Zdarma hovory a textové zprávy pro iPhone a iPod touch na Pinger Textfree s Voice Tutorial

Pinger textfree je úžasná malá kolekce aplikací, které dělají vše, co nativní aplikace pro iPhone a SMS. Rozdíl mezi běžnými hovory a pinger textfree je v tom, že aplikace Pinger splňují vše, co váš telefon potřebuje, přes WiFi nebo datové připojení.

To znamená ty nepotřebujete ani tarif pro mobilní nebo mobilní telefony uskutečňovat hovory nebo textové zprávy. A aplikace fungují se všemi typy zařízení iDevices - iPhony, iPady nebo iPod Touch.

Aplikace Pinger vám umožňují volat zdarma a posílejte zdarma textové a obrazové zprávy. Pinger textfree je sbírka bezplatných aplikací pro telefon a messenger, které vám poskytnou skutečné americké telefonní číslo, takže komukoli pošlete SMS nebo zavoláte, i když aplikaci nemají.

Jak Pinger Textfree funguje

Tyto aplikace používají vaše WiFi nebo mobilní datové připojení, aby vás udržovaly v kontaktu s přáteli a rodinou po celém světě. A pinger textfree nabízí robustní funkce, jako jsou skupinové zprávy, obrázkové zprávy, emodži, samolepky a dokonce i mezinárodní volání a textové zprávy! A je tu dokonce hlasová schránka. Jak úžasné to je?

Pinger textfree je k dispozici pro iOS, Android a má také webovou verzi. Takže všichni vaši přátelé a členové rodiny mají přístup k této aplikaci bez ohledu na jejich operační systém nebo výrobce telefonu.

Co je tedy opravdu zdarma?

Všechny hovory od vašich přátel a od přátel na Textfree jsou zdarma–Vždy a neustále. Stejně tak všechny příchozí hovory. Připojte tedy své přátele a rodinu, abyste mohli volat a posílat SMS volný, uvolnit.

Rychlý snímek Pinger TextFree

 • VŠECHNY příchozí hovory jsou zdarma
 • VŠECHNA volání Textfree-to-Textfree jsou zdarma
 • Potřebujete minuty, než zavoláte přátelům, kteří nejsou na Textfree
 • Podporuje mezinárodní hovory do USA, Kanady, Mexika, Číny a Indie (které nemají účty bez textu)

Odchozí hovory vyžadují kredity, ať už zakoupené nebo vydělané sledováním reklam, videí, vyplňováním nabídek partnerů nebo stahováním doporučených aplikací.

Pro odchozí hovory

 1. sledujte videa a získejte minuty
 2. kompletní nabídky od partnerů
 3. koupit minuty z obchodu s aplikacemi

Kdo tedy tyto aplikace vlastně používá?

Jedná se o perfektní aplikace pro uživatele iPadů a iPodů Touch, kteří chtějí, aby jejich iPody nebo iPady fungovaly spíše jako iPhone. Dokonce i majitelé iPhonů považují pinger textfree za užitečný, pro mezinárodní volání nebo pro ty, kteří mají plány, které počítají minuty a texty. A pinger textfree je také velmi užitečné pro posílání textových zpráv, když není k dispozici žádný telefonní signál, ale existuje WiFi nebo Data.

Další významnou výhodou pinger textfree je, že vám umožňuje mít více čísel na jednom iPhone nebo iDevice. To znamená, že můžete mít osobní a obchodní čísla, všechna vyzvánějící na stejný telefon nebo iDevice!

zdroj: Pinger

Skvělá použití pro Pinger Textfree

Pokud nechcete sdělit své skutečné telefonní číslo někomu nebo firmě, použijte pinger jako sekundární telefonní číslo pro váš iPhone. Pinger textfree vám umožní uchovat vaše skutečné číslo iPhone nebo telefonní číslo v soukromí, takže se budete cítit v bezpečí při rozdávání svých osobních údajů, když poskytujete své pinger textfree číslo cizím lidem a dalším. Je to skvělý způsob, jak zůstat v anonymitě.

