Jak používat aplikaci Apple TV Remote na iPhone

I když pravděpodobně již máte dálkový ovladač pro Apple TV, jako je Siri Remote, existuje další skvělá volba. Aplikace Apple TV Remote vám umožní dělat na Apple TV nejrůznější věci přímo z vašeho iPhone.

Posaďte se, odpočiňte si a nebojte se chodit po místnosti, abyste si mohli pořídit svůj Siri Remote. Tato příručka vám ukáže vše, co potřebujete vědět o tom, jak používat aplikaci Apple TV Remote na vašem iPhone.

Udělejte více na Apple TV:

  • Jak pracovat se složkami Apple TV pro organizované zobrazení
  • Jak zobrazit filmy z iPhone Memories na Apple TV
  • Apple TV neotevírá aplikace třetích stran, jak to opravit
  • Jak povolit nebo zakázat VoiceOver na Apple TV

Stáhněte a připojte aplikaci Apple TV Remote

Aplikaci Apple TV Remote pro svůj iPhone si můžete zdarma stáhnout z App Store. Popis App Store obsahuje dlouhý seznam požadavků na zařízení a operační systém pro použití aplikace. Nezapomeňte zkontrolovat zařízení a systémy.

Jakmile aplikaci stáhnete a nainstalujete, otevřete ji a připojte ji k Apple TV. Zkontrolujte, zda je zapnutá televize a aplikace ji najde. Když se vaše Apple TV zobrazí na obrazovce aplikace, vyberte ji.

Připojte aplikaci Apple TV Remote.

Pokud svůj televizor nevidíte, zkontrolujte, zda jsou Apple TV a iPhone ve stejné síti Wi-Fi.

Základy aplikace Apple TV Remote

Stejně jako vaše Siri Remote máte uprostřed prstů velký čtverec. Přejetím doleva, doprava, nahoru a dolů můžete procházet Apple TV. Klepnutím můžete aplikaci otevřít, klepnutím a podržením aplikaci přesunout, nebo klepnutím, podržením a následným výběrem tlačítka Přehrát / Pozastavit můžete otevřít akce aplikace, jako je odstranění nebo přesun do složky.

Aplikace Apple TV Remote

Máte také tlačítka pro nabídku, přehrávání / pozastavení, aplikaci Apple TV a mikrofon. Stejná gesta, která se vám líbí, můžete použít tak, že dvakrát poklepete na tlačítko Apple TV a otevřete přepínač aplikací nebo klepnutím a podržením přepnete televizor do režimu spánku.

Funkce aplikace Apple TV Remote

Spolu se základy, které potřebujete k ovládání Apple TV, má aplikace Apple TV Remote další funkce, které vám pomohou udělat víc.

Zadejte text: Pokud přistanete na místě, kde potřebujete zadat text, například heslo nebo vyhledávací pole, aplikace otevře klávesnici. Zadejte, co potřebujete, nebo klepněte na ikonu Mikrofon vedle textového pole jej diktovat.

Klávesnice aplikace Apple TV Remote

Požádejte Siri o pomoc: Siri je tu pro vás s touto aplikací, stejně jako se Siri Remote. Klepněte a podržte Mikrofon tlačítko a zeptejte se nebo zadejte svůj příkaz.

Ovládejte přehrávání: Když sledujete pořad nebo posloucháte skladbu, můžete pomocí aplikace hrát, pozastavit, posunout dopředu nebo dozadu.

Náhodné přehrávání nebo opakování: Během přehrávání skladby nebo seznamu skladeb můžete zamíchat melodii nebo skladbu opakovat. Klepněte na Detaily v horní části skladby, aby se tato tlačítka zobrazila.

Přehrávání v aplikaci Apple TV Remote

Zobrazit texty písní: Chceš si spolu zazpívat? Během přehrávání melodie klepněte na Detaily vpravo nahoře. Poté přejeďte prstem nahoru na této obrazovce a klepněte na Ukázat vedle Lyrics.

Podívejte se, co hraje dál: Pokud se vám líbí seznam skladeb, můžete vidět, která skladba je na řadě. Ještě jednou klepněte na Detaily a přejeďte na této obrazovce nahoru. Skladby uvidíte další ve frontě.

