Problémy se Safari v systému iOS 9.3.1, řešení problémů

Stále máte problémy se Safari na vašem iPhone? Většina problémů se Safari, jako je nefunkční vyhledávání a nemožnost otevírat odkazy na poštu, byla vyřešena vydáním iOS 9.3.1 tento týden. Byla to velká úleva pro mnoho uživatelů, kteří se potýkali s problémem Safari mezi celou řadou dalších problémů, které byly hlášeny.

Pokud používáte iOS 9.3 a máte problémy, možná budete chtít zvážit upgrade na iOS 9.3.1. Pokud jste aktualizaci z iPhonu nebo iPadu z nějakého důvodu neobdrželi, můžete to udělat ručně tak, že přejdete na Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru. Klepněte na Stáhnout a nainstalovat k aktualizaci softwaru na iOS 9.3.1. Aktualizace je drobná a na vašem zařízení zabírá přibližně 19,0 MB místa.

Po aktualizaci zařízení byste neměli mít problém se Safari. Někteří uživatelé hlásili, že i přes stažení iOS 9.3.1 na svých modelech iPhone 6, stále mají nějaké problémy týkající se Safari. Pokud se po aktualizaci vyskytnou problémy, resetování zařízení řeší problém pro většinu uživatelů iPhone.

Před resetováním zařízení se ujistěte, že je v nastavení Safari povoleno nastavení Javascript. Než došlo k vydání 9.3.1, bylo řešením deaktivovat nastavení JavaScriptu. Nyní, když používáte 9.3.1, nezapomeňte vrátit svůj JavaScript zpět

Nastavení> Safari> Pokročilé> JavaScript zapnutý (zelený).

Pokud to problém nevyřeší, pokračujte v resetování zařízení podle následujících pokynů.

Chcete-li resetovat iPhone nebo iPad,

Krok 1. Klepněte na Nastavení> Obecné> Posunout dolů napravo, dokud nenajdete Reset (je to poslední možnost) a klepněte na něj

Krok - 2. Zvolte Obnovit všechna nastavení. Pamatujte, že resetováním všech nastavení odstraníte některá z vašich nastavení, například heslo k síti Wi-Fi a nastavení vaší poštovní aplikace a dalších aplikací. Nevymaže žádný obsah, jako jsou fotografie, knihy atd.

Přidat do seznamu čtení, který po upgradu nefunguje

Toto je další problém, se kterým se někteří uživatelé setkali, a může být frustrující. Jedním z dočasných řešení tohoto problému je otevřít nastavení Safari na iPhonu nebo iPadu a smazat historii a mezipaměť. Nastavení-> Safari-> Vymazat historii a data webových stránek. To byl problém, který začal u iOS 9.3, ale byl opraven v iOS 9.3.1. Pokud problém přetrvává i po upgradu na verzi 9.3.1, zkuste vymazat historii a zkusit to.

Pokud jste našli další tipy nebo triky k řešení tohoto problému, dejte nám vědět v níže uvedených komentářích. Neporušený velký počet uživatelů hlásí, že možnost Resetování, jak je popsána výše, je také užitečná při řešení některých dalších neobvyklých problémů, jako je vybití baterie v zařízení po upgradu.

Pokud vám tento problém pomohl, můžete článek sdílet.

Poslední příspěvky