Hlasitost vyzvánění nebo alarmu iPhone 11 / XR / XS / X je příliš nízká? Zkontrolujte toto nastavení a opravte to!

Telefonování nebo poslech alarmů je jednou z nejdůležitějších věcí, které naše iPhony dělají! A zmeškané hovory nejsou zábavné, zvláště když přicházejí od vašeho šéfa nebo člena rodiny. Když tedy neslyšíte vyzváněcí tón iPhonu ani budíky, protože hlasitost je příliš nízká nebo po prvních pár zazvoněních klesá, je to skutečný problém.

Dnes sdílíme jedno nastavení, které tento problém řeší pro většinu lidí. A přidáme několik dalších tipů, díky kterým bude váš iPhone hlasitě a konzistentně zvonit!

Pojďme na to!

Podle těchto rychlých tipů můžete zvýšit hlasitost vyzvánění nebo budíku na iPhonu

 • Dočasně vypněte Face ID a znovu jej aktivujte, když potvrdíte, že vaše alarmy a hlasitost vyzvánění jsou přijatelné
 • Vypněte Face IDFunkce vědomé pozornosti
 • Posuňte svůjovládání hlasitosti až po maximální hlasitost
 • Zkontrolujte boční spínač, zda není povoleno ztlumení

Toto nastavení zkontrolujte u problémů s vyzváněním a hlasitostí budíku

Lidé s iPhony s povoleným Face ID, jako jsou modely Phone 11 (11, 11 Pro a 11 Pro Max) a řady X (XR, XS, XS Max a X), si tento problém všimnou více než ostatní (a starší) modely iPhone.

Zejména hlásí, že model iPhone XR často zazvoní nebo spustí alarm při plné hlasitosti, ale pak hlasitost rychle zmizí na úroveň, kterou je těžké slyšet. Tento problém se zdá být obzvláště pravdivý pro lidi, kteří jsou nedoslýchaví.

Pokud tedy problém s vyzváněním vašeho iPhonu spočívá v tom, že hlasitost vyzvánění nebo budíku telefonu klesá z hlasitého na nízký, tento tip je pro vás!

Zmínili jsme, že došlo k jedinému nastavení, které obvykle problém vyřešilo, a toto nastavení je součástí vašeho Face ID vašeho iPhone. Jmenuje se to Funkce vědomé pozornosti.

 • Jít do Nastavení> ID obličeje a heslo
 • Vypnout Funkce vědomé pozornosti

  Chcete-li zabránit vyblednutí hlasitosti vyzvánění nebo budíku, vypněte funkce upozorňující na pozornost

 • Když zrušíte výběr funkcí Pozor na pozornost, vaše vyzvánění a hlasitost upozornění zůstane hlasitá, i když zvednete a podíváte se na telefon
 • Tato funkce je také vNastavení> Obecné> Apřístupnost> ID obličeje a pozornost

Když je tato funkce zapnutá, kamera TruthDepth zkontroluje, zda dáváte pozor a jestli si myslí, že jste, automaticky sníží hlasitost, když se díváte na obrazovku, když telefon zvoní nebo když se spustí alarm.

Je zvláštní, ale pravdivé, že na iPhonech s Face ID existují speciální nastavení, která upravují, jak hlasitě zvoní váš telefon A jsou umístěna v nastavení vašeho Face ID a hesla!

Není hlasitost alarmu vašeho iPhonu příliš tichá?

Slyšeli jsme od mnoha našich čtenářů s Face ID iPhony, že jim chybí alarmy! Nastavili hlasitost alarmu na maximální úroveň, ale pak ráno; oni to neslyší!

Pokud jste nastavili budík a pak jste jej zmeškali, protože jeho hlasitost byla příliš nízká, což způsobilo, že jste pozdě do práce nebo na schůzku, postupujte podle výše uvedených kroků a deaktivujte Funkce vědomé pozornosti.

Připomínáme, že přejděte do svého nastavení Face ID a hesla a vypněte funkci upozornění na pozornost. To by mělo problém vyřešit!

Pamatujte, že alarmy na iPhonech používají stejnou hlasitost jako vyzvánění!

V tomto článku najdete další informace o změně hlasitosti budíku a dalších nastaveních a ovládacích prvcích budíku.

