Černá obrazovka iPhone 4s po aktualizaci, oprava

Mnoho uživatelů, kteří měli své iPhony při automatické aktualizaci, si stěžovali, že mají tento problém se svým iphone 4S po aktualizaci iOS9.

Většinu času lze problémy související s černou obrazovkou vyřešit sledováním restartu, resetování, obnovení ze zálohy nebo obnovení jako nových procesů. Resetování zařízení nevymaže vaše data.

Tento proces 3´R také pomůže s problémy týkajícími se „Slide to Upgrade“. Pokud se po upgradu váš iPhone 4S zasekne na snímku, který chcete upgradovat, proces vám s tím pomůže.

Restartujte

Restart je nejlepším prvním krokem při řešení potíží. Restart můžete provést stisknutím a podržením tlačítka „Spánek / Probuzení“ po dobu pěti sekund. Protože obrazovku nevidíte, položte prst na horní část obrazovky na levé straně a poté přetáhněte prst k pravému okraji. Můžete zkusit iPhone znovu zapnout stisknutím a podržením tlačítka „Spánek / Probuzení“ po několika minutách.

Resetovat

Pokud restartování iPhonu problém s černou obrazovkou nevyřeší, resetujte zařízení. Můžete to udělat současným podržením tlačítka „Spánek / Probuzení“ a tlačítka „Domů“. Než uvolníte tlačítka, měli byste vidět logo Apple.

3 klíčové speciální

Pokud restart nebo reset problém nevyřešil, můžete zkusit tento tip, který odeslal jeden z našich uživatelů. Zkuste podržet tlačítka Power + Home + Volume down a počkejte několik, než zařízení zareaguje. Nezkoušeli jsme to, ale několik uživatelů ve fóru s tím mělo úspěch.

Obnovte tovární nastavení

Obnovení továrního nastavení iPhonu je obecně posledním krokem, který musíte vyřešit, pokud se setkáte s problémem s černou obrazovkou, než jej odešlete specialistovi Apple.

Pokud k tomuto problému dochází u jiných modelů iphone po upgradu na iOS 9, přečtěte si článek níže.

//appletoolbox.com/iphone-black-screen-bug-after-ios-9-update-fix/

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found