Ano, můžete Apple Care obnovit pro svůj iPhone, iPad a Apple Watch!

Chcete si ponechat svůj starší model iPhone, iPad nebo Apple Watch, ale máte obavy, protože brzy ztratíte záruku Apple Care +? Přemýšlíte o koupi nového zařízení, protože oprava staršího zařízení mimo záruku stojí téměř stejně jako nové?

Jak byste chtěli rozšířit pokrytí Apple Care + nad běžné 2 roky? Pokud jste odpověděli ano, máme pro vás skvělou zprávu! Apple umožňuje uživatelům nakupovat měsíční plány Apple Care + po uplynutí normální doby platnosti plánů Apple Care jejich aktuálního zařízení!

S uvedením modelů Apple řady iPhone 11 představuje Apple novou možnost pro lidi, kteří chtějí zajistit svá zařízení pomocí Apple Care: měsíční plán, který se každý měsíc automaticky obnovuje, dokud jej nezrušíte!

To znamená, že na zařízení můžete mít záruku Apple Care + tak dlouho, jak ji vlastníte - nejen první 2 roky!

Mohu si pro své starší zařízení Apple zakoupit měsíční tarif Apple Care +?

Ale co ti z nás s plány Apple Care +, kteří zaplatili předem před několika lety - a mají zařízení, která v příštích měsících vyčerpají pokrytí Apple Care +?

No i tam jsou dobré zprávy!

Pokud jste za Apple Care zaplatili předem za poslední dva roky (24 měsíců) u většiny Apple Watch a všech iPhonů a iPadů nebo u některých modelů Apple Watch poslední tři roky, můžete po tomto počátečním období průběžně obnovovat pokrytí Záruka Apple Care + 24 nebo 36 měsíců skončila.

Pro lidi váhající s upgradem iPhonů, iPadů nebo hodinek, kterým jsou jen asi 2 roky a blíží se datum vypršení platnosti jejich plánu Apple Care +, je to úžasná zpráva!

Hlavní upozornění:

k tomuto měsíčnímu předplatnému Apple Care + se musíte zaregistrovat do 60 dnů od konce doby platnosti původní záruky Apple Care +.

Řekněme tedy, že platnost záruky na váš iPhone X vyprší 20. listopadu 2019. Máte-li se zaregistrovat na pokračování záruky, musíte se zaregistrovat do 19. ledna 2020, platit měsíčně, dokud ji nezrušíte.

Jak obnovím pokrytí Apple Care + pro svůj iPhone, iPad nebo Apple Watch?

1) Zkontrolujte, kdy končí vaše aktuální pokrytí

Navštivte mysupport.apple.com, přihlaste se pomocí svého Apple ID. A vyberte své zařízení

 • Pokud je vaše zařízení aktuálně pokryto službou Apple Care, zobrazí se pod ním logo Apple Care
 • Klepnutím na něj zobrazíte podrobnosti včetně data ukončení krytí a původního data nákupu a také další důležité informace o záruce

Nebo použijte aplikaci Apple Support, klepněte na své jméno a zvolte Zkontrolovat pokrytí

 • Otevři Aplikace podpory aplikací na jednom z vašich zařízení
 • Klepněte na svůj ikona obrázku nebo profilu
 • Vybrat Zkontrolujte pokrytí
 • Klepněte na zařízení, pro které chcete vyhledat informace - pod názvem zařízení se zobrazí snímek záručních informací
 • Podívejte se na podrobnosti vaší aktuální záruky Apple Care včetně data vypršení platnosti

2) Přihlaste se každý měsíc a obnovte své pokrytí

 • Navštivte mysupport.apple.com, přihlaste se pomocí svého Apple ID a vyberte své zařízení
 • Pokud jste v tomto 60denním okně, můžete se přihlásit k měsíčnímu tarifu, který prodlouží životnost vašeho plánu Apple Care + pro toto zařízení na neomezenou dobu, pokud budete platit měsíční pojistné
 • Měsíční plány se automaticky obnovují, dokud nebudou zrušeny, takže pokud zařízení rozdáte, prodáte nebo recyklujete, nezapomeňte zrušit jeho tarif Apple Care +

Jak mohu zrušit svůj měsíční tarif Apple Care +?

Apple považuje váš plán Apple Care + za předplatné, stejně jako Apple Music nebo Apple News +. Je tedy snadné jej zrušit ze samotného zařízení.

 1. Jít do Nastavení> Apple ID> Předplatné
 2. Klepněte na svůj Plán Apple Care +
 3. Vybrat Zrušit předplatné

Které země nabízejí měsíční plány Apple Care +?

Jelikož je tato možnost tak nová, víme, že je nabízena zákazníkům z USA a naši sousedé z Kanady nám říkají, že si mohou tyto plány také zakoupit.

Plně očekáváme, že většina zemí, které mají tradiční záruky Apple Care +, nabídne tyto plány předplatných služeb kupředu.

Pokud vaše země nebo region nabízí měsíční plán rozšíření Apple Care +, dejte nám vědět v komentářích!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found