11 Google Maps Tipy pro aplikace pro iPhone, o kterých nevíte

I když mnozí z vás možná používají aplikaci Google Maps pro iPhone k vyhledání pokynů k vašim cílům, možná nepoužíváte všechny funkce, které tato aplikace nabízí. Mnoho z těchto méně známých funkcí stojí za prozkoumání a přináší další výhody pro vaši práci s Mapami Google.

V následujícím článku se dozvíte 11 tipů pro Mapy Google, které dnes můžete začít používat na svém iPhone!

Aktualizace z ledna 2020 v Mapách Google pro uživatele iOS.

Protože Google slaví 15 let Map Google, je zde několik našich nejnovějších funkcí v Mapách Google, které vám možná chyběly. Google také v roce 2019 oznámil novou navigaci založenou na rozšířené realitě, ale nijak významně ji neotevřel pro uživatele iPhone.

Od hlášení provozu až po identifikaci policejních pastí a používání offline map na vašich cestách mimo město, zde jsou další 4, které si musí přečíst články o Mapách Google pro uživatele iPhone.

  Tip č. 1 pro vaši aplikaci Google Maps pro iPhone: Přidejte svou práci a domov

  Pokud často vyhledáváte pokyny z domova nebo z pracoviště na jiné místo, musíte pokaždé, když se zeptáte na cestu, zadat úplnou adresu vašeho domova nebo pracoviště. Ale už ne! Mapy Google vám umožňují ukládat obě tato místa do aplikace, abyste při cestách z domova nebo z místa podnikání nemuseli zadávat tyto úplné adresy pokaždé, když potřebujete pokyny.

  Chcete-li nastavit adresu domova a práce, spusťte aplikaci pro Mapy Google pro iPhone, přejděte na tlačítko nabídky vlevo nahoře a vyberte možnost Vaše místa. Na následující obrazovce přidejte své adresy domů a na pracoviště. Musíte to udělat jen jednou! Od nynějška můžete na cestách přistupovat ke své domovské nebo pracovní adrese jednoduše zadáním adresy domů nebo do práce.

  Navíc přidání vašeho pracoviště a domova do služby Vaše místa v Mapách Google vám ušetří čas, takže získáte informace o provozu a dopravě v reálném čase, než vyrazíte ven!

  2. Přejděte do režimu Navigace rychleji

  Navigační režim Map Google vám dává podrobné pokyny, kam jedete, a snadno k němu přistupujete z aplikace. Stále však trvá několik klepnutí. Ale dobrá zpráva, existuje zkratka pro přístup do režimu navigace v Mapách Google a pomůže vám spustit režim jediným klepnutím.

  Po zadání cílové adresy spusťte režim navigace jednoduše klepnutím a podržením modré ikony, která se zobrazí v pravém dolním rohu.

  3. Dvojitým klepnutím přiblížíte a oddálíte

  Tradiční způsob přiblížení a oddálení v aplikaci Mapy Google je metoda pinch, která funguje na většině zařízení. Nyní však existuje ještě jednodušší způsob přiblížení a oddálení aplikace Google Maps pro iPhone!

  Pokud máte k dispozici pouze jednu ruku, jednoduše poklepejte na obrazovce aplikace, podržte a poté táhněte nahoru nebo dolů, abyste mapu přiblížili nebo oddálili. Dvojitým klepnutím, podržením a následným tažením nahoru se oddálí, zatímco tažením dolů přiblížíte - je to snadné, jakmile si na to zvyknete! Tato funkce je úžasná v tom, že vám umožňuje bližší nebo širší pohled na všechna požadovaná místa pouze jednou rukou nebo dokonce jen jedním prstem.

  4. Přidejte do svého cíle více než jednu zastávku

  Pokud se chystáte zastavit, než se vydáte do svého primárního cíle, je překvapivě snadné přidat novou zastávku do Map Google! A okamžitě se aktualizuje, aby vám zobrazila pokyny pro tuto zastávku a poté pro váš konečný cíl. Chcete přidat více zastávek před cestou domů nebo do svého konečného cíle? To je také snadné! Google Maps nabízí užitečnou funkci, která vám umožní připnout četné zastávky na jakékoli cestě.Jakmile zadáte svou adresu a adresu svého konečného cíle, klepněte na tři tečky v pravém horním rohu a vyberte Přidat zastávku. Umožňuje vám přidat jednu nebo více zastávek k vaší aktuální trase.

  5. Získejte Uber nebo Lyft z aplikace Google Maps

  I když můžete kdykoli použít vyhrazené aplikace pro Uber a Lyft k vyžádání sdílení jízd nebo taxi, Google Maps vám umožní požádat o jízdu přímo ze samotné aplikace. Tímto způsobem se adresy pro adresy a adresy pro tyto služby vyplňují automaticky a v aplikaci dokonce vidíte přibližné ceny jízdného.

  Chcete-li k němu získat přístup, zadejte v aplikaci adresu od a do a poté klepněte na muže mávajícího rukou. Zobrazuje dostupné taxislužby nebo operátory sdílení jízd ve vaší oblasti a můžete se dotknout kteréhokoli z nich a požádat o jízdu.

