Nejlepší způsoby, jak poslat společnosti Apple zpětnou vazbu a hlášení o chybách

Nikdo není dokonalý. I Apple potřebuje malou pomoc, aby vše fungovalo tak, jak má. Pokud narazíte na softwarovou chybu nebo chybějící funkci, rozdělíte se a pošlete zpětnou vazbu nebo hlášení o chybě přímo společnosti Apple.

Bez zpětné vazby a hlášení chyb by se Apple nedozvěděl, co funguje a nefunguje. Čím více lidí pošle zpětnou vazbu o konkrétním problému, tím je pravděpodobnější, že se Apple soustředí na jeho řešení.

Navštivte webové stránky společnosti Apple a pošlete nám zpětnou vazbu a hlášení o chybách

Nejjednodušší způsob, jak odeslat zpětnou vazbu nebo hlášení o chybě společnosti Apple, je přejít na apple.com/feedback. Vyberte svůj produkt, vyplňte své kontaktní údaje a napište své komentáře společnosti Apple. Vysvětlete přesně, jak reprodukovat chyby, aby vývojáři mohli ihned pracovat na jejich opravě.

Jak odeslat zpětnou vazbu na webu společnosti Apple

Vyberte svůj produkt z webu Zpětná vazba.

Když navštívíte web zpětné vazby společnosti Apple, musíte nejprve vybrat zařízení, aplikaci nebo službu, které se vaše zpětná vazba nebo hlášení o chybě týká.

Web zpětné vazby společnosti Apple můžete použít pro jakékoli produkty nebo služby Apple: iPhone, Mac, iPad, Apple Watch, Apple TV, App Store, Apple Music, iCloud a další.

Pokud problém zahrnuje více produktů - například synchronizaci dat z iPhone do MacBooku - stačí vybrat jeden z nich.

Po výběru produktu zadejte svůj název a Emailová adresa aby vás společnost Apple mohla kontaktovat pro více informací. Obvykle se to nestává, takže nezadržujte dech, ale pro každý případ musíte zadat své údaje.

Vyberte si předmět a typ zpětné vazby

V rozevíracím seznamu vyberte typ zpětné vazby.

Vložte Předmět název vaší zpětné vazby. Snažte se to udržovat co nejkratší, například „Chyba fotoaparátu v systému iOS“ nebo „Předání pro Apple Music“. Apple to pravděpodobně používá k seskupení podobných zpráv dohromady.

Nyní otevřete rozevírací nabídku a vyberte svůj Typ zpětné vazby:

 • Budoucí žádost: Sdílejte své nápady týkající se produktů Apple, například funkce, které byste rádi viděli v příští aktualizaci softwaru nebo vydání iPhone.
 • Zpráva o chybě: Řekněte společnosti Apple o konkrétních softwarových chybách, se kterými jste se v jejím softwaru setkali.
 • Výkon: Řekněte společnosti Apple o neočekávaných problémech s výkonem, které máte, například o dlouhých dobách spuštění.
 • Kompatibilita softwaru / hardwaru: Řekněte společnosti Apple o problémech s kompatibilitou, na které jste narazili a které by neměly existovat. Například pokud na vašem iPhone nelze spustit nejnovější verzi iOS.
 • Jiný: Řekněte společnosti Apple cokoli jiného, ​​což může zahrnovat komplimenty a pozitivní zpětnou vazbu nebo konkrétní stížnosti na služby.

Co napsat v sekci Komentáře

Popište podrobnosti svého problému v poli Komentáře.

Po vytvoření Předmět název a výběr Typ zpětné vazby, vysvětlete podrobnosti své zpětné vazby nebo hlášení o chybě v Komentáře sekce.

Věnujte nějaký čas tomu, abyste jasně vysvětlili své myšlenky a zkušenosti. Sekce Komentáře vás omezuje na 800 znaků, takže se snažte, aby vaše zpětná vazba byla krátká a sladká.

