Problémy s příjmem textů z telefonů iPhone do flipových telefonů? Jak opravit

Vážení přátelé iPhone (a Apple):

Píšu vám, abych vám nenápadně připomněl, že na světě je stále spousta z nás uživatelů flip-phone. Někteří z nás milují jednoduchost svého vyklápěcího telefonu, zatímco jiní dávají přednost používání telefonu jako telefonu a ne jako okna do všeho na světě. A pak jsou tu lidé, kteří mají stejný telefon po mnoho let, protože pokud se nerozbije, neopravujte ho!

Napájení telefonu Flip!

Stále jiní rádi udržují nízké výdaje, takže se držíme spolehlivého výklopného telefonu. Získání výklopného telefonu mi usnadnilo život, protože mám omezené vidění a moderní dotykové telefony jsou prostě zatraceně komplikované. A pro ty, kteří mají problémy se sluchem nebo pro lidi, kteří mají potíže s malými tlačítky a složitým menu, jsou flip telefony mnohem jednodušší. Z jakéhokoli důvodu jsme často přehlíženou menšinou mobilních telefonů, která se drží toho, o čem víme, že funguje: naše důvěryhodné flippy telefony!

Ačkoli většina z nás dává přednost konverzaci před textem, naše flip telefony mohou a dělají odesílání a přijímání textových zpráv

A za posledních 10 let iPhonů a dalších smartphonů bylo posílání textových zpráv mezi těmito zařízeními a našimi flippy telefony bezproblémové. Ale všechno se změnilo, když Apple vydal iOS 11 (a všechny verze nad ním)!

Najednou všechny texty od mých přátel z iPhonu měly problémy, včetně chybějících písmen, apostrofů uprostřed slov nebo dokonce úplně prázdných textů!

Takže teď je téměř nemožné číst jakékoli texty na mém Jitterbug Flipu od mých přátel z iPhonu. Mezitím nejsou absolutně žádné problémy s žádnými texty pocházejícími od mých přátel s Androidem, i když posílají věci jako emoji, které můj důvěryhodný flip telefon nedokáže vykreslit (ano lidi, NEVIDÍM EMOJIS!)

A ano, je super frustrující, když najednou nemohu přijímat texty od všech svých přátel z iPhonu - od lidí, kterým jsem už několik let posílal SMS zprávy pomocí svého telefonu.

Vysvětlení problémů s texty z telefonů iPhone do flipových telefonů

Když moji přátelé posílají textové zprávy na můj základní flip telefon, vidím zprávu plnou prázdných polí, i když moje přítelkyně říká, že právě poslala dopisy, žádné emodži nebo jiné věci. A vím, že v tomto problému nejsem sám - o tomto problému zde dokonce existuje fórum pro čtenáře!

I když vy nebo vaši přátelé dáváte pozor, abyste odesílali zprávy, které neobsahují žádné emodži, speciální znaky, podpisy nebo dokonce více než 160 znaků, problémy přetrvávají a zprávy jsou stále podvržené! Tak co se děje ???

Špatnou zprávou je, že my uživatelé telefonu flip nemáme žádnou kontrolu! Jakékoli změny je třeba provést na konci zařízení iPhone (nebo v ideálním případě na konci společnosti Apple, takže je to spíše univerzální oprava než jednorázová.)

Opravy pro Flip!

 • Zkontrolujte, zda jsou zapnuty funkce SMS i MMS
  • Jít doNastavení> Zprávy
 • Požádejte svého přítele z iPhone, aby provedl následující:
  • Otevřeno Nastavení> Obecné> Klávesnice
  • Přepněte do polohy VYPNUTO Inteligentní interpunkce
  • Restartujte iPhone
  • Otevřete Zprávy a odešlete testovací text uživateli telefonu

Doufejme, že nyní jsou vaše problémy se zkrácením, změnami textu a dalšími problémy pryč. A pro ty zvědavé je inteligentní interpunkce funkcí, která nahrazuje některé formy interpunkce těmi, které jsou typograficky vhodnější, jako je nahrazování přímých uvozovek inteligentními uvozovkami nebo dvojitých pomlček (-) na pomlčky (-) při psaní.

Samozřejmě, všichni vaši přátelé z iPhone musí udělat stejnou změnu funkce. To tedy není žádná zábava!

Buďte laskaví ke svým přátelům s flip telefonem

Pokud máte přátele nebo rodinu, kteří používají flippy, zde je několik dalších tipů, jak vám oběma poslat ty nejlepší SMS zprávy!

Překlopte etiketu telefonu

 • Posíláte textové zprávy na flipový telefon skupinovým zprávám? Nezahrnujte prosím do skupinových textů žádné uživatele flipových telefonů! Proč? Každá zpráva přichází jednotlivě, po jedné, což znamená, že uživatelé telefonu dostávají spoustu nepotřebných textů! Navíc většina z nás PLATÍ za texty, takže se všechny tyto skupinové zprávy sčítají
 • Jak poslat emodži na flip telefonu? Prostě ne. Emodži se nezobrazují jako nic!
 • Mohou flipové telefony přijímat obrázky? Ano i ne. Vaše fotografie jsou obvykle příliš velké a při stahování způsobují velké problémy. Fotky venku jsou příliš malé a na těch nových iPhonech prostě nevypadají dobře. Obvykle vidíme, že existuje „mediální zpráva“, ale často ji nemůžeme otevřít
 • A co odkazy? Dobře, neposílejte odkazy přes text na otočný telefon. Pravděpodobně se neotevřou. Místo toho použijte e-mail

Přeneste své zkušenosti zpět do Apple!

Pokud máte potíže s odesíláním nebo přijímáním textových zpráv, nezapomeňte nahlásit svůj uživatelský zážitek společnosti Apple pomocí jejich webu Zpětná vazba k produktu. A nezapomeňte popsat problém a řešení, které používáte. Víme, že je často nepříjemné věnovat čas a odeslat své zkušenosti, ale tato metoda je nejlepší způsob, jak dostat naše uživatelská data k Apple Developers!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found