Důvody k odinstalaci Flash z počítače Mac; Jak

Vsadíme se, že jste o Adobe Flash již slyšeli a určitě jste se divili i o jeho použití. Ubohé stvoření skutečně selhalo a bylo s ním roky zacházeno. Stala se tak křehkou, že je lepší ji vyhodit a jít dál.

Existuje jednoduchý způsob, jak to říct „Adobe Flash strašně selhal, pokud jde o bezpečnostní problémy“. Dnešní ultramoderní a technologicky vyspělé prostředí vyžaduje 24 hodin, 360stupňovou ostražitost a veškerý software, který to nedokáže, si na vašem stroji nezaslouží místo. Nejhorší je, že tento problém není nový. Steve Jobs o tom řekl.

Některá čísla, fakta a další…

Víte, že Flash je hlavním důvodem pádu Macu?

Společnost Symantec, jeden z průkopníků zabezpečení IT, zálohování a skladování, nedávno zdůraznila Flash jako jeden z nejhorších programů, pokud jde o bezpečnostní záznamy. Steve Jobs chtěl, aby byly tyto problémy vyřešeny, a úzce spolupracoval s Adobe - k žádnému skutečnému a trvalému řešení.

Alex Stamos, hlavní pracovník pro Facebook, řekl:"Je čas, aby společnost Adobe oznámila datum konce životnosti aplikace Flash a požádala prohlížeče, aby nastavily killbits ve stejný den"

Co dělá Adobe?

Začněme to trochu pozitivně, to je to, co společnost tvrdí, že dělá pro zlepšení bezpečnostních problémů.

... ALE už to bylo příliš dlouho, Adobe je už desetiletí na lovu „Flash-Fix“. Zajímalo by nás, jak dlouho trvá obří softwarové společnosti, aby vyřešila problém, který je tu už léta a v žádném případě není malicherný?

Uživatelé ztratili trpělivost a Adobe došel čas….

Proč stále „bliká“?

Jediným a velkým důvodem, proč stále používáme Flash (a pravděpodobně proč ještě nebyl odvolán), je to, že některé velké organizace napříč médii, vládou a reklamou jej rádi používají. Při správné struktuře IT je důvod, proč tyto společnosti nadále používají problémový software, otázkou, na kterou neodpovídáme ...

Abychom zabránili tomu, aby aplikace Adobe Flash přehnala webový zážitek, musíme zaujmout postoj, abychom vyhodili Flash z našich systémů. Nezapomeňte, že jednoduché deaktivace ve vašem prohlížeči nestačí pro zabezpečení, které potřebujeme. To by také znamenalo, že již nebude mít přístup k (některým) populárním programům a službám, ale věříme, že se toto odvětví dožene, zejména s ohledem na historii neúspěchu společnosti Adobe.

Jak odinstalovat Flash z Macu

Pokud jste s námi, odeberte Flash ze svého systému podle níže uvedených jednoduchých pokynů.

# 1. Používání programu Flash Uninstaller

Tenhle je docela přímočarý. Jediné, co musíte udělat, je stáhnout si odinstalační program a spustit jej - to je vše - nyní máte Flash-Free!

# 2. Ruční odebrání Flash

Jen trochu komplikované, ale docela proveditelné podle níže uvedených pokynů

  • Otevřete okno Finder a vydejte se na cestu „Doplňky pro Macintosh HD / knihovna / internet “
  • Lokalizovat xpt & Flash Player.plugin
  • Smažte soubory

Gratuluji! Jste Flash-Free.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found