Jaké jsou funkce upozornění na iPhone?

Se zavedením Face ID je váš iPhone nyní schopen rozpoznat, zda se na své zařízení díváte nebo ne, pomocí rozpoznávání obličeje.

S Face ID přidala Apple dvě různé funkce, které vám pomáhají pomocí technologie Face ID.

 1. Vyžadovat pozornost pro Face ID
 2. Funkce vědomé pozornosti

  Pokud má váš iPhone Face ID, má také dvě nastavení pozornosti, která používají rozpoznávání obličeje

Vyžadovat pozornost pro Face ID používá rozpoznávání obličeje k ověření vaší identity, než iOS odemkne váš iPhone a povolí jeho použití.

Funkce s vědomím pozornosti používají stejnou technologii ke kontrole, zda se díváte na své zařízení. Pokud váš iPhone ověří, že se díváte na jeho obrazovku, začne při vyzvánění telefonu hlasitost vyzvánění nebo budíku nastavovat na nastavenou úroveň hlasitosti, ale poté sníží celkovou hlasitost, protože se domnívá, že si uvědomujete, že zvoní nebo zvoní budík.

Zvyšte hlasitost vyzvánění iPhonu na maximum

Pro ty, kteří mají starší modely iPhonů bez Face ID, nebo pokud váš problém s vyzváněním nesouvisí s funkcemi, které si uvědomují pozornost, zkuste zvýšit celkovou hlasitost vyzvánění.

 1. Jít do Nastavení> Zvuky a haptika
 2. Vyhledejte sekci Vyzvánění a upozornění
 3. Posuňte ovládání hlasitosti úplně doprava

Chcete-li ovládat hlasitost vyzvánění bočními (fyzickými) ovládacími prvky hlasitosti, přepněte přepínač na Změňte pomocí tlačítek na.

Poklepáním Změňte pomocí tlačítek umožňuje ručně upravit hlasitost vašich budíků nebo vyzvánění podle potřeby pomocí tlačítek fyzické hlasitosti na boku telefonu.

Když je tato možnost vypnutá, klepnutím na tlačítka fyzické hlasitosti se nezmění hlasitost vyzvánění ani budíku.

Zkontrolujte přepínač ztlumení

Váš iPhone je dodáván s přepínačem pro rychlé ztlumení zvuků. Lidé to používají, když vstupují na schůzky, do kina nebo na jinou událost, kde by hlasitý zvonění telefonu opravdu rušil všechny ostatní!

Váš iPhone obsahuje přepínač fyzické vyzvánění / tichého (ztlumení) na levé straně vašeho iPhone, těsně nad tlačítky hlasitosti. Otočením ho můžete ovládat, které zvuky se budou přehrávat prostřednictvím reproduktoru iPhone.

Zkontrolujte boční spínač na vašem iPhone. Pokud vidíte oranžovou barvu, jste ztlumení

Mohu mít samostatnou úroveň hlasitosti pro svůj vyzváněcí tón pro iPhone a alarmy a oznámení pro iPhone?

V tuto chvíli bohužel neexistuje způsob, jak oddělit hlasitost vyzvánění vašeho iPhone pro telefonní hovory od hlasitosti výstrah pro věci, jako jsou alarmy, texty, e-maily, zprávy a další upozornění - jejich zvuk je nastaven na stejnou hlasitost.

A opravdu nevíme, proč Apple spojuje vyzvánění i výstražný svazek se stejným posuvníkem hlasitosti. Nemá smysl, jak dnes naše zařízení používáme!

Nemůžete tedy snížit hlasitost žádného budíku, který používáte k rannímu probuzení (nebo čehokoli jiného), aniž byste snížili hlasitost příchozích hovorů.

Současným doporučením je každou noc ztlumit posuvník hlasitosti vyzvánění a poté jej ráno opět zapnout, abyste nezmeškali žádné telefonní hovory. Jo ... ne ideální!

Rádi bychom viděli samostatnou hlasitost vyzvánění telefonu od hlasitosti alarmu. Rádi bychom také viděli samostatný posuvník hlasitosti pro objem oznámení pro věci, jako jsou příchozí zprávy a další oznámení aplikací.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found