Alarmy Apple Watch - Jak nastavit, používat a opravit běžné problémy

Apple Watch dělají skvělé noční hodiny a budicí zařízení. V tomto článku se dozvíte o funkci budíku Apple Watch, včetně režimu iOS 12 Bedtime, technik odstraňování problémů a dalších.

Jak nastavit alarmy Apple Watch

Jste připraveni nastavit hodinky tak, aby vás probudily v konkrétní čas? Začněme.

 1. Nejprve klepněte na Apple Watch Digitální koruna přejít do aplikací.
 2. Klepněte na Poplach aplikace.
 3. Na této hlavní obrazovce aplikace Budík uvidíte seznam aktivních a neaktivních časů budíku, které jste již nastavili. Klepněte na Přidat alarm přidat nový.
 4. Změň hodina a minut pomocí Digitální korunky odpovídat času, který chcete použít jako čas budíku. Nezapomeňte vybrat dopoledne nebo odpoledne.
 5. Klepněte na Soubor.
 6. Zpět na hlavní obrazovce aplikace Budík si všimněte, že je aktivní váš nový čas budíku.

Čas budíku se nyní zobrazí, kdykoli jsou vaše Apple Watch v režimu Night Stand.

Doporučeno:

 • Seznam přání watchOS 6: 10 způsobů, jak může Apple využít potenciál Apple Watch
 • Jak obrátit orientaci Apple Watch a proč byste chtěli
 • Jak analyzovat vaše cvičení Apple Watch

Použijte Siri

Bezproblémovým způsobem, jak nastavit budík na Apple Watch, je použití Siri. Přitom nemusíte otevírat aplikaci Budík a nastavovat budíky ručně. Místo toho požádejte Siriho, aby „Probudil mě“ nebo „Nastavit budík na“ a určil čas. Můžete také říci „Nastavit opakovaný budík na 19:00“ a nastavit budík, který se opakuje denně.

Tato akce nastaví budík na Apple Watch. Podobně můžete Siri také použít k odstranění všech výstrah vyslovením „Vymazat všechny alarmy“.

Úpravy a mazání časů alarmů

Na hlavní obrazovce aplikace Budík můžete změnit časy budíku a to, zda je chcete opakovat.

 1. Odtud klepněte na ikonu čas budíku.
 2. Na této obrazovce můžete změnit čas, zopakuj to Každý den, pracovní dny, víkendy nebo dny v týdnu, přidat štíteknebo odstranit alarm.
 3. Ze stejné obrazovky můžete také deaktivovat podřimovat funkčnost. Přitom nebudete moci budík odložit, když zazvoní.

Když je aktivní funkce odložení, můžete budík vypnout pouhým klepnutím na Odložit na displeji Apple Watch. Za několik minut zazní alarm znovu. Můžete také stisknout Digital Crown a odložit budík.

Co je režim NightStand?

Když hodinky Apple Watch otočíte na bok a jsou připojeny k nabíječce, přejdete do režimu NightStand. Během této doby uvidíte zobrazený čas a datum, nikoli Apple Watch.

Pokud máte s touto funkcí problémy, přejděte do svých aplikací Apple Watch a vyberte aplikaci Nastavení. Vybrat Obecné> Režim NightStand a zkontrolujte, zda je ZAPNUTO. Pokud tomu tak není, zapněte jej.

Jak nastavit stejné alarmy na Apple Watch i iPhone

Chcete-li zobrazit stejné alarmy na iPhone i Apple Watch:

 1. Nastavte si budík na iPhonu v iOS Hodiny aplikace.
 2. Otevři Apple Watch aplikace na vašem iPhone.
 3. Klepněte na kartu Moje hodinky a vyberte Hodiny.
 4. Zapnout Push upozornění z iPhone na této obrazovce.

Apple Watch vás upozorní, když se spustí alarm, abyste jej mohli odložit nebo zrušit. Vy nejsou upozornění na vašem iPhone, když se spustí vaše Apple Watch alarmy.

Alarmy Apple Watch nefungují, zde je několik tipů

Nejlepší způsob, jak vyřešit problémy s alarmem na Apple Watch, je restartovat nositelné zařízení i váš iPhone. Nezapomeňte restartovat iPhone před Apple Watch.

Na Apple Watch stiskněte a podržte boční tlačítko zobrazte posuvník Vypnutí. Posunutím prstu zleva doprava na posuvníku Vypnutí hodinky restartujete.

Můžete také přepnout Tichý mód Několikrát ZAPNUTO a VYPNUTO, abyste zjistili, zda to problém vyřeší. Když je na Apple Watch povolen tichý režim, budou budíky i časovače ztlumeny, pokud není nositelné zařízení na nabíječce a připojeno k napájení. Pomocí prstu se posuňte nahoru ze spodní části hodinek Apple Watch a zobrazte ovládací panel. Ikona zvonku představuje tichý režim.

Alarmy Apple Watch nefungují po aktualizaci na iOS 13

Několik uživatelů uvedlo, že jejich upozornění na alarmy Apple Watch nefungují po aktualizaci iPhonu na iOS 13. Hodinky Apple nezvoní u alarmů, které byly na iPhonu nastaveny.

Zde je jedno nastavení, které byste měli určitě zkontrolovat a ujistit se, zda máte tento problém.

 • Otevřete na iPhonu aplikaci Watch
 • Klepněte na kartu Moje hodinky ve spodní části obrazovky
 • Dále klepněte na Hodiny
 • Povolit „Push Alerts from iPhone“

Toto nastavení pomáhá Apple Watch upozornit vás na časovače a alarmy, které máte ve svém iPhone nastaveny.

