Potřebujete pouzdro nebo chránič obrazovky pro svůj iPhone 11?

Je opravdu nutné zakoupit pouzdro nebo chránič obrazovky pro váš nový iPhone 11 a iPhone 11 Pro? Ačkoli Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max má několik významných upgradů v oddělení odolnosti, mnoho našich čtenářů si klade otázku, jestli si ještě musí koupit chránič obrazovky a / nebo pouzdro.

I když nemusí být tak náchylná na praskliny, škrábance nebo rozbití jako minulé iPhony, nová zařízení Apple nejsou nezničitelná.

Z tohoto důvodu si myslíme, že pouzdra a chrániče obrazovky jsou pro většinu lidí stále dobrý nápad. A osobně používám chránič obrazovky a pouzdro na svém iPhone 11.

Zde byste měli vědět.

Ano opravdu potřebujete pouzdro pro iPhone 11 nebo iPhone 11 Pro?

Nové iPhony společnosti Apple jsou odolnější než kdy dříve. Ale případ je stále dobrý nápad.

Pouzdra na smartphony mají mnoho různých příchutí. Ale obecně je definujeme, že existují standardní případy k zabránění poškození kapkami a vodotěsné pouzdra pro použití ve vodě.

Jeden z nich může být nezbytný, ale to, zda byste měli používat druhou kategorii, skutečně záleží na tom, jak používáte svůj smartphone.

Pouzdra odolná proti pádu pro váš iPhone 11

Tenké a průhledné pouzdro, jako je toto, dodá vašemu telefonu trochu ochrany (a umožní vám předvést tu půlnočně zelenou barvu).

Skleněná zadní strana a displej řady iPhone 11 je podle výkonného ředitele společnosti Apple Tima Cooka „nejtvrdším sklem vůbec v chytrém telefonu“.

Samozřejmě „nejtvrdší sklo vůbec“ je stále sklo.

To znamená, že se nakonec zlomí, pokud bude vystaven dostatečně tvrdému nárazu, nebo pokud bude opakovaně upuštěno.

Sestava iPhonu 11 by měla být mnohem odolnější vůči praskání nebo rozbití než minulá sluchátka Apple, ale testy pádu odhalily, že sklo může stále praskat. Z tohoto důvodu doporučujeme plácnout na případ.

Na druhou stranu kvůli zvýšení odolnosti nemusí nutně jít o zvlášť objemný nebo těžkopádný případ.

Pravděpodobně se dostanete pryč s měkkým silikonovým pouzdrem, jako je ten, který prodává sám Apple. Tenčí případy, jako je tento nebo tento, mohou být také dobrou volbou.

Pokud však váš iPhone hodně upustíte, možná budete chtít investovat do trochu tvrdšího případu.

Vodotěsné pouzdra pro váš iPhone 11

Takovéto tvrdší případy vám poskytnou další odolnost proti vodě a ochranu proti pádu.

Všechny modely iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max mají odolnost proti prachu a vodě IP68.

To v zásadě znamená, že vydrží ponoření do vody až 1,5 metru po dobu až 30 minut. Apple ve skutečnosti říká, že modely Pro vydrží až 30 minut ve 4 metrech vody.

Neznamená to však, že jsou vodotěsné.

Jinými slovy, odolnost proti vodě a hydroizolace nejsou to samé. Z toho důvodu vše závisí na tom, jak používáte své iPhony.

Pokud se obáváte jen občasného postříkání vodou, rozlití kávy nebo bouřky, pak byste měli s vodotěsným pouzdrem dobře.

Pokud plánujete svůj iPhone hodně používat ve vodě - například na plavání, potápění nebo surfování -, rozhodně stojí za to na váš iPhone umístit kvalitní vodotěsné pouzdro. To platí také pro lidi, kteří pracují kolem vody a mají větší riziko náhodného pádu iPhonů do vody.

Mezi dobré možnosti patří tento model Supcase nebo toto pouzdro Redpepper.

Ale co textury?

