Jak zobrazit vaše nedávné nákupy Apple iTunes na Macu nebo PC

Pravděpodobně kupujete spoustu aplikací (nebo jiný obsah, písně, filmy, knihy atd.) Z iTunes Store, App Store, Mac App Store nebo iBooks Store. Pokud jste jako já, možná si nebudete vždy pamatovat, co jste koupili nebo kolik jste zaplatili? Nedávno jsem prohlížel své bankovní výpisy online a všiml jsem si poplatku za 31 $, který jsem si nepamatoval.

Chtěl jsem se o tomto poplatku dozvědět více. Věděl jsem, že můžete zkontrolovat historii nákupů iTunes Store nebo App Store. Takže jsem si myslel, že srovnání mé historie nákupů s mým bankovním výpisem mi pomůže rozpoznat tento poplatek. Pokud máte tento problém, můžete si před žádostí o vrácení peněz zobrazit podrobnou historii nákupů. Zde je seznam jak zobrazit historii transakcí:

Metoda č. 1

Chcete-li zobrazit celou historii transakcí, potřebujete počítač s nainstalovaným iTunes. Pokud nemáte iTunes, podívejte se na metodu č. 2 níže.

  • Spusťte iTunes v počítači
  • Klikněte na Přihlásit se a zadejte své přihlašovací údaje (vaše Apple ID a heslo). Pokud máte více Apple ID, musíte se přihlásit ke každému účtu a zobrazit historii nákupů pro každý účet.

  • Po přihlášení klikněte na své jméno a informace o účtu. Budete požádáni o opětovné zadání hesla. Zadejte své heslo a klikněte na Zobrazit účet.

  • V části Historie nákupů klikněte na Zobrazit vše

  • Zde můžete zkontrolovat své poplatky:

Poznámky: Pokud používáte Rodinné sdílení, neuvidíte nákupy ostatních členů rodiny. Chcete-li zobrazit jejich nákupy, musíte se přihlásit pomocí jejich Apple ID.

Metoda č. 2 (bez iTunes)

Svou historii nákupů můžete také zkontrolovat na stránce hlášení problému od společnosti Apple. Tato metoda umožňuje zobrazit vaše nákupy ve webovém prohlížeči.

  • Navštivte reportaproblem.apple.com (související: jak nahlásit problém)
  • Přihlásit se

  • Nyní můžete zobrazit historii nákupů. Zde však neuvidíte celou historii. Můžete zobrazit pouze nákupy za posledních 90 dní. Mohou se zobrazit poslední poplatky.

Poslední příspěvky