Jak obnovit tovární nastavení jailbroken iPhone / iPad pomocí iTunes

Pokud vlastníte jailbreaknutý iPhone nebo iPad a potřebujete jej resetovat na tovární nastavení, ale nejste si jisti, jaký je vhodný způsob, jak to udělat bez rozbití zařízení, jste na správném místě.

Existuje jeden jednoduchý způsob, jak toho dosáhnout. Háčkem je však pečlivě sledovat každý krok dopisem a nic nepropásnout. Jinak můžete s milovaným iPhone čelit vážným problémům.

Obnovte své zařízení iOS pomocí iTunes

Máte iPhone jailbreaknutý a obáváte se, že jeho obnovení továrního nastavení může přijít o útěk z vězení? Nebojte se. K tomu máme extrémně snadný hack. Vše, co potřebujete předem vědět, je jednoduchá angličtina, abyste si mohli pečlivě přečíst a sledovat každý krok. Může to udělat i technologicky nejnáročnější člověk na světě. Prvním krokem je mít nejnovější verzi iTunes v počítači PC nebo Mac.

Možná si myslíte, že máte nejnovější verzi, ale hádejte co? Aktualizované verze iTunes se neustále zapínají a vypínají a je lepší, když je zkontrolujete, než předpokládáte. Až budete mít v počítači nejnovější verzi iTunes, připojte svůj iPhone nebo iPad k systému.

Toho lze dosáhnout připojením jednoho konce nabíjecího portu USB k telefonu a druhého k počítači. Poté váš systém zařízení detekuje. Jakmile to uděláte, přejděte do seznamu zařízení v iTunes a vyberte jej. To je docela snadné. Ale co když váš systém váš iPhone nerozpozná? Uvolněte se, máme plán B.

Pokud iTunes nedetekují váš iPhone automaticky, musíte jej přepnout do režimu DFU.

Jak vstoupit do režimu DFU

Můžete to udělat stisknutím a podržením tlačítka Domů a vypínače po dobu přibližně deseti sekund a následným uvolněním tlačítka napájení, ale nikoli tlačítka Domů. Jakmile to uděláte, váš telefon bude detekován v iTunes. V důsledku toho bude nyní viditelný pod seznamem zařízení, takže jej můžete snadno vybrat. Po výběru přejděte na kartu Souhrn.

Nyní se k tomu vraťme…

Karta Souhrn bude mít možnost obnovení, a to je místo, kde musíte jít dál. Po kliknutí vám iTunes zobrazí různé způsoby obnovení, které poskytuje. Musíte postupovat podle níže uvedeného obrázku a jakmile to uděláte, budete mít možnost obnovit svůj telefon.

Tady je háček; protože váš telefon je jailbroken, je nutné se VYHNOUT pomocí záloh. Když se vás zeptá, zda chcete zálohovat svá nastavení před obnovením továrního nastavení, vyberte možnost „nezálohovat“.

Dále to znovu potvrdí, pokud chcete obnovit svůj iPhone. Klikněte na „Obnovit“ a proces dokončete. Součástí tohoto procesu je restartování telefonu, takže při restartu musíte zůstat v klidu. To je normální.

IPhone byste zatím neměli odpojovat. Musí zůstat ve spojení, dokud nezačne fungovat normálně. Po restartu se vás nejprve zeptá, zda ji chcete obnovit z předchozí zálohy nebo ji použít jako novou.

Tato otázka souvisí s předchozí. Protože jste mu řekli, že nemá zálohovat váš iPhone, protože je jailbroken, musíte vybrat možnost „Nastavit jako nový iPhone“. Konečně jste provedli obnovení továrního nastavení, aniž byste ztratili útěk z vězení ve vašem iPhone.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found