Tlačítka hlasitosti iPhone nefungují, opravte

Několik uživatelů uvedlo, že tlačítka hlasitosti na boku iPhonu nefungují, což znamená, že jejich iPhony nereagují, když chtějí snížit nebo zvýšit hlasitost. Při řešení problémů se svazkem v zařízení iPhone postupujte podle těchto pokynů. Po provedení každého kroku prosím vyzkoušejte, zda jsou problémy s ovládáním hlasitosti vašeho iPhone vyřešeny.

  • Restartujte iPhone stisknutím a podržením tlačítka spánku / probuzení.
  • Aktualizujte svůj iPhone na nejnovější verzi iOS. (Jak aktualizovat verzi iOS). To může váš problém vyřešit.
  • Resetujte svůj iPhone stisknutím a podržením tlačítka spánku / probuzení a tlačítka Domů, dokud neuvidíte logo Apple

Pokud výše uvedené tipy váš problém nevyřeší; zkontrolujte, zda můžete upravit hlasitost v části Nastavení> Zvuky. Pokud můžete, je pravděpodobné, že máte problém s hardwarem. Možná budete chtít nechat zkontrolovat zařízení iOS v Apple Store a nechat si je prohlédnout, zejména pokud je vaše zařízení stále v záruce. Můžete také zkusit následující:

  • Pokud máte pocit, že tlačítka jsou kašovitá, zkuste vyčistit vysávání tlačítek hlasitosti pomocí běžné vakuové trysky.
  • Je možné, že jsou vaše tlačítka zaseknutá. Zkuste je uvolnit opakovaným stisknutím hlasitosti nahoru a dolů.
  • Proveďte obnovení DFU. (Použití DFU Restore k řešení problémů s iPhone)

Pokud vaše tlačítka hlasitosti stále nepracují správně, možná budete chtít použít funkci usnadnění nazvanou Assistive Touch. To vám umožní ovládat hlasitost pomocí dotykové obrazovky. (Jak používat zařízení iOS bez domovského tlačítka)

Příbuzný:iPhone uvízl v režimu sluchátek, opravit

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found