Aplikace Apple TV pro Roku nefunguje? Jak opravit

Vydání Apple TV + konečně přišlo a i když je skvělé, že existuje přímá integrace se zařízeními iOS a macOS, je tu ještě něco lepšího. Apple se rozhodl rozšířit svou zděnou zahradu o další streamovací zařízení, včetně Roku a Amazon Fire TV.

Kdykoli však na nové platformě dojde k novému vydání, určitě se vyskytnou chyby, což se zdá být v případě vlastníků Roku. Mnoho uživatelů zjistilo, že aplikace Apple TV pro Roku nefunguje tak, jak je inzerováno nebo očekáváno.

Je aplikace Apple TV kompatibilní s mým Roku?

První otázka, kterou by si měl každý vlastník Roku položit, je, zda aplikace Apple TV bude fungovat se zařízením Roku, které používáte. Poté, co společnost Apple oznámila podporu TV + pro zařízení Roku, vytvořila společnost pohodlný seznam zařízení, která budou kompatibilní.

Zde je rozpis:

Pokud máte zařízení Roku, které spadá do tohoto seznamu, pohybujete se správným směrem.

Proč aplikace Apple TV nefunguje na mém Roku

Jedním z nejčastějších problémů aplikace Apple TV pro Roku nefunguje je po přihlášení k účtu. Zprávy o poškozených filmových souborech se rozšířily na web a komunitní fóra společnosti Apple po přihlášení k TV + pomocí vašeho Roku.

Jiní hlásí podobné problémy, jako například obdržení zprávy, že některá videa nejsou k dispozici nebo zařízení je nemůže zobrazit bez zjevného důvodu. A nakonec uživatelé oznámili, že se ani nemohou přihlásit ke svému účtu Apple TV +, přestože věděli, že heslo je správné.

Jak opravit aplikaci Apple TV na Roku

Naštěstí pro majitele Roku, nemusíte docházet a rušit předplatné TV + ani utrácet více peněz za něco jako Apple TV. Místo toho můžete vyzkoušet několik různých metod, aby aplikace TV fungovala na vašem streamovacím zařízení Roku.

Zkuste na Roku odinstalovat, restartovat a vymazat mezipaměť

Nejviditelnější odpovědí na to, že aplikace nefunguje téměř na ničem, je odinstalovat ji a znovu nainstalovat. Ale ještě předtím se můžete pokusit vyřadit pavučiny restartováním nejprve Roku. Zde můžete restartovat Roku:

 1. zmáčkni Domov Tlačítko pět (5) na dálkovém ovladači
 2. zmáčkniNahoru Šipka jednou
 3. UhoďPřetočit Tlačítko dvakrát
 4. zmáčkniRychle vpředtlačítko dvakrát

Tím se vaše zařízení Roku po několika okamžicích automaticky restartuje a poté se můžete pokusit aplikaci Apple TV znovu otevřít. Při restartování Roku tato metoda automaticky vymaže mezipaměť vašeho Roku, v podstatě tak, že získá dva ptáky jedním kamenem.

Pokud to nefunguje, budete chtít odinstalovat aplikaci Apple TV a znovu ji nainstalovat do zařízení Roku.

 1. zmáčkni Domov Tlačítko na dálkovém ovladači
 2. Pohybujte doprava, dokud nezvýrazníte ikonu Aplikace Apple TV
 3. zmáčkni Hvězda Tlačítko na dálkovém ovládání otevřete nabídku Možnosti
 4. Vybrat Odebrat kanál a potvrďte

Po dokončení budete chtít Roku znovu restartovat pomocí výše uvedených kroků. Po restartu Roku přejděte do obchodu Channel Store, znovu stáhněte aplikaci Apple TV a přihlaste se.

Používáte dvě Apple ID?

Zařízení iOS, a co je důležitější, iTunes, existuje už nějakou dobu. Není žádným tajemstvím, že lidé mají tendenci vytvářet více profilů Apple ID, když si nepamatují heslo nebo prostě jen zapomenou.

V některých případech lidé používají oba účty Apple ID s jedním označením pro iTunes a druhým pro iCloud. Když narazíte na tento problém, musíte se ujistit, že do aplikace TV + na vašem Roku byl zadán správný e-mail / Apple ID.

Zde se můžete odhlásit z nesprávného Apple ID:

 1. zmáčkni Domov Tlačítko na dálkovém ovladači
 2. Pohybujte doprava, dokud nezvýrazníte ikonu Aplikace Apple TV
 3. Otevřete aplikaci Apple TV
 4. Přejděte doprava, dokud se nedostaneteNastavenía stiskněte OK na dálkovém ovladači
 5. Stisknutím šipky dolů zvýrazněteÚčty a stiskněteOK na dálkovém ovladači
 6. VybratOdhlásit se
 7. Potvrďte, že se chcete odhlásit

Odtud otevřete aplikaci Apple TV na vašem Roku a podle pokynů se přihlaste ke správnému účtu.

Nainstalovali jste si aplikaci Apple TV na SD kartu?

Některá zařízení Roku jsou vybavena sloty pro SD karty, které vám umožňují nejen ukládat filmy a další obsah, ale také aplikace. Zdá se však, že Apple to udělal tak, že jeho televizní aplikaci nelze nainstalovat přímo na SD kartu. Místo toho budete muset odebrat aplikaci z karty a nainstalovat ji přímo na Roku.