Fronta a texty skladeb aplikace Apple TV Remote

Vyberte kapitoly filmu: Při sledování filmu můžete pomocí aplikace přejít na konkrétní kapitolu filmu.

Zapnout titulky: Pokud chcete titulky k pořadu, který sledujete, jednoduše klepněte na Detaily z horní části aplikace při prohlížení a potom klepněte na Zvuk a titulky vyberte možnost.

Možnosti aplikace Apple TV Remote a titulků

Hrát hru: K hraní her s aplikací můžete použít akcelerometr a gyroskop, jako byste to udělali se Siri Remote.

Použijte herní ovladač: Aplikaci můžete také změnit na herní ovladač. Stačí otevřít hru a poté klepnout na ikonu Ovladač ikona v horní části obrazovky aplikace.

Aplikace Apple TV Remote se přepne na herní ovladač

Ovládejte hlasitost televizoru: U televizních přijímačů, které nabízejí podporu HDMI-CEC, můžete pomocí tlačítek hlasitosti na boční straně iPhonu ovládat hlasitost Apple TV pomocí aplikace.

Opět si můžete zdarma stáhnout aplikaci Apple TV Remote v App Store.

Přidejte si Apple TV Remote do svého Control Center

Spolu s touto praktickou aplikací, kterou si můžete stáhnout z App Store, je k dispozici také funkce Apple TV Remote od společnosti Apple pro Control Center na vašem iPhone.

Poslední aktualizace systému iOS ji možná přidala automaticky, ale pokud ne, postupujte podle těchto kroků a ručně ji přidejte do svého Control Center.

Apple TV Remote je k dispozici v Control Center.

Otevři tvůj Nastavení a podle následujících pokynů přidejte aplikaci.

  1. Klepněte na Kontrolní centrum >Přizpůsobte ovládací prvky.
  2. Projděte dolů Více ovládacích prvků seznam, dokud neuvidíte Dálkové ovládání Apple TV.
  3. Klepněte na ikonu znaménko plus zeleně a přidejte jej na začátek pod Zahrnout.
  4. Aplikaci můžete případně přetáhnout na konkrétní místo v seznamu Control Center, pokud chcete.
  5. Po dokončení zavřete Nastavení.
Přidejte do ovládacího centra Apple TV Remote.

Použijte Apple TV Remote z vašeho Control Center

Přejděte do svého Control Center přejetím prstem nahoru na iPhonu. Poté klepněte na ikonu Apple TV Remote.

Když se otevře aplikace Control Center, klepněte na Apple TV nahoře. Uvidíte všechny základní informace, které potřebujete k ovládání Apple TV. Velký čtverec uprostřed umožňuje přejetím doleva, doprava, nahoru a dolů manévrovat po televizi a ovládat aplikace.

Máte také tlačítka mikrofonu, přehrávání / pozastavení, aplikace Apple TV, vyhledávání a nabídky. Pokud přehráváte film nebo show, zobrazí se také tlačítka pro přeskočení vpřed a vzad.

Použijte Apple TV Remote z Control Center.

Přestože s aplikací Apple TV Remote z App Store můžete udělat o něco více, než s verzí Control Center, je stále příjemné mít na tomto výhodném místě.

Dálkové ovládání Apple TV v Control Center vyžaduje Apple TV 4K nebo Apple TV 4. generace.

Způsoby ovládání Apple TV bez ohledu na to, co se děje

Ať už máte Apple TV Remote, Siri Remote, nebo se rozhodnete aplikaci používat, máte Apple TV k dispozici celou řadou způsobů. Pokud tedy váš dálkový ovladač potřebuje nabíjení nebo jste jej ztratili, je tu aplikace Apple TV Remote spolu s aplikací v Control Center, která vám zajistí, že si můžete Apple TV stále užívat.

Chystáte se stáhnout aplikaci Apple TV Remote jako zálohu nebo jen pro větší pohodlí? Ať tak či onak, dejte nám vědět, co si o tom myslíte, v komentářích níže!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found