Je důležité do komentářů zahrnout následující podrobnosti:

 • Přehled situace: "Pořídil jsem několik fotografií z uzamčené obrazovky na svém iPhone, ale nikdy to neuložilo obrázky do mé knihovny."
 • Vaše očekávání versus realita: "Očekával jsem, že Fotoaparát uloží moje obrázky do aplikace Fotografie, ale nikde jsem je nenašel."
 • Podrobné pokyny k reprodukci problému: “Stisknutím postranního tlačítka odemknete iPhone a poté přidržíte ikonu fotoaparátu na uzamčené obrazovce. Pořiďte fotografii klepnutím na spoušť. Zamkněte iPhone dalším stisknutím postranního tlačítka, poté odemkněte a otevřete aplikaci Fotografie. “

Někdy je náročné dodat všechny tyto informace do 800 znaků nebo méně. Často pomáhá nejprve psát komentáře v textovém editoru, což vám umožňuje upravovat a vkládat je do Komentáře krabice.

Vyberte svůj software nebo verzi aplikace

Před odesláním zpětné vazby vyberte verzi softwaru.

Před odesláním zpětné vazby nebo hlášení o chybě společnosti Apple vyberte verzi softwaru, aplikace nebo zařízení, se kterou jste narazili na problém.

Konkrétní informace, které Apple vyžaduje, závisí na vaší zpětné vazbě.

Je velmi důležité vybrat správné verze, aby Apple věděl, jak vaše problémy reprodukovat, a zároveň se snaží je opravit. Podle následujících pokynů vyhledejte konkrétní číslo modelu nebo verzi softwaru.

Jak najít číslo modelu a verzi softwaru na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch:

 1. Jít do Nastavení> Obecné> O aplikaci.
 2. Najít tvou Verze softwaru a zařízení Modelové číslo uvedené v horní části stránky.
V nastavení přejděte na stránku About.

Jak najít číslo modelu a verzi softwaru na Apple Watch:

 1. zmáčkni Digitální koruna přejdete na obrazovku aplikace.
 2. Klepněte na Nastavení> Obecné> O aplikaci.
 3. Najděte svůj software Verze uvedené částečně na obrazovce, s vaším Modelka číslo pod ním.

  Klepněte na O Pro více informací.

Jak najít model a verzi softwaru na počítači Mac:

 1. Na řádku nabídek přejděte na Apple> O tomto počítači Mac.
 2. Vyhledejte verzi softwaru uvedenou v horní části okna nad modelem Mac.
 3. U konkrétních aplikací vyberte [Název aplikace]> O aplikaci [Název aplikace] z řádku nabídek otevřete podobné okno s verzí aplikace.
Vyhledejte informace o svém softwaru a modelu v okně About This Mac.

Jak najít číslo modelu a verzi softwaru na Apple TV:

 1. Jít do Nastavení> Obecné> O aplikaci.
 2. Najděte svou verzi softwaru uvedenou jako tvOS částečně na obrazovce, pod vaší Modelka číslo.
Informace o softwaru a modelu Apple TV najdete v Nastavení.

Použijte Feedback Assistant pro Beta Software

Najděte pomocníka pro zpětnou vazbu na domovské obrazovce v beta verzi softwaru.

Pokud se účastníte softwarového programu Beta společnosti Apple - abyste pomohli otestovat software a aplikace před jejich veřejným vydáním - měli byste zaslat zpětnou vazbu nebo hlášení chyb pomocí nástroje Feedback Assistant.

Feedback Assistant je aplikace, která se zobrazí na vašem zařízení, když se zaregistrujete do beta programu. Najdete jej na domovské obrazovce iPhonu nebo iPadu nebo v doku na Macu.

Pokud aplikaci nechcete používat, můžete také navštívit web Apple Feedback Assistant. To je užitečné, pokud potřebujete odeslat zpětnou vazbu společnosti Apple o watchOS, tvOS nebo jiném softwaru a službách, které nemají aplikaci Feedback Assistant.

Jak posílat hlášení o chybách pomocí nástroje Feedback Assistant

Feedback Assistant požaduje podrobné informace.

