Jak obnovit přístupový kód Apple Watch

Apple Watch jsou skvělé v mnoha věcech. V průběhu let společnost Apple iterovala na své první inteligentní hodinky a vytvořila skvělý produkt, na který stále působí.

Pokud jde o možnosti, možnosti jsou téměř neomezené, zejména s vydáním verze LTE. Čas od času se však mohou vyskytnout problémy, se kterými se můžete setkat.

Jedna instance je, když omylem zapomenete přístupový kód na hodinkách. Když aktivujete přístupový kód, otevře se vám to brána k mnoha dalším funkcím, včetně následujících:

 • Apple Pay
 • Apple Pay na Macu
 • Automatické odemknutí pro Mac
 • Odemkněte pomocí iPhone

Může to být docela frustrující, pokud jste zapomněli heslo, protože díky tomu jsou vaše hodinky prakticky nepoužitelné. Jsme zde, abychom vám pomohli ukázat, jak můžete resetovat přístupový kód Apple Watch.

Zálohujte si Apple Watch

Než se budete moci vydat na následující cestu, měli byste se ujistit, že jsou vaše Apple Watch zálohovány. To je způsobeno skutečností, že níže uvedené metody skutečně vymažou obsah vašich hodinek.

Díky světu Apple si můžete snadno vytvořit zálohu svých Apple Watch, abyste o nic zásadního nepřijeli. Při vytváření zálohy nebude zahrnuto několik možností:

 • Bluetooth párování
 • Kreditní nebo debetní karty používané pro Apple Pay na hodinkách Apple Watch
 • Heslo pro vaše Apple Watch

Tato poslední možnost je nejdůležitější, protože nebudeme chtít, aby se přístupový kód ukládal na naše Apple Watch. Tento proces je o něco těžkopádnější než zálohování iPhonu, protože zálohování Watch se neprovádí automaticky.

Chcete-li zajistit vytvoření nové zálohy, budete chtít postupovat podle těchto kroků:

 1. OtevřiHodinky aplikace
 2. VybratMoje hodinkyzáložka dole
 3. Přejděte dolů a vyberteVšeobecné
 4. Klepněte naResetovat
 5. VybratVymazat obsah a nastavení Apple Watch
 6. lisPotvrdit

To je správně. Kdykoli zrušíte spárování nebo reset Apple Watch z iPhonu, automaticky se vytvoří záloha. Tato záloha se uloží na iCloud a lze k ní přistupovat, když hodinky obnovíte nebo opravíte pomocí iPhonu.

Resetujte přístupový kód Apple Watch na iPhonu

Pokud máte iPhone spárovaný s hodinkami, je tento proces velmi jednoduchý a přímočarý. Bohužel neexistuje pouze nastavení, které můžete změnit, pokud chcete odstranit starý přístupový kód.

Zde jsou kroky, které musíte podniknout k resetování hesla Apple Watch s iPhone:

 1. OtevřiHodinky aplikace
 2. VybratMoje hodinkyzáložka dole
 3. Přejděte dolů a vyberteVšeobecné
 4. Klepněte naResetovat
 5. VybratVymazat obsah a nastavení Apple Watch
 6. lisPotvrdit

Vaše Apple Watch tak budou při odstraňování hesla zcela čisté. Po resetování hodinek můžete obnovit ze zálohy nebo začít s čistým štítem.

Bez ohledu na to, kterou možnost si vyberete, bude předchozí přístupový kód z vašich Apple Watch odstraněn.

Co dělat dál?

Pokud nemáte po ruce iPhone, který je spárován s vašimi Apple Watch, můžete resetovat přístupový kód ze samotných hodinek. Tato metoda vyžaduje, abyste využili výhody hardwarových tlačítek na hodinkách.

Zde jsou kroky k resetování Apple Watch bez iPhonu:

 1. Umístěte Apple Watch na nabíječku
 2. Stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí posuvník Vypnutí
 3. Stisknutím tlačítka Power Off aktivujete 3D Touch
 4. Klepněte naVymažte veškerý obsah a nastavení

Po dokončení tohoto procesu se vaše Apple Watch správně resetují na tovární nastavení. Tím odstraníte všechny aplikace, které jste nainstalovali, a zároveň odstraníte „starý“ přístupový kód.

Po dokončení procesu resetování Apple Watch můžete obnovit z dříve uložené zálohy. Tato záloha budene uveďte heslo, které jste se pokoušeli odstranit.

Závěr

Víme, že se tento proces může zdát trochu protiintuitivní, ale pokud náhodou zapomenete svůj přístupový kód, musíte to udělat. Na druhé straně existuje několik různých metod, které můžete prozkoumat, než budete frustrovaní.

Pokud narazíte na nějaké problémy, dejte nám vědět v komentářích níže a my vám rádi vyhovíme!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found