Používání Siri v systému iOS 10 k ohlašování příchozích hovorů, postupy

Oznámit příchozí hovory je nová funkce, která byla představena v systému iOS 10 na konci beta programu. Tato funkce iOS 10 je nesmírně užitečná, pokud jezdíte na kole nebo běžíte a nemáte přístup k iPhonu, když vám hovor prochází.

Není pochyb o tom, že Siri bude klíčovou součástí designu uživatelského zážitku, když budeme postupovat vpřed se softwarovými platformami společnosti Apple. Siri se již neomezuje pouze na zodpovídání pozemských a existenciálních otázek, které vás pobaví, ale nyní se můžete na iPhonu vyhnout spammerům a telemarketům.

Nebylo by hezké, kdyby vám Siri mohl oznámit jméno volajícího nebo číslo, když příchozí hovor přijde do vašeho iPhone?

To je přesně nová funkce, kterou Apple začlenil do nejnovějšího iOS 10 pro vaše iPhony. Tato funkce funguje také s iPhone 5S a není omezena na novější verze iPhone.

Tuto funkci můžete snadno zapnout několika rychlými úpravami nastavení.

Klepněte na Nastavení> Telefon a klepněte na Vyhlašujte hovory

Na další obrazovce uvidíte čtyři možnosti, které vám umožní ovládat funkci oznámení Siri Call.

Můžete se také rozhodnout a určit, kdy chcete tuto funkci aktivovat. Možnosti dostupné pro tuto funkci jsou a) Nikdy b) Pouze sluchátka c) Sluchátka a auto d) Vždy.

Při nastavování této funkce na Vždy mějte na paměti!

To by mělo pomoci vyhnout se těmto otravným telefonním hovorům po hodinách. Je zajímavé, že pokud má kontakt ve vašem seznamu kontaktů připojeno emodži, Siri to také vysvětlí.

Vyzkoušejte tuto funkci a získejte zábavu navíc, pokud máte čas!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found