další nastavení WiFi“
 6. Klepněte na symbol „i“
 7. Vyberte možnost Ruční v HTTP proxy
 8. Vymažte adresní řádek sever
 9. Klikněte na zeměkouli na klávesnici
 10. Nyní zadejte několik náhodných znaků (přibližně 20 až 30)
 11. Když zde uvidíte pole „port“, zadejte „8888“
 12. Jakmile to uděláte, klepněte na záda
 13. Klepněte na „Další“ a jste téměř hotovi

Další krok se může zdát šílený, ale ve skutečnosti funguje

 1. Jedním prstem jej odemknete posunutím
 2. Na několik minut neustále klepněte na možnosti jazyka
  1. Klíčem zde není vůbec se zastavit
 3. Nakonec budete přesměrováni na domovskou obrazovku iPhone

Jakmile aktivační kód trvale obejdete, máte přístup ke třem aplikacím, tj. „Telefon“, „Kiosek“ a „Facetime“. Tyto tři aplikace jsou dostatečně dobré, aby vám pomohly najít skutečného vlastníka telefonu bez rizika uvolnění jakýchkoli osobních údajů. Jediným malým problémem je, že když otevřete některou z těchto aplikací, budete muset restartovat iPhone.

souhrn

Schopnost obejít aktivační kód je velkou pomocí, jak získat ztracené telefony iPhone zpět k jejich majitelům. Techniky, o kterých jsme diskutovali, jsou také zcela bezpečné a nezahrnují žádné riziko, že se osobní údaje a informace dostanou do nesprávných rukou.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found