Existuje další důvod pro získání případu - jakýkoli případ - jiný než trvanlivost nebo odolnost proti vodě. Nové iPhony společnosti Apple, stejně jako všechny smartphony, jsou v zásadě jen desky ze skla a kovu. To znamená, že mohou být pěkně kluzké!

Pogumované pouzdro může přidat trochu „přilnavosti“ k bočnímu podvozku a zadní části smartphonu. I když se jedná o tenčí pouzdro, mohlo by vám to pomoci zabránit tomu, abyste svůj iPhone upustili. Toto pouzdro Pela nabízí texturu podobnou gumě - a je dokonce zcela biologicky odbouratelné.

Potřebujete ochranu obrazovky pro iPhone 11 nebo iPhone 11 Pro?

Chrániče obrazovky nemusí být „nutné“, ale přesto mohou být dobrým nápadem.

Je to vlastně už docela pár let, co jsou „nezbytné“ chrániče obrazovky s náhradními díly. Sklo displeje na starších iPhonech a jiných smartphonech bylo notoricky náchylné k poškrábání a rozbití

Ale jak jsme již zmínili dříve, sklo displeje společnosti Apple je u řady iPhone 11 tvrdší než kdy dříve.

iPhone 11 používá matné skleněné tělo a sklo Corning pro svou obrazovku o tloušťce 8,1 mm - to je docela odolné! Ale věci jako škrábance se stávají, zvláště pokud nosíte iPhone v kapse nebo kabelce s jinými předměty. Proto velmi doporučujeme chránič obrazovky, nejlépe vyrobený z tvrzeného skla, nikoli z plastu.

Většina uživatelů by na svém zařízení měla používat chránič obrazovky

Existuje však několik výjimek.

Plážový písek je notoricky dobrý v poškrábání iPhonů - něco, co je třeba mít na paměti pro ty, kteří žijí u moře. Uživatelé iPhonů, kteří mají svá zařízení v kapsách nebo taškách s klíči a jinými kovovými předměty, by si do svých zařízení měli pravděpodobně nainstalovat ochranu obrazovky.

Kromě odvrácení otisků prstů a poškrábání mohou chrániče obrazovky také přidat na displej trochu další ochrany proti pádu.

Samozřejmě je ale pravděpodobné, že materiál chrániče obrazovky bude měkčí než skutečné sklo displeje. I když bude vaše obrazovka bez poškrábání, škrábance se pravděpodobně objeví na samotném chrániči obrazovky.

Chránič obrazovky můžete jednoduše vyměnit. Někteří uživatelé se ale obecně týkají zejména škrábanců. Jen něco, co je třeba mít na paměti.

Skutečně záleží na osobních preferencích, jak používáte zařízení a zda si poradíte s několika drobnými škrábance.

Pokud jde o to, jaké chrániče obrazovky použít, vždy doporučujeme zvolit kvalitnější tvrzené sklo. Neovlivní dotykový výkon a „pocit z displeje“ mnohem méně než levnější chrániče obrazovky.

K dispozici jsou také tekuté chrániče obrazovky. Ten, který vyrobil Qmadix, dokonce nabízí zaplatit uživatelům 100 $ za opravy obrazovky pokud jejich zařízení praskne po instalaci kapalinového chrániče.

Poznámka o AppleCare +

Pouzdra a chrániče obrazovky mohou přispět k ochraně vašeho zařízení dlouhou cestou. Ale i když jsou nainstalovány, mohou se přesto objevit praskliny nebo škrábance. A Apple Care + pro iPhone vás kryje pro případ náhodného poškození, jako jsou škrábance!

    Na konci dne, pokud opravdu chcete, aby byl váš iPhone co nejdéle ve špičkové kondici, může být chytré investovat do AppleCare + nebo pojištění založeného na operátorovi.

    Například AppleCare + zahrnuje dva případy náhodného krytí poškození - to znamená, že budete moci nechat praskliny na obrazovce a škrábance opravit mnohem levněji, než byste to udělali jinak.

    Poslední příspěvky

    $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found