Nejlepší urážlivé tipy a triky, díky nimž se budete na pláži Boom Beach pohybovat

Boom Beach, která je docela podobná hře Clash of Clans, je docela velkolepá hra. Pokud ji už nějakou dobu hrajete, pochopíte triky popsané v tomto článku v žádném okamžiku. Tyto tipy jsou pravděpodobně výhodnější pro pokročilé hráče, ale začátečníci to mohou také vyzkoušet. Vaše obrana je klíčovou součástí hry a vaše obranná strategie určuje, jak vaše bitvy dopadnou.

Nezapomeňte, že je nejen důležité vyhrát bitvy, ale také adekvátně chránit svou domovskou základnu. Pokud chcete, aby byl váš ostrov nejsilnější a nejlepší, můžete uvolnit další ostrovy a případně zničit všechny ostatní ostrovy na mapě. Tyto triky vám pomohou rozjet hru a užít si ji.

1. Simulovaný útok Cheat

Zde je geniální metoda útoku na jakoukoli základnu, která se vám líbí, aniž byste skutečně ztratili své jednotky. Tady je to, co uděláte: Vyberte si jakoukoli základnu, na kterou chcete zaútočit, a když bitva začne, přejeďte prstem nahoru a vyvolejte ovládací centrum na vašem iPhone a aktivujte režim Letadlo.

Dělá to tak, že přeruší Wi-Fi nebo datové připojení bez zastavení hry. Můžete pokračovat v útoku, aniž by byl váš postup uložen. V tuto chvíli můžete svoji strategii otestovat. Až bitva skončí a uvidíte výsledek svého plánu, ukončete hru. Nyní vypněte režim Letadlo. Teď do toho jděte s testovanou strategií, nebo to můžete udělat znovu, dokud nezvládnete dobrou cestu.

2. Sledujte bitevní záznamy

Svou základnu můžete neustále vylepšovat, pokud se znovu podíváte na útoky nepřátel a uvidíte, kde vaše úsilí chybělo. Můžete se poučit z chyb a mít lepší výkon v budoucích bitvách.

Už víte, že zde nejsou žádné zdi, takže ochrana je vaší prioritou číslo jedna. Můžete obklopit své budovy a obranu a také minami. Vaším cílem je znemožnit vašemu nepříteli dostat se do velitelského centra, takže čím více překážek, tím lépe.

3. Přejděte na základny zdrojů

Zdrojové základny jsou ty, které mohou těžit dřevo nebo rudu. Měli byste se snažit, aby tyto stanice zvýšily tyto zdroje zpět u vás doma. V této hře není nikdy dost dřeva, takže budete potřebovat vše, co můžete získat. Radar byste měli neustále vylepšovat, abyste prozkoumali mapu co nejkomplexnější.

4. Válečníci jsou vaší konečnou zbraní k vítězství

Jakmile dosáhnete úrovně 7 pro své ústředí, můžete rekrutovat válečníky. Je to výkonná a užitečná jednotka, kterou nebudete litovat. V těchto divokých bitvách se tito válečníci mohou ukázat jako velmi cenná výhoda. Mají obrovské hodnocení útoků a také získávají údery svými údery. Díky nízkému HP je však mohou být docela zranitelní. Zde se vaše strategie projeví. Jedním z přístupů by mohlo být vyslat tank, aby zahájil palbu, zatímco válečník ničí nepřítele. Můžete také použít léčivou sílu a dát tak větší šanci bojovat. Toto je osvědčená strategie a žádná základna nemůže odolat tak silnému útoku. Nemáš zač!

5. Pomocí stromů zakryjte svoji obranu

Optimální by bylo umístit minomety a raketomety za stromy na vaší domovské základně i na ostrovech zdrojů. Proč? Pro vojáky by bylo těžké je najít nebo se k nim dostat. Budou moci zahájit více útoků, než budou sraženy.

6. Skaut před útoky

Je dobrým zvykem průzkumovat před útokem na základnu. Nebude vás to nic stát, ale výsledek by byl skvělý. Uvidíte, zda vůbec stojí za to zaútočit na základnu. Mnoho základen bude pravděpodobně mít méně obranných věží, ale to z nich nedělá snadnou honičku. Těchto věží, i když jich je málo, může být na vysoké úrovni a průzkum vám může poskytnout tyto zásadní informace. Před útokem musíte odhadnout své ztráty. Pokud je to příliš velká ztráta, proč do toho jít?

7. Pomalu zaútočte na žoldnéřské základny

Žoldnéřské základny jsou základnami ostatních hráčů a je doporučeno se jim vyhnout příliš rychlým útokem. Možná budete chtít spěchat, abyste na ně zaútočili, abyste získali prostředky třeba na nějakou aktualizaci. Tady nemusíte spěchat. Můžete vyhledávat a sledovat a útočit, pouze když zdroje, které mají, jsou na maximální úrovni. Pokud nyní zaútočíte, výhoda by byla maximalizována.

8. Nikdy nespěchejte sehnat zdroje z lodí

Zdroje na těchto lodích jsou v bezpečí před vašimi nepřáteli. Pokud máte dostatek prostředků, je zbytečné je shromažďovat, abyste je udrželi na nepříjemnou dobu, když vám dojdou zdroje. Budou tam vždy, abyste mohli svůj čas využít v jiných věcech. Když přijde zatlačit, můžete jít a sbírat zdroje.

9. Udržujte odstup mezi obrannými budovami

Útoky bitevních lodí spíše rychle zničí vaše obranné budovy, pokud jsou příliš blízko sebe. Udržujte mezi nimi slušný a bezpečný odstup. Útočící entita by měla být schopná vystřelit raketu pouze pro každou z vašich obranných budov, protože nebude poškozena více pouze při jednom útoku.

Nyní, když znáte triky pro správnou obranu, proveďte je a udělejte ze své základny nejsilnější a nejchránenější základnu. Některé ze strategií budou fungovat pouze na pokročilých úrovních, takže nejprve se na tyto úrovně dostanete a poté pokračujte. Strategie je klíčová. Stejně jako u skutečných her může strategie hru velmi převrátit a v krátké době vás přivést k vítězství. Jak již bylo řečeno, neexistují žádné zdi, takže je jen na vás, jak strategicky ohraničíte své hranice.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found