„Toto jste si již pronajali, ale nebylo staženo.“ Jak obnovit stahování

Takže máte nějaké výpůjčky filmů a pořadů, které se z jakéhokoli důvodu úplně nestáhly (na vaší iDevice často není dost místa). Nyní vám karta „Výpůjčky“ říká „Přejít na Stahování a spravovat stahování“. Nelze však najít „Stahování“ na iTunes ani v aplikaci Videa nebo TV. Kde je sakra toto takzvané tlačítko „Stažení“ ??? A jak mohu obnovit stahování, která byla přerušena?

Nebo jste si úspěšně půjčili film. Ale když jste se na něj skutečně podívali, zobrazí se zpráva, že jste si toto video vypůjčili, ale nestáhli jste si ho. Naleznete sekci „Stahování“, ale nic se neobjeví!

U některých dalších iFolks se jim zobrazí zpráva, že si tento film nebo pořad již stáhli. Když ale spravujete stahování, ten film (nebo jiný mediální obsah) tam není.

U všech těchto problémů se při kontrole historie fakturace zobrazuje poplatek za tento obsah, přesné médium, které nemůžete stáhnout nebo k nim získat přístup. Z jakéhokoli důvodu je to frustrující Apple zážitek! A pro ty z nás, kteří cestují po silnici, je to velmi, velmi nepohodlný problém, který nastává v nejhorších dobách.

Co se to tady děje?

Všichni nakupujeme různé typy obsahu (hudba, filmy nebo televizní pořady) z iTunes Store. Někdy se při stahování nákupů vaše stahování neočekávaně přerušují z různých důvodů.Konečný výsledek je však stejný: stahování se zastaví, než skončí

zdroj: jablko

Stahování filmů, televizních pořadů a dalších médií z iTunes Store se neočekávaně zastaví z důvodu

 • Ztracené nebo pomalé připojení k síti Intenet
 • Ukončení iTunes před dokončením stahování
 • Restartování během stahování
 • Stahování zablokovala aplikace, bezpečnostní software jiného výrobce nebo brána firewall

Související články

 • Aplikace Apple TV
 • Po iOS 10.2 nelze přehrávat videa
 • Výpůjčky iTunes nefungují

Než začnete s odstraňováním problémů

Nejprve zkontrolujte správnost nastavení. Pokud používáte aplikaci Videa v systému iOS 10.1 a novějším, zkontrolujte, zda je v části Nastavení> Videa zapnuto Zobrazit nákupy iTunes. Při použití aplikace Video se vaše výpůjčky zobrazí vedle Filmy. A nezapomeňte, že ke svému mediálnímu obsahu přistupujete ve své aplikaci Videa.

V systému iOS 10.2 a novějším, který používá aplikaci TV, zkontrolujte, zda je domácí sdílení ZAPNUTO a přihlaste se pomocí svého Apple ID v Nastavení> TV.

Zkontrolujte svůj úložný prostor

Než si stáhnete cokoli, zejména mediální obsah, jako jsou filmy a pořady, ověřte, zda má vaše zařízení iDevice dostatečné úložiště pro toto médium. Průměrná velikost souboru HD filmu v iTunes Store je mezi 3 až 5 GB. A filmy na SD se obvykle pohybují mezi 1 až 1,5 GB.

Přejděte do Nastavení> Obecné> Úložiště a používání iCloudu. Podívejte se do sekce Úložiště a zkontrolujte své volné místo. Pokud potřebujete otevřít nějaké úložiště pro svůj mediální obsah, vyberte spravovat úložiště a odebrat některé aplikace nebo obsah aplikace (je-li k dispozici). Také je dobré dát vašemu iDevice dobrý úklid z nepořádku každý rok nebo 6 měsíců. Provedení „jarního čištění“ zajistí, že vaše zařízení iDevice bude v dobrém úložném stavu pro veškerý váš obsah a nové aplikace atd.

