9 Zvěsti iPhone 7: Pravda nebo nepravda?

Další iPhone, který má být uveden na trh v září, měl být původně významnou aktualizací. I když se zdá, že se Apple rozhodl ponechat si tuto významnou aktualizaci k 10. výročí iPhonu v roce 2017, letos měl iPhone, který může nebo nemusí být nazýván iPhone 7, obvyklý seznam pověstí, které vidíme před uvedením iPhonu.

Dnes se podíváme na řadu těchto pověstí a určíme, zda je pravděpodobné, že se to stane, nebo jen nesmysly z internetu:

Nová kamera

Pověst: Příští iPhone Plus prý dostává zcela nový fotoaparát s dvojitým objektivem. Fotoaparát je údajně výrazně před ostatními fotoaparáty v moderních chytrých telefonech a může obsahovat lepší optický zoom, jasnější a jasnější fotografie a lepší snímky při slabém osvětlení. O běžném iPhonu se navíc říká, že dostává nový fotoaparát s výrazně větším objektivem.

Výsledek: Skutečný. Apple se již dlouho říká, že připravuje tento kamerový systém s dvojitým objektivem pro iPhone, a to již v roce 2014, a jeho přidání téměř na každý dosud uniklý iPhone z něj dělá jistou věc.

IPhone Pro

Pověst: Apple uvede na trh třetí iPhone, stejné velikosti jako iPhone Plus, nazvaný iPhone Pro. Toto zařízení jako jediné obdrží aktualizovaný kamerový systém a bude také obsahovat bláznivý specifikační list, který využije jeho schopností.

Výsledek: Nepravdivé. IPhone Plus již začíná na 299 $. Mít třetí iPhone, který by pravděpodobně začínal na 399 $, na stejné úrovni jako iPad, je směšný koncept. Vydání iPhonu s bláznivým tempem za prémiovou cenu před tím, než se tyto funkce dostanou k běžnému iPhonu, by mohlo zastavit růst.

Demontáž portu sluchátek

Pověst: Apple z připravovaného iPhonu odstraní konektor pro sluchátka, což je standard, který se v technologii používá již více než sto let. Uživatelé budou muset používat bluetooth sluchátka nebo blesková sluchátka. Společnost by do krabice zahrnovala pár bleskových sluchátek.

Výsledek: Skutečný. Apple odebírá konektor sluchátek na připravovaném iPhone. I když důvody ještě nejsou zcela jasné, na mysli přijde několik možností. Za prvé, port blesku je hypoteticky schopný přenášet zvuk vyšší frekvence než aktuální port. Další, Apple může chtít prosadit použití bluetooth sluchátek, aby více lidí poslouchalo zvuk na svých Apple Watch. Nedělejte chybu, že jde o hubenost, není. IPhone aktuálně přichází na 7,1 mm, zatímco iPod nano, který je na trhu 5,4 mm, má v současné době port pro sluchátka.

32 GB úložiště

Pověst: Apple plošně narazí na základní úložiště iPhonů ze 16 GB na 32 GB. To by pravděpodobně mělo vyhovět novějším technologickým vzorům, včetně zvětšování velikostí aplikací a dostupnosti 4K videa pro iPhone. Společnost by navíc narazila i na ostatní modely, a to ze 64 GB na 128 GB a ze 128 GB na 256 GB.

Výsledek: Skutečný. Joanna Stern z často spolehlivého Wall Street Journal potvrdila, že příští iPhone bude začínat na 32 GB a k dispozici bude také 256 GB model.

Nové možnosti barev

Pověst: Apple bude obchodovat se současnou barvou „Space Gray“ pro iPhone za novou tmavší barvu, která bude více odpovídat tomu, co najdete na Apple Watch a iPad. Společnost navíc uvede novou tmavě modrou barvu.

Výsledek: Nepravdivé. Všechny úniky ukazují na další iPhone „Space Grey“, který si zachovává barevný design jako předchozí modely, přičemž od tohoto psaní nedošlo k jedinému úniku modrého modelu.

Inteligentní konektor

Pověst: Další iPhony společnosti Apple budou obsahovat inteligentní konektor, podobný tomu, který se nachází na spodní straně iPadu Pro, na zadní straně dalších modelů

Výsledek: Nepravdivé. Zatímco některé úniky ukazují, že jsou přítomny, mnoho zdrojů považovalo tento koncept za falešný. Zdá se, že většina dnes vycházejících úniků ztratila Smart Connector.

Vynutit dotykové tlačítko

Pověst: Další iPhone od Apple odstraní tradiční domovské tlačítko iPhonu pro nové tlačítko Force Touch. Tlačítko by vypadalo stejně jako u předchozích modelů, ale ve skutečnosti by nekliklo, místo toho by simulovalo pocit kliknutí při stisknutí.

Výsledek: Pravděpodobně pravda. Některé ze způsobů interakce nových beta verzí iOS 10 s iPhone, včetně nového odemykacího mechanismu, tento koncept podporují. Mnoho z nedávných úniků také ukazuje tlačítko Force Touch.

Delší životnost baterie

Pověst: U dalšího iPhonu se říká, že má u modelu non-plus 1 940 mAh baterii, která je o 14 procent větší než 1 715 mAh baterie u iPhone 6s.

Výsledek: Skutečný. Podle informací, které se dozvěděl OnLeaks, se to děje.

Datum vydání

Pověst: Další iPhone od Apple bude spuštěn v týdnu od 12. září.

Výsledek: Možná. Zatímco iPhony společnosti Appleobvykle zahájit v pátek poté, co se událost koná, loni Apple tento vzor porušil. Za předpokladu, že se událost uskuteční první středu v září 7. září, aby se přizpůsobil svátku práce, by se nový iPhone od Apple logicky spustil 16. dne. Loňskou akci Apple Event však také zpozdil svátek práce, což mělo za následek událost 9. a spuštění 25. září. Je možné, že spuštění může skončit 23.

Jaké jsou další pověsti, o kterých si myslíte, že zůstanou pověstmi, pokud jde o iPhone 7?

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found