  6. Nechte svůj počítač odeslat pokyny do vašeho iPhone

  • Na libovolném počítači se přihlaste ke svému účtu Google
  • Otevřete nové okno prohlížeče a navštivte Mapy Google
  • Do vyhledávacího pole zadejte požadovanou adresu nebo název místa
  • Klepněte na tlačítko Odeslat do telefonu
   • Vyberte zařízení, telefonní číslo nebo e-mail, který je přidružen k vašemu účtu Google (pokud nevidíte své aktuální informace, otevřete Můj účet a aktualizujte své údaje)
   • Google odešle odkaz a potvrdí jeho odeslání
   • Hledejte nový text, e-mail nebo oznámení aplikace Google Map, abyste svou mapu viděli
  • NEBO otevřete aplikaci Mapy Google na svém iPhone
   • Klepněte na ikonu nabídky, vyberte Nastavení a ověřte, zda jste přihlášeni ke stejnému účtu Google
   • Po přihlášení klepněte na vyhledávací lištu Map Google
   • Adresa místa, které jste právě vyhledali ve svém počítači, se zobrazí jako první položka v seznamu posledních vyhledávání. A všechna nedávná vyhledávání se také zobrazí jako seznam dalších návrhů

  7. Vyhledejte kavárny a restaurace

  Pokud neznáte celý název místa, můžete snadno vyhledávat věci, jako jsou kavárny nebo restaurace, a aplikace zobrazí na mapě všechna taková místa kolem vás. Tímto způsobem, pokud máte někdy pocit hladu a neznáte názvy restaurací v okolí, jednoduše vyhledejte „restaurace“ a zobrazí se seznam všech restaurací dostupných ve vašem bezprostředním okolí.

  Toto hledání proveďte z hlavního vyhledávacího pole v aplikaci.

  8. Sdílejte svá oblíbená místa se svými přáteli

  Pokud narazíte na skvělé nebo zajímavé místo, použijte Mapy Google ke sdílení s přáteli a rodinou! Sdílení tímto způsobem je nejjednodušší způsob, jak předvést všechny své průzkumy a umožnit všem ostatním, aby jej našli pomocí jediného odkazu na aplikaci Mapy Google na svých vlastních zařízeních. A získají přesnou polohu místa a mohou také získat pokyny, takže se už nikdo na cestě neztratí!

  Sdílejte jakékoli místo ve své aplikaci Mapy Google

  1. Otevřete Mapy Google
  2. Klepněte na své místo, orientační bod nebo přetáhněte špendlík na mapě
  3. Vyberte tlačítko Sdílet
  4. Zvolte způsob sdílení ze sdíleného listu, tj. Zprávy, e-mail atd. Dané umístění
  5. Google poskytuje krátký odkaz na místo, které chcete poslat svým přátelům a rodině

  9. Zkontrolujte jízdní řády veřejné dopravy

  Pokud chcete jít někam pomocí služeb veřejné dopravy, Google Maps vám zobrazí všechny dostupné možnosti spolu s jejich jízdními řády. Tato aplikace zajišťuje, že máte nejpřesnější a nejaktuálnější informace.

  Zadejte adresu v aplikaci, klepněte na pokyny a klepněte na ikonu vlaku. Ukazuje dostupné autobusy veřejné dopravy a vlakovou dopravu. Pokud potřebujete přestoupit na jiný autobus, vlak nebo jiný způsob dopravy, abyste se dostali do konečného cíle, zobrazí se tyto informace také na obrazovce.

  10. Přidejte vlastní název pro svá oblíbená místa

  Pokud si nepamatujete všechna místa, která pomocí Map Google navštěvujete, přidávání štítků na tato místa je snadné! Tímto způsobem jsou všechny vaše oblíbené weby známy pod vašimi vlastními štítky. Díky tomu je mnohem jednodušší hledat pokyny k těmto místům.

  Udělejte to tak, že vyberete místo nebo upustíte špendlík a poté na něj klepnete. V nabídce na obrazovce vyberte možnost Štítek a pojmenujte jej. Pokud možnost Štítek na obrazovce nevidíte, klepněte na tři tečky v pravém horním rohu a vyberte Přidat štítek.

  11. Vyhněte se silnicím s mýtným

  Pokud plánujete někam jet a nechcete platit žádné mýtné, Mapy Google vám s tím pomohou. Při hledání trasy k místu v aplikaci požádejte mapu pouze o zobrazení silnic, které nemají mýtné.

  Poté, co v aplikaci zadáte cíl

  • Stiskněte tlačítko Směr
  • Klepněte na tříbodovou nabídku v pravém horním rohu a vyberte Možnosti trasy
  • Poté přepněte na možnost Vyhýbat se mýtnému a aplikace vám zobrazí pouze silnice, které nemají poplatek

  Nový bonus od společnosti Google

  Pomocí map Google ve vašem iPhonu můžete nyní jediným klepnutím zobrazit informace o dojíždění v reálném čase a místa ve vašem okolí. Tato funkce byla k dispozici pouze na telefonech Android v loňském roce, ale nyní ji Google vydal i pro iOS. Od tohoto týdne byste měli mít přístup k této funkci na svém iPhone.

  Stačí přejet prstem nahoru a uvidíte tři karty - karta prozkoumat, karta pro řízení a karta pro dopravu -, které vám pomohou najít nedalekou restauraci, porazit provoz nebo chytit další autobus. Bez ohledu na to, jaké zařízení iOS používáte, Mapy Google vás mohou dostat kamkoli a pomohou vám prozkoumat svět kolem vás. Toto je opravdu užitečná funkce, kterou si docela užíváme. Jděte do toho a vyzkoušejte !!

  Doufáme, že vám některé z těchto tipů pomohou. Jaké jsou vaše oblíbené tipy a triky? Rádi používáte Mapy Apple k získání celkového pocitu místa a používáte Mapy Google pro podrobné pokyny nebo jste spíše fanouškem Waze?

  Neváhejte a komentujte níže a sledujte nás také na naší stránce na Facebooku, kde najdete další tipy a triky.

  Poslední příspěvky

  $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found