Jak odstranit nebo aktualizovat aplikace, hry a nálepky iMessage na iPhone

Mnozí z nás rádi používají aplikace a nálepky, když posílají zprávy iMessages přátelům a rodině pomocí našich iPhonů, iPadů a iPodů Touch. Nyní, když je zásuvka s aplikacemi přímo ve spodní části našich Zpráv, je snadné do našich textů zahrnout nálepky a aplikace! Jedna věc však není příliš jasná - jak pomocí aplikace iMessage App Store mazáte nebo aktualizujete aplikace, hry a nálepky iMessage?

Matoucí na iMessage App Store je to, že některé aplikace jsou samostatné aplikace iMessage, zatímco jiné jsou rozšířeními iMessage o primární aplikace iDevice. Apple spravuje rozšiřující aplikace prostřednictvím vašeho iPhone / iPad / iPod Touch App Store. A je často těžké je rozeznat!

Samostatná služba iMessage vs. Přidružené aplikace

Samostatné aplikace iMessage jsou k dispozici pouze v obchodě iMessage App Store a na domovských obrazovkách iDevice nemají žádnou přidruženou aplikaci. Samostatné aplikace iMessage umožňují uživatelům komunikovat, aniž by museli opustit Zprávy.

Mnoho balíčků nálepek je samostatných aplikací iMessage, zatímco většina herních a produktivních aplikací iMessage je rozšířením jejich větších aplikací pro iOS. Samostatně pro iMessage můžete instalovat, mazat nebo aktualizovat prostřednictvím iMessage App Store. Samostatné položky by se měly zobrazit také ve vašem hlavním App Store.

Aplikace spojené s iMessage

Na druhou stranu přidružené aplikace iMessage fungují v iMessage, ale jsou rozšířením hlavní aplikace spravované prostřednictvím App Store. Tyto aplikace rozšíření iMessage se automaticky instalují, odstraňují a aktualizují, kdykoli provedete změny v hlavní aplikaci.Aplikace rozšíření iMessage může obsahovat mnoho stejných funkcí jako hlavní aplikace, aniž by bylo nutné zprávy opouštět. Tyto aplikace pro rozšíření iMessage jsou uvedeny v hlavním iOS App Storu i App Store pro iMessage.

Správa aplikací iMessage je matoucí!

Pokud se tedy vaše nálepky, hry nebo jiné aplikace iMessage přidruží k aplikaci pro iOS, aktualizace aplikace prostřednictvím App Store také aktualizuje všechny přidružené nálepky. Je to tak jednoduché, jako když otevřete aplikaci App Store, vyberete Aktualizace a aktualizujete ty aplikace, které obsahují vaše aplikace iMessage.

Aktualizace prostřednictvím vašeho hlavního App Store by měla také aktualizovat všechny samostatné aplikace; mnoho čtenářů nám však říká, že jejich aplikace pouze pro iMessage (samostatné) se neaktualizují prostřednictvím App Store! Má tedy smysl kontrolovat iMessage App Store - je to tak?

Kde je obchod s aplikacemi iMessage?

Nejste si jisti, jak získat přístup k obchodu s aplikacemi iMessage? Hledání iMessage App Store je docela snadné. Otevřete zprávu a vyhledejte ikonu App Store - tuto ikonu najdete nalevo od položky zprávy a v zásuvce aplikace. Klepněte na ikonu App Store a budete automaticky přesměrováni do iMessage App Store.

Neexistuje žádná možnost aktualizace aplikace iMessage App Store!

Pokud jsou však vaše nálepky (nebo jiné aplikace iMessage) samostatné a NENÍ aktualizovány prostřednictvím hlavního obchodu App Store, Apple v současné době nenabízí žádnou možnost „aktualizace“ dostupnou v App Store aplikace iMessage. Místo toho je řešením odstranit sadu nálepek a znovu ji nainstalovat.

Jak aktualizovat samostatné aplikace a samolepky iMessage

 1. Nejprve vytvořte seznam všech svých aplikací iMessage a nálepek, které vyžadují aktualizaci
 2. Otevřete aplikaci Zprávy a začněte novou konverzaci
 3. Podívejte se do spodní zásuvky aplikací a posuňte se doprava, dokud nenajdete možnost „Více“ (tři tečky…)
 4. Klepněte na tlačítko Další nebo ikonu tří teček
 5. Vyberte Upravit
 6. Pokud je aplikace iMessage nebo nálepka vyžadující aktualizaci oblíbená, stisknutím červeného znaménka mínus ji odeberete z oblíbených
  1. Udělejte to pro všechny aplikace iMessage nebo nálepky, které vyžadují aktualizaci
 7. Jakmile odeberete všechny aplikace se štítky ze svých oblíbených, stiskněte Hotovo
 8. Nyní odstraňte každou aplikaci nálepky přejetím prstem zprava doleva
 9. Klepněte na Odstranit
  1. Neexistuje žádné potvrzení pro odinstalování aplikace iMessages. Jeho okamžité odstranění jej odstraní
  2. Udělejte to pro každou aplikaci iMessage nebo nálepku
 10. Jakmile vše odstraníte, otevřete iMessage App Store a znovu nainstalujte každou aplikaci iMessage nebo nálepku (při opětovné instalaci aplikace iOS automaticky nainstaluje nejnovější verzi

Ano, je to tak zdlouhavý proces! Než tedy provedete tyto kroky, zkuste aktualizovat všechny své aplikace iMessage staromódně prostřednictvím hlavního obchodu App Store. Tyto kroky proveďte pouze v případě, že váš App Store neaktualizuje pouze vaše aplikace iMessage.

Nechápeme, proč iMessage App Store nemá funkci aktualizace - proto používejte toto velmi neelegantní řešení, dokud to nebude možné!

Jak odstranit samostatné aplikace a nálepky iMessage

Někteří z nás samozřejmě nemají rádi nebo nechtějí používat aplikace, nálepky a hry iMessage. Chceme, aby věci byly jednoduché ... a čisté. Takže pro lidi, kteří chtějí vypnout aplikace iMessage ios 11, touží po méně možností nebo přemýšlejí o změně věcí ve své zásuvce aplikací, postupujte takto.

Jak odstranit aplikace iMessage iOS 11

 1. Otevřete aplikaci Zprávy a začněte novou konverzaci
 2. Podívejte se do spodní zásuvky aplikací a posuňte se doprava, dokud nenajdete možnost „Více“ (tři tečky…)
 3. Klepněte na tlačítko Další nebo ikonu tří teček
 4. Vyberte aplikaci iMessage přejetím prstem zprava doleva
 5. Klepnutím na Odstranit tuto aplikaci iMessage odeberete
  1. Na rozdíl od mazání aplikací pro iOS neexistuje žádné potvrzení pro odinstalování aplikace iMessages. Klepnutím na tlačítko Odstranit jej okamžitě odinstalujete
  2. Udělejte to pro každou aplikaci iMessage nebo nálepku, kterou chcete odebrat
 6. Jakmile odstraníte všechny požadované aplikace a nálepky iMessage, vraťte se ke své zprávě

Poslední příspěvky