A pokud jste se dostali do těžkých časů nebo máte omezený rozpočet, pinger textfree vám umožní pokračovat v přijímání a přijímání hovorů a textových zpráv bez operátora. Takže pokud jste vy nebo váš blízký ztratili práci nebo se snažíte platit účty za mobilní telefon, pinger textfree vám poskytne nové telefonní číslo, takže si zachováte veškerá spojení, i když potřebujete vypnout mobilní službu. S Pinger textfree máte stále telefonní číslo, na které se můžete dostat, a to i bez tarifu mobilního operátora! A nikdo neví, že místo mobilního tarifu používáte pinger. Všechno funguje normálně.

Pinger textfree vám dává skutečné 11místné telefonní číslo že lidé s jakýmkoli typem telefonu od jakéhokoli operátora nebo pevné linky. Je to jako každý jiný telefonát!

Plusy Pinger Textfree

• SMS a volání jsou zdarma pro USA a Kanadu od kdekoliv na světě když máte datové připojení nebo WiFi

• Pinger Textfree funguje po celém světě, takže bezplatné volání a odesílání bezplatných textů je hračka

• Odesílejte a přijímejte krásné obrazové zprávy MMS

• Vyberte vyzváněcí tóny a textové tóny

• BEZPLATNÁ TEXTOVÁNÍ + VOLÁNÍ APLIKACE pro USA i Kanadu.

• Pošlete text ze svého běžného čísla nebo odešlete text ze svého čísla Pinger Textfree - vše zdarma

• Také textové skupiny! Vytvářejte skupiny, opouštějte skupiny, přidávejte účastníky a umožněte všem účastnit se konverzace

Pravidla hry s Pinger Textfree

Samozřejmě existují určité výhrady. Nejdůležitější je, že pinger bez textu NENÍpodporovat tísňová volání, takže při volání na tísňové služby používejte standardní telefonní číslo poskytované operátorem.

A protože pinger textfree je zdarma, existují i ​​reklamy. Reklamy se tedy zobrazují běžně a vy si musíte vydělat kredity (minuty volání) sledováním reklam a videí, abyste mohli volat. Ale nebojte se, je docela snadné a přímé získat minuty navíc za všechny vaše telefonní hovory. Aplikace nabízí nákupy v aplikaci, jako je posílání textových zpráv bez reklam po dobu jednoho roku za přibližně 6 USD a další nákupy za minuty bez reklam. .

Při roamingu mimo síť poskytovanou operátorem vám budou účtovány poplatky za datový roaming, pokud je to součástí vašeho tarifu.

A pokud vaše kontakty nejsou na Textfree, možná budou muset platit pravidelné poplatky za textové zprávy a obrázky od operátora. Poplatky závisí na jejich přepravci a tarifu.

Nakonec, pokud se zaregistrujete, ale nepoužíváte své přiřazené telefonní číslo do 30 dnů, jeho platnost vyprší a vrátí se do seznamu dostupných čísel. Také pokud nevyužijete více než 30 dní, platnost vašeho přiděleného čísla vyprší. Osvědčeným postupem je tedy někomu každých pár týdnů poslat SMS nebo zavolat. Ujistěte se, že je to někdo jiný než vy - zasílání zpráv se NEPOČÍTÁ.

Slovo opatrnosti

Textfree recykluje stará telefonní čísla z účtů, jejichž platnost vypršela (30 dní nepoužívání.) Pokud tedy přijímáte mnoho hovorů od lidí, které neznáte, je pravděpodobné, že hledají pouze předchozího uživatele Textfree. Jednoduše jim dejte vědět, že osoba, kterou se snaží oslovit, již není spojena s tímto telefonním číslem.

O mezinárodním volání a textových zprávách

Ne všechny země jsou podporovány. Aktualizovaný seznam podporovaných zemí najdete na webu společnosti Pinger. A pokud hledaná země ještě není podporována, zkontrolujte a zkontrolujte, zda vy nebo vaši přátelé máte přístup k obchodu s aplikacemi v USA nebo na Google Play v USA. Pokud ano, stáhněte si Textfree z amerického obchodu.