Abyste mohli použít Feedback Assistant, musíte se přihlásit pomocí svého účtu Apple ID. To umožňuje společnosti Apple shromažďovat data o vašem zařízení, softwaru, aplikacích, zprávách o selhání atd., Což usnadňuje reprodukci nalezené chyby.

Po přihlášení klepnutím na ikonu pera a papíru vytvořte nové odeslání zpětné vazby nebo hlášení o chybě, které odešlete společnosti Apple.

Pomocí rozbalovacích nabídek vyberte svůj software a podrobnosti o chybě a poté napište krátký popis Titul.

Po vytvoření názvu napište do popisu úplný popis problému Popis krabice. Nezapomeňte poskytnout jasné pokyny, jak problém reprodukovat, spolu s tím, co jste očekávali a co se skutečně stalo.

Ve spodní části stránky zpětné vazby můžete k prokázání problému připojit snímky obrazovky nebo záznam obrazovky. Pokud je to možné, obvykle to společnosti Apple výrazně usnadní práci na vytvoření řešení.

Nakonec udeřte Předložit odeslat zpětnou vazbu nebo hlášení o chybě společnosti Apple.

Časté dotazy týkající se odesílání zpětné vazby společnosti Apple

Získejte odpovědi na všechny vaše dotazy týkající se Apple Feedback.

Shromáždili jsme několik běžných otázek ohledně zasílání zpětné vazby a hlášení chyb společnosti Apple. Pokud zde nemůžete najít odpověď na svou otázku, uveďte komentář a my se vám ozveme, jakmile to bude možné.

Reaguje Apple na zpětnou vazbu?

Ne obvykle. Apple dostává spoustu zpětné vazby a obvykle neodpovídá jednotlivým lidem. To znamená, že někdo přečte vaši zpětnou vazbu a použije ji k určení, na které chyby se má obrátit, i když nikdy nedostanete odpověď.

Kde mohu poslat stížnost společnosti Apple?

Pokud nejste spokojeni s některým z produktů nebo služeb společnosti Apple, měli byste k odeslání stížnosti použít web společnosti Apple pro zpětnou vazbu. Možná budete chtít jako typ zpětné vazby k odeslání vybrat Performance nebo Other.

Platí Apple, pokud najdete chybu?

To záleží. Obecně řečeno, Apple neplatí zákazníkům za to, že je varovali před běžnými softwarovými chybami. Existuje však program „Bug Bounty“, který platí lidem, kteří objevují zranitelná místa v zabezpečení a ochraně soukromí společnosti Apple.

Tyto odměny jdou až na 1 milion dolarů v závislosti na bezpečnostní funkci, kterou jste schopni kompromitovat. Další informace najdete na stránce společnosti Apple o chybách zabezpečení.

Jak mohu odeslat zpětnou vazbu a hlášení o chybách u aplikací třetích stran?

Pokud jste našli chybu v aplikaci třetí strany (cokoli, co nevyvinula společnost Apple), musíte poslat zpětnou vazbu přímo skutečnému vývojáři. Apple nemůže opravit chyby třetích stran, takže není důvod posílat společnosti Apple zpětnou vazbu.

Otevři Obchod s aplikacemi a vyhledejte aplikaci třetí strany, ke které máte zpětnou vazbu. Pod popisem aplikace vyhledejte odkaz na Web vývojáře. Odtud byste měli mít možnost kontaktovat vývojáře se svými komentáři.

Odkaz na web vývojáře najdete v informacích o App Store.

Požádejte společnost Apple Directly o individuální podporu

Odesílání zpětné vazby a hlášení o chybách je skvělý způsob, jak pomoci společnosti Apple vylepšovat její produkty, software a služby. Ale protože Apple obvykle nereaguje na zpětnou vazbu, nepomůže to, pokud kvůli problémům nebudete moci zařízení používat.

Za těchto okolností byste měli chatovat přímo s podporou Apple. Místo podpory na vylepšování produktů Apple se tým podpory věnuje pomoci uživatelům řešit konkrétní problémy. Měli by být schopni vám pomoci.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found