Nedostáváte vyzvánění oznámení na váš iPhone? Jak opravit

Inteligentní domácí zařízení, jako jsou zvonky nebo kamery připojené k internetu, nám mohou usnadnit a zajistit bezpečnější život. Ale to jen tehdy, když fungují.

Vezměte si například bezpečnostní kamery Ring. Oznámení jsou klíčovým prvkem ekosystému Ring. Pokud narazíte na problémy s oznámeními Ring, ztrácíte jednu z hlavních výhod platformy.

S ohledem na to je zde vše, co potřebujete vědět o vyzváněcích oznámeních - a jak je opravit, pokud nefungují.

Co jsou vyzváněcí oznámení?

Produkty Ring jsou v podstatě domácí bezpečnostní kamery, které vám umožní vidět, slyšet a dokonce mluvit s lidmi přímo z vašeho smartphonu.

Jako příklad použijeme různé video zvonky od Ring. Když zařízení Ring detekuje pohyb, odešle oznámení na vaše zařízení iPhone nebo Android.

Klepnutím na toto oznámení můžete rychle zobrazit video, kdo je u vašich dveří. S tímto návštěvníkem můžete také vést plnou konverzaci - i když nejste doma.

Nastavení vyzváněcích oznámení

Chcete-li ve svém zařízení dostávat vyzváněcí oznámení, musíte iOS správně nakonfigurovat.

Než budete moci skutečně používat oznámení vyzvánění, musíte si stáhnout aplikaci, nastavit účet a aktivovat zařízení.

 • Otevřete aplikaci Nastavení.
 • Přejděte dolů, dokud neuvidíte Ring.
 • V nabídce Vyzvánění klepněte na Oznámení.
 • Ring doporučuje, abyste měli co nejlepší přepnutí v Oznámení povoleno pro nejlepší využití. Zkontrolujte, zda jsou všechny zapnuté (zelené).
 • Nyní si můžete vybrat styl upozornění.

Jakmile je vše nastaveno, začnete na svém zařízení iPhone dostávat upozornění na detektor pohybu a návštěvníky. Jak již bylo zmíněno dříve, stačí klepnout na upozornění a zahájit relaci přímého přenosu.

Aby vše správně fungovalo, budete také muset aplikaci Ring dát přístup k mikrofonu zařízení. To ale nemusí souviset s výstrahami.

Odstraňování problémů s upozorněním vyzvánění

Teoreticky byste měli být v pořádku, když máte nastavená oznámení Ring. Pokud však čtete tento článek, pravděpodobně už víte, že se uživatelé mohou setkat s problémy, když se zobrazují vyzváněcí oznámení. Pokud máte problémy, přečtěte si několik klíčových tipů pro řešení potíží.

Zkontrolujte svůj internet

Jednou z nejčastějších příčin chyb oznámení Ring je síť Wi-FI, kterou používáte. Zařízení Ring vyžadují připojení k internetu, aby mohly odeslat oznámení do vašeho zařízení.

Pokud máte problém s modemem nebo směrovačem, může to způsobit problémy se zařízením Ring a samotnými oznámeními.

Než budete pokračovat, ujistěte se, že vaše síť Wi-Fi funguje správně. Doporučujeme pokusit se zobrazit živý přenos z vašeho zařízení Ring jako rychlý test.

Související návody k řešení potíží

  I když funguje síť Wi-Fi, může dojít k problému s routerem nebo modemem. Někteří uživatelé hlásí úspěch s resetováním routeru nebo modemu. Není jasné, proč tato adresa řeší problémy s adresami, ale zdá se, že funguje alespoň v několika případech na základě uživatelských zpráv.

  Přesný způsob resetování modemu nebo směrovače se může lišit v závislosti na značce a modelu zařízení. Doporučujeme, abyste si pokyny přečetli ve své uživatelské příručce nebo online v názvu modemu / routeru.

  Zkontrolujte nastavení aplikace Ring

  Než zkontrolujete aplikaci Ring, měli byste mít na paměti, že oznámení Ring jsou specifická pro zařízení. Pokud máte například na svém iPhonu povolena vyzváněcí oznámení, neznamená to, že budou povolena na vašem iPadu.

  V zásadě platí, že pokud nevidíte vyzváněcí oznámení na sekundárním zařízení, stačí povolit oznámení na tomto zařízení.

  V této poznámce byste měli zkontrolovat, zda jsou na primárním zařízení povoleny vyzváněcí a pohybové výstrahy.

