Jak zamíchat a opakovat skladby na iPhone s Apple Music

Apple Music je v posledních několika letech projektem domácího mazlíčka pro společnost se sídlem v Cupertinu, zejména se zavedením samostatné streamovací služby. Apple v průběhu let neustále vyvíjí jemné vylepšení, aby představil nové funkce a funkce. S těmito změnami to však znamená, že byly přesunuty nebo nahrazeny další funkce v celkovém uživatelském rozhraní aplikace. Jeden takový problém, který se nadále objevuje, nastává, když se uživatelé při poslechu hudby pokusí použít funkce náhodného přehrávání nebo opakování.

Jak zamíchat skladby v systému iOS 11

Existuje několik jednoduchých kroků, které je třeba dodržet, aby bylo možné seznamy skladeb správně zamíchat, nebo pokud chcete seznam skladeb po dokončení opakovat. Nebo možná jste v jedné z nálad, kde chcete poslouchat stejnou skladbu znovu a znovu, dokud si nebudete pamatovat všechny texty.

Chcete-li skladby zamíchat, postupujte takto:

  1. Otevřete Apple Music
  2. Přejeďte zdola nahoru
  3. Klepněte na
  4. Vaše skladby budou zamíchány

Pokud se díváte na přehled seznamu skladeb nebo alba, můžete míchat věci klepnutím na „Zamíchat vše“. Toto nastavení si aplikace zapamatuje, takže pokud chcete přestat míchat seznamy skladeb, budete muset postupovat podle stejných kroků jako výše a Hudba se vrátí k normálnímu přehrávání.

Jak opakovat skladby nebo seznamy skladeb v systému iOS 11

Pro ty, kteří chtějí nastavit konkrétní parametry „Opakovat“ pro skladby, seznamy skladeb nebo alba, postupujte takto:

  1. Otevřete Apple Music
  2. Přejeďte zdola nahoru
  3. Klepněte na jednou opakujte album nebo seznam skladeb
  4. Dvojí poklepání opakovat konkrétní skladbu, která se právě hraje

Jak se dalo očekávat, pro ty, kteří chtějí zastavit opakování svých skladeb, alb nebo seznamů skladeb, budete chtít postupovat stejně jako výše. Provedením těchto úkolů zajistíte, že se vaše média neopakují, a můžete přejít na další seznam skladeb nebo album podle vašeho výběru.

PŘÍBUZNÝ

Apple Music nefunguje, jak na to

Nová Apple Music může být trochu matoucí pro ty, kteří nemají s touto službou zkušenosti. Apple však nadále pracuje na zdokonalování aplikace a služby pravidelně. Svědčí o tom skutečnost, že Apple Music překonal 30 milionů předplatitelů (stav k září 2017).

Stále doufáme, že v budoucnu dojde ke změnám ve službě, zvláště poté, co bude AirPlay 2 oficiálně spuštěn a integrován s HomePod.

Pokud máte další dotazy týkající se Apple Music, dejte nám vědět v komentářích níže a my vám na ně určitě odpovíme!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found