Jak přistupovat k počítači MacBook z libovolného zařízení

Možnost vzdáleného přístupu k vašemu MacBooku není nová. Vždy se můžete přihlásit vzdáleně a přistupovat k počítači Mac pomocí zabezpečeného prostředí. Byla také možnost použití Zpět na můj Mac služba v cloudu. S macOS Sierra společnost Apple věci ještě zjednodušila. Nyní můžete ke svému MacBooku snadno přistupovat z libovolného zařízení pomocí několika jednoduchých kroků.

To je opravdu užitečné, když potřebujete vzdáleně přistupovat ke svému Macbooku. Nyní máte přístup nejen na plochu, ale také do složky Dokumenty. Otevřete svůj iPhone nebo iPad a získejte okamžitě přístup ke svým souborům!

Aby tyto kroky fungovaly, budete potřebovat svůj Mac / MacBook běžící na macOS Sierra i účet iCloud. Chcete-li k souborům přistupovat prostřednictvím svého iPhonu nebo iPadu, musíte se ujistit, že používají iOS 10 a vyšší.

Nepřehledná pracovní plocha nebo složka dokumentů s velkým množstvím souborů může trvat nějakou dobu, než se nahrají. Doporučujeme vám věnovat nějaký čas zefektivnění plochy a složek, aby byla tato funkce efektivní a efektivní.

3 snadné kroky pro vzdálený přístup k počítači MacBook

Krok 1 Pokud jste to ještě neudělali, povolte na svém MacBooku iCloud. Klikněte na > Předvolby systému> iCloud. Nezapomeňte se přihlásit a povolit iCloud. Klikněte na možnosti iCloud Drive.

Krok 2 Na této obrazovce povolte „Složku pro plochu a dokumenty“ kliknutím na zaškrtnutí vedle ní. iCloud začne synchronizovat tyto soubory a může to chvíli trvat v závislosti na počtu a velikosti souborů.

Krok - 3 Klepněte na ikonu iCloud Drive na domovské obrazovce. Uvidíte svou plochu i složku Dokumenty. Klepnutím otevřete složku a kliknutím na ikonu seznamu (3 vodorovné pruhy) zobrazíte všechny své soubory v zobrazení seznamu.

Nastavte pravidla přístupu k počítači Mac přes iCloud.com

Co když jste svůj idevice neměli po ruce a chtěli byste se k němu dostat přes jiný počítač? Bez obav. Otevřete prohlížeč na libovolném počítači a přejděte na www.icloud.com, zadejte své přihlašovací údaje a poté kliknutím na ikonu jednotky iCloud otevřete tyto soubory. Takto můžete tuto funkci nastavit na webu iCloud.com

Cesta iCloud je způsob, jak to udělat, ale možná budete potřebovat více než výchozí 5 GB cloudového úložiště v závislosti na počtu souborů a velikosti souboru. o Přejít na icloud.com> kliknout na poštu> kliknout na ikonu nástrojů v levém dolním rohu a vybrat z nabídky „Pravidla“ o Povolit „Složky plochy a dokumentů“ a kliknout na „zobrazit ve vyhledávači“ o Všechny složky a soubory na ploše macOS se nyní přesune do složky s názvem „Plocha“ o Indikátor průběhu se zobrazí další t ikona postranního panelu jednotky icloud ve vyhledávači o Otevřít aplikaci Soubory v iOS. Klepněte na jednotku icloud> a budete moci najít soubory a složky na ploše vašeho MacBooku

Jedním z důležitých upozornění, které je třeba mít na paměti, je, že toto nastavení spotřebovává místo z vašeho měsíčního tarifu iCloud. Pokud plánujete tuto funkci používat, je rozumné spravovat velikost složek na ploše a v dokumentech.

Pokud narazíte na problémy, jako je například to, že nemůžete zkontrolovat své soubory nebo složky na vzdáleném zařízení, jednoduše se odhlaste a znovu se přihlaste pomocí svého účtu iCloud.

Nyní již nemusíte posílat e-mailem sadu dokumentů mezi MacBookem a iPhone.

Doufáme, že vám tento rychlý tip připadal užitečný! Pokud jde o vzdálený přístup k vašemu MacBooku, neváhejte se podělit o jakékoli další tipy nebo triky, které vám pomohou.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found