Otázky a odpovědi: Vypůjčil jsem si film na svém zařízení iOS, jak jej mohu sledovat na počítači?

Otázka: Pronajal jsem si film na svém zařízení iOS (iPhone, iPad nebo iPod touch), jak jej mohu sledovat na svém počítači, Apple TV nebo jiném zařízení?

Odpověď: Výpůjčku můžete přehrát na více než jednom zařízení, pokud si vypůjčený film stáhnete do počítače - buď si jej můžete prohlédnout na počítači, nebo jej synchronizovat do iPhonu, iPadu nebo iPodu. Film můžete přesouvat mezi různými zařízeními, jako je Apple TV, iPhone, iPad nebo iPod.

Pokud si však stáhnete vypůjčený film na iPhone, iPad, iPod nebo Apple TV, můžete ne přesuňte jej do jiného zařízení, například do počítače PC, Mac nebo jiného zařízení iOS. Stále však můžete sledovat vypůjčený film na televizi přes Apple TV a AirPlay.

Jak si pronajmout filmy z iTunes pomocí počítače Mac nebo Windows?

Otevřete iTunes v počítači a přejděte do služby Filmy v obchodě iTunes. Vyhledejte film, který si chcete vypůjčit, a klikněte na něj.

Pokud je tento film k dispozici k zapůjčení, zobrazí se možnost výpůjčky těsně pod možností koupit. Klikněte na cenu a zadejte své heslo Apple ID. Jakmile je film v počítači, najděte ho na kartě Pronajaté filmy a sledujte jej kliknutím na něj.

Když si vypůjčíte film z iTunes na počítači, buď ho sledujte na počítači, nebo jej synchronizujte do iPhonu, iPadu nebo iPodu. Poté pomocí iTunes synchronizujte výpůjčku filmů iTunes do svých zařízení iDevice a do počítače. Pamatujte, že výpůjčku můžete mít najednou pouze na jednom zařízení.

Půjčte si film z iTunes na iPhonu, iPadu nebo iPodu!

Pokud si půjčíte film z iTunes na iPhonu, iPadu nebo iPodu, Apple vám umožní sledovat ho na dané iDevice nebo přes AirPlay na Apple TV.

  • Otevřete aplikaci iTunes Store
  • Vyhledejte sekci Filmy
  • Vyhledejte film, který chcete sledovat, a vyberte jej
  • Chcete-li si pronajmout, klepněte na cenu na Pronajmout
  • Zadejte své Apple ID heslo
    • Přijměte podmínky, pokud existují

Dokážete sledovat vypůjčený film z iTunes bez připojení k internetu?

Ale musíte si film stáhnout do svých iDevices před sledováním. V tomto okamžiku máte 30 dní na to, abyste si ten film mohli začít sledovat, jakmile si ho vypůjčíte.

Nezapomeňte, že jakmile začnete film sledovat, máte na jeho dokončení jen 24 hodin (USA) nebo 48 hodin (zbytek světa). Film můžete sledovat tak často, jak chcete, dokud nevyprší jeho platnost o 24–48 hodin později.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found