Vynutit zavření aplikací iTunes a videí nebo TV

 1. Poklepáním na tlačítko Domů zobrazíte naposledy použité aplikace
 2. Přejetím doprava nebo doleva vyhledejte aplikace iTunes a Videa nebo TV
 3. Zavřete přejetím prstem nahoru po náhledu každé aplikace

Vyhledejte soubory ke stažení

Mnoho iFolk nenachází funkci stahování v iTunes. A souhlasíme, není to příliš zřejmé

 • U iPhonů nebo iPodů klepněte na tlačítko Více (tři tečky) v pravém dolním rohu obrazovky. Poté klepněte na Stahování.
  • Zde jsou také karty Tóny, Génius a Zakoupené
 • U iPadů klepněte na Stahování

Stahování se nezobrazí, pokud nemáte k dispozici položky ke stažení nebo aktivní nebo pozastavené stahování

Jak obnovit stahování, která byla na iDevices přerušena

1. Otevřete aplikaci iTunes

2. Klepněte na Stahování (iPad: iTunes Store> Stahování; iPhone: iTunes Store> Další> Stahování)

3. Klepnutím na modrou šipku obnovte stahování.

Chybí karta Stažení?

Běžným problémem a problémem je chybějící karta Stahování. Pokud nevidíte ikonu Stahování, karta Nastavení> iTunes Store a App Store> vaše Apple ID> klepněte na Odhlásit se, počkejte 10–20 sekund a poté Přihlaste se. Pokud stále není ikona Stahování, je možné, že je stahování dokončeno. Spusťte aplikaci iTunes, klepněte na Zakoupeno a zkontrolujte, zda jsou zde uvedeny vaše nové nákupy.

Jak obnovit stahování, která byla přerušena na počítačích (Windows nebo macOS / OSX):

 1. Spusťte iTunes
 2. Klikněte na Obchod> Zkontrolovat dostupná stahování
 3. Zadejte své heslo a poté stiskněte klávesu Return nebo Enter na klávesnici nebo klikněte na Zobrazit účet.
 4. Vaše stahování se automaticky restartují

Jak obnovit stahování, která byla přerušena: Tipy pro čtenáře

Některé iFolks hlásí úspěch při stahování svých filmů změnou nastavení kvality z HD na SD nebo verš-verš. Když si tedy půjčíte film ve vysokém rozlišení, zvolte místo toho verzi SD A POTOM ji odmítněte koupit. I po odmítnutí se začne stahovat. ZASTAVTE stahování SD POTOM zkuste znovu stáhnout verzi HD. Tento trik funguje u některých.

Otevřete iTunes a přejděte na spodní lištu nabídek. Klepněte na Hledat (ikona lupy). Do horního vyhledávacího pole zadejte název filmu nebo pořadu, který se nestáhl úplně. Klepněte na film nebo pořad a zkuste znovu stáhnout.

Restartujte vše

 1. Přejděte do Nastavení> iTunes a App Store a odhlaste se ze svého účtu Apple ID
 2. Poté poklepáním na tlačítko Domů zavřete VŠECHNY své aplikace
 3. Proveďte vynucené restartování
  1. Na iPhonu 7 a vyšším: Stiskněte a podržte obě tlačítka Spánek / Probuzení a Snížení hlasitosti po dobu nejméně deseti sekund, dokud neuvidíte logo Apple
  2. Na iPhonu 6s a starším, iPadu nebo iPodu touch: Stiskněte a podržte obě tlačítka Spánek / Probuzení a Domů po dobu nejméně deseti sekund, dokud neuvidíte logo Apple
 4. Vraťte se do Nastavení> iTunes a App Store a znovu se přihlaste ke svému účtu Apple ID a poté zkontrolujte, zda ve vašem staženém programu není pronajatý film nebo pořad.
  1. Pokud se film nebo pořad nenachází ve vašich souborech ke stažení, zkuste si tento film znovu vypůjčit
  2. Pokud vám jsou poplatky účtovány dvakrát, obraťte se na Apple prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu a měl by vám jeden z poplatků vrátit

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found