Pokud jste aplikaci nainstalovali na kartu SD prostřednictvím zařízení Roku, musíte postupovat takto:

 1. Odinstalujte aplikaci Apple TV ze zařízení Roku
 2. Odpojte zařízení Roku a vyjměte kartu SD
 3. Připojte svůj Roku a zapněte jej
 4. Přeinstalujte aplikaci Apple TV
 5. Přihlaste se ke svému účtu Apple TV +

Odtud můžete buď pokračovat ve způsobu přihlašování pomocí mobilního zařízení (po zobrazení výzvy), nebo pouze pomocí svého uživatelského jména a hesla. Doporučujeme vyzkoušet přihlášení pomocí mobilního zařízení, zejména pokud máte nainstalované dvoufaktorové ověřování (2FA).

Není známo, zda Apple tuto „chybu“ opraví a umožní instalaci TV aplikace na SD kartu. Zatím bychom nedoporučovali aplikaci znovu stáhnout na SD kartu a nechat ji nainstalovanou na samotném Roku.

Předplatné Apple TV + nefunguje nebo se nezobrazuje na vašem Roku?

Apple TV + je původní služba streamování obsahu společnosti Apple. Na vašem Roku je Apple TV + k dispozici prostřednictvím aplikace / kanálu Roku Apple TV.

Pokud aplikace Apple TV pracuje na vašem Roku, ale nemůžete se připojit k předplatnému Apple TV +, podívejme se na několik tipů, které vám mohou pomoci.

 1. Aktualizujte své Roku na nejnovější verzi softwaru v Nastavení> Systém> Aktualizace systému
  1. Po aktualizaci vypněte připojenou televizi, počkejte 1-2 minuty a znovu ji zapněte
  2. Poté zkontrolujte, zda se zobrazuje vaše předplatné Apple TV +
 2. Odhlaste se z aplikace Apple TV, restartujte televizi a poté se znovu přihlaste
 3. Odinstalujte aplikaci Apple TV, vypněte a znovu zapněte televizi a poté znovu nainstalujte aplikaci Apple TV z App Store společnosti Roku - a přihlaste se pomocí svého Apple ID.

Užitečné tipy při používání aplikace Apple TV se zařízením Roku

Jedná se o zcela nový podnik pro Apple, protože se rozvětvuje do nekontrolovatelného světa práce s jinými streamovacími zařízeními. To neznamená, že Apple si nenašel čas a hodil do rukávu nějaké triky navíc, aby přinesl do Roku nějaké „Apple Magic“.

Přihlaste se pomocí mobilního zařízení

Je velmi nepříjemné muset si pamatovat své uživatelské jméno a heslo pro každou službu, aplikaci nebo cokoli jiného, ​​co používáte. Apple to ví a zahrnoval funkci pro používání vašeho mobilního zařízení k přihlášení, pokud jste si stáhli aplikaci Roku na svůj iPhone nebo iPad.

Když se přihlašujete k aplikaci Apple TV na Roku, budete vyzváni k přihlášení pomocí dálkového ovladače Roku (Přihlásit se na této televizi) nebo pomocí mobilního zařízení. jak jsme zmínili výše, musíte mít na svém iPhonu nebo iPadu nainstalovanou aplikaci Roku, aby to fungovalo. Díky tomu je přihlašování mnohem jednodušší.

Zobrazit knihovnu

Je pravděpodobné, že jste si vytvořili docela rozsáhlou Knihovnu obsahu prostřednictvím iTunes a nyní TV aplikace. S aplikací Apple TV máte stále přístup ke všemu vašemu obsahu a můžete si vše zobrazit prostřednictvím aplikace Roku.

K dispozici jsou sekce vašich nedávných nákupů spolu s televizními pořady, filmy a čímkoli sdíleným prostřednictvím rodinného sdílení. Ale aplikace TV také rozděluje váš obsah do různých žánrů, takže můžete najít ten správný film podle nálady dne nebo noci.

Použijte svůj iPhone jako dálkový ovladač Roku

Sledování dálkových ovladačů může být velmi nepříjemné, protože se tyto dálkové ovladače snadno ztratí, ztratí místo nebo prostě zmizí. Když si stáhnete aplikaci Roku, odstraníte potřebu neustále udržovat vzdálené zařízení Roku ve vaší blízkosti.

Po stažení aplikace můžete svůj iPhone používat jako dálkové ovládání Roku k navigaci a hledání obsahu, který chcete sledovat. Můžete dokonce přepínat mezi kanály Roku a zvolit obsah stažený přímo do Roku, který spotřebujete, pokud máte kompatibilní zařízení Roku.

Závěr

Pokud jde o to, aby se nová aplikace Apple TV a TV + dostaly do rukou více uživatelů, společnost Apple skutečně zastavila. Roku je jednou z nejpopulárnějších možností streamování zařízení, protože je také zabudován přímo do různých televizorů.

Dejte nám vědět, pokud jste ve svém Roku začali používat novou aplikaci Apple TV a jaké byly vaše zkušenosti. Mezitím nám dejte vědět o vašich oblíbených pořadech Apple TV +, které byly vydány od spuštění streamovací služby.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found