Jakmile si na svých zařízeních stáhnete vy a vaši přátelé Textfree, můžete si navzájem zdarma posílat textové zprávy a volat nezáleží na tom kde jsi.

A co mezinárodní přijímání zpráv?

Ať Pinger podporuje zemi, nebo ne, vy dostávat zprávy odkudkoli na světě. Podpora země má dopad pouze na odesílání zpráv.

Jak nastavit Pinger Textfree

Krok 1: Stáhněte si Pinger Textfree

Přejděte do obchodu s aplikacemi a stáhněte si aplikaci, prohledejte společnost pinger, Inc. Vyberte ten s názvem „Pinger Textfree Ultra“. Je to bezplatná aplikace. (Pinger má také další aplikace, takže je také zkontrolujte.) Stáhněte si aplikaci stejně jako jakoukoli jinou aplikaci a otevřete ji. Po instalaci a spuštění Pinger Textfree klepněte na fialové tlačítko „Zaregistrovat se“. Je to tak jednoduché!

Krok 2: Nastavte svou polohu

Chcete-li získat místní číslo, potřebuje Pinger Textfree přístup k vaší poloze. Přejděte tedy do Nastavení> Soukromí> Služby určování polohy> Textfree a zvolte „Při používání“.

Nyní znovu zadejte aplikaci Textfree a zobrazí se seznam místních telefonních čísel. Pokračujte, vyberte své nové telefonní číslo a klepněte na „Vybrat toto číslo“. Pokud je číslo správné, zobrazí se okno se zprávou, pokud je správné, klepněte na Potvrdit. Pokud je nesprávné, stiskněte „Zpět“.

zdroj: Pinger

Krok 3: Zaregistrujte svůj účet

Nyní vyplňte informace, které požadují, uživatelské jméno, heslo a vaši e-mailovou adresu (Zřídka vám pošlou e-mail kromě změny hesla a potvrzení vašeho e-mailu.) Zadejte všechny požadované základní informace, jako je váš věk a pohlaví.

Toto jsou vaše přihlašovací údaje k Pinger. Použijte je pro přihlášení do aplikace nebo na web, abyste měli přístup ke svému účtu a mohli se spojit s přáteli a rodinou.

Krok 4: Oznámení a připojení na Facebook

Dále povolte Pinger Textfree, aby vám zasílala oznámení a umožňovala mu přístup k vašim kontaktům. Okno se zprávou vás požádá o svolení. Vyberte „OK“.

Pinger vám také umožňuje zveřejnit příspěvek na vaší facebookové zdi a dát každému vaše nové číslo.

Jak používat Pinger Textfree

Krok 1: Odešlete svůj první text

Otevřete doručenou poštu a v pravém horním rohu je tlačítko pro psaní

Klepněte na toto tlačítko. Otevře se obrazovka nové zprávy s vyhledávací lištou v horní části, kde zadáte jméno nebo číslo vašeho kontaktu (kontaktů). Vyberte své kontakty pro zprávu. A potom zadejte svou zprávu do textového pole, jako byste to udělali v jakékoli aplikaci pro zasílání zpráv. Po dokončení klepněte na tlačítko Odeslat. A je to!

zdroj: Pinger

Příjem textů

Chcete-li obnovit obrazovku a zjistit, zda jste obdrželi nějaké nové texty, stáhněte obrazovku dolů, dokud neuvidíte šipku. Obrazovka se obnoví.

Krok 2: Získejte minuty na volání

Chcete-li získat volné minuty na volání, musíte si prohlédnout navrhovaná videa, nabídky partnerů nebo stáhnout aplikace, které doporučují. Alternativně si můžete zakoupit minuty v balíčcích po 100, 400 nebo 1000.

Zdarma minuty

 1. Ve složce Doručená pošta klikněte v pravém horním rohu panelu nástrojů na tlačítko, které vypadá jako staromódní telefon (nazývá se ikona číselníku).
 2. Klepněte na levé dolní pole, které zobrazuje váš aktuální minutový zůstatek
 3. Vyberte si, zda chcete sledovat videa na volné minuty nebo kompletní nabídky partnerů na volné minuty,
  1. NEBO nákupní minuty
zdroj: Pinger

Jakmile dokončíte video nebo aktivitu partnera, během několika minut by se na obrazovce měla objevit zpráva, že jste dostali volné minuty. Tady máš!

