Microsoft Outlook Mrazí nebo havaruje na macOS Catalina? Zkuste tento příkaz Terminál

macOS Catalina představuje problém pro některé uživatele, kteří po upgradu zaznamenali problémy s poštou. Někteří uživatelé, kteří používají Microsoft Outlook jako svého poštovního klienta, zjistili, že jejich aplikace Outlook jednoduše zamrzne nebo na MacOS Catalina reaguje velmi pomalu.

Tento problém spíše souvisí s konkrétní vlastností Outlooku, na rozdíl od macOS Catalina. Viděli jsme, že k tomuto problému dochází v předchozích instancích systému macOS, jako je High Sierra.

Příbuzný:

  Když se Outlook pokouší zobrazit náhled složek se šifrovanými e-maily, objeví se tento problém a způsobí, že váš Outlook zamrzne a nebude reagovat.

  Lidé z Microsoft Office většinou vydávají aktualizace, které zvládnou tento problém i další problémy s Outlookem.

  Než se pokusíte problém vyřešit, možná budete chtít nejprve aktualizovat nejnovější instalaci Outlooku na Macu s Catalinou.

  V horní nabídce Outlooku klikněte na Nápověda> Zkontrolovat aktualizace. Zde aktualizujte na nejnovější software.

  Opravte problém se zmrazením aplikace Outlook v systému macOS Catalina

  Jakmile na svůj Mac použijete nejnovější aktualizace aplikace Outlook, můžete pomocí níže uvedených kroků opravit jakékoli problémy se zamrznutím aplikace Outlook v systému macOS Catalina:

  1. Otevřete aplikaci Terminal na počítači Mac (aplikace je k dispozici ve složce Utilities a lze ji také najít pomocí LaunchPad na doku)

   Spusťte na svém MacBooku aplikaci Terminal

  2. Zadejte „výchozí hodnoty, napište com.microsoft.Outlook DisablePreviewForSMIME 1“ bez uvozovek a stiskněte klávesu enter

   Po zadání výše uvedeného příkazu stiskněte klávesu Enter

  3. Dále zadejte „zabít vše cfprefsd “ bez uvozovek a stiskněte klávesu Enter

   stiskněte Enter

  4. Ukončete aplikaci Outlook
  5. Restartujte MacBook
  6. Otevřete aplikaci Outlook a zkontrolujte, zda byly problémy se zamrznutím vyřešeny

  Microsoft Outlook také nabízí nástroj Předvolby obnovení aplikace Outlook, pomocí kterého můžete nástroje resetovat.

  Další problémy související s Microsoft Office v macOS Catalina

  Pokud si všímáte dalších problémů s výkonem produktů společnosti Microsoft, jako je Word, ujistěte se, že používáte 64bitovou verzi Wordu. Zkontrolujte, zda je verze Wordu 16.29 a vyšší. Verze 16.30 byla společností Microsoft zpřístupněna 10. října (minulý týden) za účelem řešení některých problémů souvisejících s Catalinou. To by mělo pomoci při selhání aplikace Outlook na vašem MacBooku.

  Spusťte Autoupdate a zkontrolujte a ujistěte se, že jste aktualizovali na nejnovější verzi.

  Tím se potvrdí, že používáte 64bitovou verzi Office. Podle společnosti Microsoft je Mac OS Catalina kompatibilní s Microsoft Office verze 16.16.14.

  Po aktualizaci na 64bitovou verzi si někteří uživatelé uvědomují, že mohou otevírat a číst dokumenty Microsoft Word, ale nemohou je upravovat. Tuto nepříjemnost spolu s dalšími problémy souvisejícími s Office lze obvykle opravit spuštěním opravy disku na vašem MacBooku.

  Pokud narazíte na další závažné problémy, jako jsou chybějící soubory a složky po aktualizaci, obraťte se na podporu společnosti Microsoft a oni by vám měli být schopni s těmito problémy pomoci.

  Poslední příspěvky

  $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found