  Zkontrolujte, zda jsou v aplikaci povolena oznámení. Pokud ne, nezobrazí se, i když jsou povoleni v systému iOS sami.
  • Otevřete aplikaci Ring.
  • Přejděte do nabídky Nastavení zařízení.
  • Ujistěte se, že jsou zapnuty přepínače pro vyzvánění i upozornění na pohyb (oba budou modré).

  Měli byste také zkontrolovat internetové připojení zařízení Ring. I když vaše síť Wi-Fi funguje normálně, zařízení Ring může mít problémy s připojením.

  Otevřete aplikaci Ring a přejděte do nabídky Stav zařízení. V nastavení síly signálu se ujistěte, že je to dobré.

  Nabídka Stav zařízení vám poskytne rychlý pohled na to, jak silné je připojení vašeho zařízení.

  Některá zařízení Ring vyžadují, aby byly správně nastaveny pohybové zóny. Chcete-li spravovat nebo nastavit pohybovou zónu, otevřete aplikaci Ring a vyberte své zařízení.

  Navigovat do Nastavení pohybu -> Pohybové zóny -> Přidat zónu pohybu.

  Odtud. Aplikace vás provede zbytkem procesu.

  Můžete také zkusit odinstalovat aplikaci Ring a poté ji znovu nainstalovat. Může dojít k problému s daty nebo instalací aplikace, které by měla rychlá přeinstalace vyřešit.

  Podívejte se na stránku Apple

  Oprava strany Apple zahrnuje obvyklé tipy pro odstraňování problémů. Nejprve však zkontrolujte, zda není povoleno běžné nastavení, jako je Nerušit.

  Pokud vaše zařízení Ring funguje normálně, problém může být v oznamovacím centru iOS. Doporučujeme vám vrátit se zpět a zkusit povolit oznámení pro aplikaci Ring (viz naše dřívější pokyny).

  Jako další poznámku možná budete chtít zajistit, aby funkce oznámení iOS nebyla nějak povolena.

  Zkontrolujte například, zda je povolena funkce Nerušit. U podobné poznámky jste možná nechtěně nastavili vyzvánění oznámení na Tiché doručování. Najděte oznámení v Ring centru oznámení, přejeďte prstem od zprava doleva, klepněte na Spravovat a vyberte Zobrazujte prominentně.

  Dalším tipem je deaktivace vyzváněcích oznámení na hodinkách Apple Watch. Z nějakého důvodu to může narušit oznámení zobrazovaná na vašem iPhone. Stačí otevřít aplikaci Hodinky, přejít na Oznámení a přepnout přepínač vedle Vyzvánění.

  • Ujistěte se, že jste aktuální: Stáhněte si nejnovější dostupnou verzi systému iOS. Můžete tak učinit v Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru.
  • Proveďte měkký reset: To se liší v závislosti na konkrétním zařízení Apple, které používáte, takže vás odkážeme na vlastní dokument podpory Apple.
  • Obnovit nastavení sítě: To by mohlo pomoci všem problémům s připojením založeným na softwaru na konci Apple. Stačí jít do Nastavení -> Obecné -> Obnovit. (Nezapomeňte si poznamenat své jméno a heslo Wi-Fi, protože si je budete možná muset pronajmout)

  V nejhorších scénářích možná budete muset provést úplné resetování zařízení iOS. Než budete pokračovat, nezapomeňte zálohovat zařízení na iTunes nebo iCloud.

  Tyto kroky také stojí za to vyzkoušet na více zařízeních. Selhání jednoho zařízení Apple můžete odepsat. Pokud se však vyzváněcí oznámení nezobrazí na více zařízeních Apple, problém s nimi pravděpodobně není.

  Pokud vše ostatní selže

  Jak jsme právě zmínili, pokud vaše problémy s vyzváněním Ring přetrvávají ve všech těchto krocích, je problém pravděpodobně s vaším zařízením Ring.

  Doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu společnosti Ring a zjistit, zda může problém vyřešit nebo vám dá náhradní zařízení. Na této stránce nápovědy se můžete obrátit na zákaznický servis Ring.

  Obecně platí, že pokud máte na iPhonu nebo iPadu problémy s upozorněním, podívejte se na náš videonávod YouTube, kde najdete užitečné tipy a triky, které se zdají mít pomohlo více než 40 tisícům uživatelů.

  Doufáme, že vám tyto tipy byly užitečné a dokázali jste vyřešit problémy s upozorněním Ring na vašem iPhone. Pokud máte jakékoli dotazy, dejte nám prosím vědět v komentářích níže.

  Poslední příspěvky

  $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found