Možnosti nákupu

Pokud sledování videí, provádění partnerských aktivit a používání aplikací není vaší hrou, kupte si minuty stejnou platební metodou, jakou používáte pro svůj účet iTunes - aktuálně 100 minut za 1,99 USD, 500 minut za 9,99 USD a 100 minut za USD 18,99.

Krok 3: Zavolejte

Je to tak jednoduché, že posílání textových zpráv a pinger textfree nám poskytuje několik způsobů volání. Vyberte kontakt, zadejte telefonní číslo na číselníku, komu chcete volat, nebo pokračujte v konverzaci ze své doručené pošty - všechny tyto způsoby telefonují.

Když se hovor spojuje, zkontrolujte během hovoru v levém horním rohu, abyste měli nejlepší konzistentní signál „HD“ nebo „vynikající“ kvalitu.

Krok 4: Nastavení hlasové schránky

Ano, pinger textfree přichází také s hlasovou schránkou! A nastavení je snadné. Všechno, co musíte udělat, je nahrát si vlastní hlasovou zprávu a jste hotovi.

zdroj: Pinger

Nastavení vlastní hlasové schránky

 1. Otevřete Doručenou poštu
 2. Klepněte na tlačítko Textfree vlevo nahoře. Tím se otevře nabídka Nastavení
 3. V nabídce Nastavení vyberte pozdrav hlasové schránky
  1. Vyberte Vlastní a potom klepněte na záznam. Po dokončení stiskněte Stop
   1. Omezeno na 30 sekund nebo méně
  2. Po dokončení klepněte na Uložit

K dispozici je také možnost Výchozí, pokud si nechcete upravit hlasovou schránku.

Nastavit nebo změnit podpis bez textu Pinger

Dávat lidem vědět, kdo jste, je důležitou součástí procesu, takže vaši přátelé, rodina a další kontakty vědí, kdo jste. Váš podpis je vaší vizitkou, tak ať svítí!

Naštěstí Pinger usnadňuje nastavení nebo změnu. Nejprve přejděte do nabídky Nastavení klepnutím na tlačítko Textfree vlevo nahoře. Tím se otevře nabídka Nastavení. Vyberte možnost Podpis z možností nabídky a proveďte nastavení, úpravy, odebrání a změnu. A je to!

Používání Pinger Textfree při cestování

Nezapomeňte, že Textfree používá k práci internet, takže cestování s vaším iPhone je stejně snadné jako připojení WiFi. Nezapomeňte přepnout iDevice do režimu v letadle, abyste se vyhnuli jakýmkoli poplatkům za mezinárodní datový roaming. Pravidlem je, že když máte WiFi, máte Textfree. Takže do toho a pošlete tyto texty a hovory všem svým přátelům a rodině zpět domů.

A pamatujte, že všechny hovory od vašich přátel na Textfree jsou zdarma. Stejně tak všechny příchozí hovory. Pokud potřebujete odchozí hovory, budete potřebovat své kredity.

Navíc dostáváte zprávy odkudkoli na světě. To, zda Pinger podporuje zemi, nemá vliv na vaši schopnost přijímat textové zprávy.

Budou moji přátelé účtovat mezinárodní poplatky?

Nikdy se nebojte! Protože vám Textfree poskytne telefonní číslo z USA nebo Kanady, můžete použít Textfree a vaši přátelé doma NEBUDOU v zahraničí dostávat mezinárodní poplatky! Platí pouze jejich standardní sazby za SMS a volání.

Odstraňování problémů s Pinger Textfree

Nezískání místního telefonního čísla v USA

Pokud nevidíte předvolbu, která vypadá povědomě, nejprve zkontrolujte, zda jsou služby určování polohy povoleny pro Textfree. Takže do toho a ujistěte se, že je to přes Nastavení> Soukromí> Služby určování polohy> Textfree> Při používání

Když jsou služby určování polohy nastaveny na Nikdy, zobrazí se náhodný seznam kódů oblastí a čísel. Zkontrolujte tedy, zda je služba určování polohy skutečně nastavena na možnost Při používání. Když je nastaveno tímto způsobem (na Během používání), jsou k dispozici místní předvolby.