Žádné vibrace během alarmů

Jeden z problémů, se kterými se můžete u budíku Apple Watch setkat, souvisí s haptickým režimem zařízení. Je-li tento režim aktivní, umožňuje vašemu nositelnému zařízení vibrovat během budíku.

Chcete-li zkontrolovat, zda je tato funkce v poloze ZAPNUTO:

 1. Otevřete na svém iPhone aplikaci Apple Watch a klepněte na Zvuk a haptika.
 2. Otočte Haptická upozornění přepněte do polohy ZAPNUTO.

Další:

 1. Na hodinkách Apple Watch přejděte do Nastavení aplikace.
 2. Klepněte na Zvuky a haptika.
 3. Zapnout Haptická upozornění.

Přejděte dolů a vyberte ikonu Prominentní nastavení. Přitom obdržíte další haptické klepnutí k předběžnému oznámení výstrah.

Alarmy nastavované přes Hej Siri Na Apple Watch nefunguje

Toto je jeden z těch náhodných problémů, které mohou nastat bezdůvodně nebo bezdůvodně. Zkuste na svém Apple Watch nastavit budík slovy „Hey Siri set a alarm for 6 am called yoga time“. Pokud máte na svých hodinkách Apple Watch nastavenou vaši hej Siri, měla by se zobrazit odpověď „OK, nastavil jsem budík…“, což by se mělo chovat.

Problém je v tom, že zobrazuje správnou zprávu, ale někdy je alarm jednoduše neaktivní. Na hodinkách můžete zkontrolovat všechny své alarmy a toto se může zobrazit.

Mnoho uživatelů nahlásilo tento problém. Neexistuje přímé řešení tohoto problému. Jedinou radou, kterou jsme dostali od podpory Apple, bylo zrušit párování / opětovné spárování Apple Watch a zjistit, zda tento problém pomine.

Přepínání nastavení Hey Siri na hodinkách pomáhá.

Zjistili jsme, že někdy Hey Siri funguje lépe, když se resetuje na Apple Watch. To neplatí pouze pro funkci alarmu, ale také pro další funkce, které vyžadují vyvolání „Hey Siri“ na vašich hodinkách.

 • Na hodinkách klepněte na Nastavení> Siri
 • V části Zeptejte se Siriho vypněte možnost „Poslouchat Hey Siri“
 • Vypněte Apple Watch
 • Restartujte Apple Watch
 • Povolit „Poslouchejte Hey Siri“

Nyní zkontrolujte, zda stále nemáte problémy s nastavením budíků pomocí funkce „Hey Siri“.

Alarmy nevycházejí z Apple Watch nebo iPhone

Už jste někdy byli v situaci, kdy víte, že je budík nastaven a je aktivní na vašem iPhonu a hodinkách, ale nikdy se nezapne v nastavený čas.

Prošli jste různými nastaveními, jako je ovládání hlasitosti, ztlumení zvuku, nerušit atd., Jak je popsáno v předchozích částech, ale stále máte problém.

Jedním řešením, které, jak se zdá, funguje pro mnoho uživatelů, je nejprve smazat všechny vaše alarmy z Apple Watch a iPhone.

Použijte „Ahoj Siri, smaž všechny moje alarmy“A potvrďte, až uvidíte zprávu.

Smažte všechny alarmy a potvrďte

Nastavte si budíky znovu, ale tentokrát také přidejte proxy. Tím myslíme, pokud máte nastavený budík na 7 hodin ráno. Nastavte další budík na 7:01 hod. Když je časový interval mezi dvěma alarmy blízko, zdá se, že váš iPhone nebo Watch nějakým způsobem spustí alarmy.

Toto opět není v žádném případě nejlepší řešení, ale zdá se, že řešení u některých uživatelů funguje.

Tip pro hluboké pražce - Pokud spíte hluboko, někdy vám mohou chybět budíky. Budíky mají pro Apple Watch konkrétní časový limit. Pokud hledáte aplikaci, která vyžaduje, abyste před vypnutím budíku provedli nějakou akci, podívejte se na Alarmy a zjistěte, zda to vašemu problému pomůže.

Alarmy Apple Watch Otázky a odpovědi

Tady je několik často kladených otázek ohledně budíků na Apple Watch a odpovědí.

Jak dlouho vydrží alarm hodinek?

Budík bude na vašich hodinkách Apple Watch nadále zvonit, dokud jej nevypnete nebo nestisknete tlačítko Snooze.

Zvuk alarmu Apple Watch vydává zvuk nebo jen vibruje?

To záleží na vašem nastavení. Ve výchozím nastavení uslyšíte zvuk a ucítíte vibraci pokaždé, když se spustí alarm. Při zapnutí tichého režimu však ucítíte pouze vibrace.

Chcete-li zapnout tichý režim, přejděte nahoru od tváře Apple Watch. Klepněte na ikonu zvonku představující nastavení.

Funguje alarm hodinek i bez iPhonu?

Ano, pro fungování hodinek Apple Watch nemusíte mít svůj iPhone u sebe.

Jak zajistíte, aby byl alarm Apple Watch hlasitější?

Chcete-li zvuk budíku zesílit (nebo ztišit), přejděte do aplikace Nastavení v hodinkách. Klepněte na Zvuky a haptika a změňte hlasitost upozornění nahoru nebo dolů.

A co režim před spaním?

Pokud na iPhonu používáte režim Bedtime, budík se projeví i na Apple Watch, za předpokladu, že je vaše nositelné zařízení odemčeno.

Když v pochybnostech

Pokud narazíte na problém s budíky na Apple Watch, je nejlepší nejprve restartovat vaše nositelné zařízení a iPhone. Odtud postupujte podle zde uvedených technik řešení potíží.

Šťastné spaní.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found