Mazání zpráv

Odebírání starých zpráv je v Pinger Textfree velmi snadné a probíhá stejným způsobem jako u většiny našich aplikací pro iOS. Jednoduše přejeďte zprava doleva nad konverzací, dokud se neobjeví červené tlačítko koše. Poté ve vyskakovací zprávě klepněte na „Odstranit“. A je to.

Pokud chcete smazat pouze jednu zprávu namísto celé konverzace, stačí klepnout a podržet zprávu, kterou chcete odstranit. Rozbalovací nabídka poskytuje následující možnosti: kopírovat, přeposlat, odstranit a odstranit vše. Vyberte Odstranit, chcete-li odstranit jednu zprávu z konverzace, nebo Odstranit vše, chcete-li odstranit všechny zprávy z dané konverzace.

Varování

Jakmile jsou vaše zprávy odstraněny, nelze je později obnovit. Když je vaše zpráva odstraněna z doručené pošty, bude odstraněna také ze serverů Pinger. Postupujte tedy opatrně.

Máte potíže s odesíláním obrázků nebo samolepek?

Odesílání a přijímání obrázků pomocí nástroje Pinger Textfree je stejný proces jako většina aplikací pro zasílání zpráv. Zahajte novou zprávu nebo pokračujte v aktuální konverzaci zpráv. V levém dolním rohu vyberte znaménko „+“. Tím se otevře nabídka pro pořízení snímku, výběr obrázku nebo nálepky. Vyberte svoji možnost a do vašeho textu se přidá malá miniatura obrázku. Přidejte svoji napsanou zprávu a voilà, pošlete ji!

Některé upozornění

Pokud jste v Kanadě: v tuto chvíli nelze přijímat obrazové zprávy od kontaktů, jejichž dopravcem je společnost Rogers Communications

Pokud jste v USA: v tuto chvíli nelze přijímat obrazové zprávy od kontaktů, jejichž dopravcem je T-Mobile

Přátelé, kteří vám říkají, že neslyší nic, co říkáte?

Pokud vám lidé dají vědět, že vás neslyší, je pravděpodobné, že aplikace Pinger Textfree nemá přístup k vašemu mikrofonu. K tomu musíte poskytnout povolení, takže postupujte podle těchto kroků, aby vše fungovalo znovu.

How-To Mic Up Pinger Textfree

 1. Klepněte naNastavení> Soukromí> Mikrofon
 2. Ujistěte se, že je Textfree zapnutý
  1. Pokud povolíte přístup, je zelená

Co je to malá značka na mých textech?

Pokud vedle svých zpráv vidíte malou značku zaškrtnutí, je to opravdu skvělá věc. Znamená to, že vy i váš přítel používáte Pinger Textfree. Takže teď víte, že si můžete navzájem volat a posílat SMS bez ohledu na to, kde se nacházíte, pokud jste oba připojeni přes WiFi nebo Data. Docela úžasné!

Chcete posílat hovory přímo do hlasové schránky?

Ano, dělá to i tato malá aplikace. Chcete-li toto nastavení nastavit, klepněte na tlačítko Textfree vlevo nahoře. Tím se otevře nabídka Nastavení. V Nastavení zapněte možnost Odeslat všechny hovory do hlasové schránky (pozadí tlačítka se změní na fialové.) A uhádli jste; jsi hotový.

Potřebujete zablokovat kontakt?

Někdy dostáváme zprávy od lidí, kteří prostě nechceme, aby se objevovali v našem digitálním sousedství. Dobrou zprávou je, že Pinger Textfree má několik způsobů, jak zabránit těmto lidem v zobrazování.

Nejjednodušší je odpovědět na jakýkoli nechtěný kontakt zasláním zprávy „STOP“. Před odesláním nezapomeňte ve zprávě odstranit veškerý podpis. Když odešlete slovo „STOP“, zabráníte dané osobě v zasílání zpráv. To platí pro lidi, kteří používají nebo nepoužívají Textfree.

zdroj: Pinger

Druhým způsobem, jak někoho zablokovat, je přejet prstem po konverzaci z doručené pošty. Přejetím otevřete nabídku, která obsahuje BLOK (spolu s funkcí Odstranit a dalšími možnostmi.) Vyberte BLOK. Vyskakovací zpráva potvrdí blok a informuje vás, že blokuje hovory i texty od této osoby. Pokud to chcete, zvolte Blokovat.

Jakmile je někdo zablokován, všechny konverzace budou odstraněny z vaší doručené pošty. A tyto zprávy nelze načíst. Pokud se později rozhodnete, že chcete zprávy a hovory od této osoby, jejich odblokování je stejně snadné jako odeslání nové zprávy této osobě. Okamžitě jsou odblokovány. Jednoduché a krásné!

Pokud nepoužíváte Textfree a chcete blokovat uživatele Textfree

Nejjednodušší způsob, jak někoho zablokovat, je poslat SMS STOP na jeho číslo.Nezahrnujte do této zprávy nic jiného. Pinger automaticky odpoví zpět zprávou, která vás požádá o potvrzení blokování. Po potvrzení je dané osobě blokováno odesílání zpráv.

Selhání systému iOS po aktualizaci?

Pokud po aktualizaci iOS vašeho iDevice dojde k selhání aplikace, je třeba vyzkoušet několik věcí. Podrobnější informace najdete v našem článku o zhroucení aplikace nebo zaseknutí.

 1. Obnovte nastavení sítě
  1. Nastavení> Obecné> Obnovit> Obnovit nastavení sítě
  2. Vyprázdní všechna nastavení, která vaše iDevice ukládá, včetně hesel, nastavení VPN a APN
 2. Vypněte a zapněte WiFi
  1. Nastavení> Wi-Fi
  2. Vypnout
  3. Počkejte 20-30 sekund
  4. Přepněte zpět ZAPNUTO
 3. Připojte se k jiné síti WiFi, pokud je k dispozici
  1. Vyberte z dostupného seznamu v části Vyberte síť
  2. Možná budete muset zadat heslo
 4. Zapomeňte na WiFi síť
  1. Nastavení> Wi-Fi
  2. Klepněte na název WiFi sítě
  3. Vyberte možnost Zapomenout na tuto síť
   1. Potvrďte zapomenout
  4. Počkejte 20-30 sekund
  5. Znovu se připojte k síti
   1. Musíte znovu zadat heslo
 5. Obnovte nastavení iDevice
  1. Nastavení> Obecné> Obnovit> Obnovit všechna nastavení
   1. Odstraní vaše předvolby pro WiFi, Bluetooth, Nerušit, Oznámení, Obecné, Zvuky, Jas a Tapeta a Ochrana osobních údajů

Zabalit

Alternativy telefonů, jako je Pinger Textfree, nabízejí flexibilitu a svobodu iFolks při volání nebo posílání textových zpráv, ať už v zemi nebo mimo ni. A mít určené a skutečné číslo v USA vám poskytne určité soukromí, když chcete omezit počet lidí a podniků, kteří mají vaše „skutečné“ číslo pro iPhone.

A pro ty, kteří mají omezený rozpočet, vám tato aplikace pomůže udržet vás ve spojení se svými blízkými a všemi vašimi obchodními kontakty. Poskytuje dokonce i hlasovou schránku!

Pinger textfree nabízí další funkce, jako jsou vlastní motivy pro vaše textové konverzace, seznam posledních hovorů a různé textové tóny a vyzváněcí tóny. A Pinger aplikaci vždy aktualizuje, takže si můžete zjistit, jaké jsou nejnovější funkce, a to aktualizací aplikace nebo kontrolou obchodu s aplikacemi.

Poznámka pro příchozí hovory. Pokud používáte funkci automatického uzamčení zařízení iDevice, někdy se příchozí hovory odpojí při zadávání hesla. To je nepříjemnost, na které vývojáři pracují.

Poslední příspěvky