Jak se odhlásit z odběru aplikace na vašem iPhonu nebo iPadu

Časy, kdy byste zaplatili jednorázový poplatek za aplikaci a získali přístup ke všemu až do příští velké aktualizace, jsou pryč. V dnešní době je však vše založeno na předplatném, a to z dobrého důvodu, protože to vývojářům poskytuje pravidelný tok příjmů.

Navíc, s další výhodou vyplácení každý měsíc, vývojáři rychle vydávají podstatné aktualizace. Za starých časů si vývojáři nechali téměř jakoukoli „hlavní“ novou funkci, dokud nebyla vydána další verze „.0“.

Problém však je v tom, že díky tomu mnozí z nás vědomě nebo ne přihlašují k odběru aplikací a každý měsíc dostávají poplatky za překvapení. Naštěstí společnost Apple konečně usnadnila správu všech vašich předplatných.

Podle pokynů společnosti Apple můžete také požádat o vrácení peněz za aplikace nebo obsah, který jste zakoupili prostřednictvím obchodu s aplikacemi.

Jak se odhlásit pomocí aplikace Nastavení

Existují dvě různé metody přístupu k předplatným z iPhonu a iPadu. První z nich zahrnuje směřování do panelu Apple ID, který se nachází v samotné aplikaci Nastavení. Tady můžete odhlásit odběr aplikací a služeb z aplikace Nastavení:

 1. Otevři Nastavení aplikace na vašem iPhonu nebo iPadu.
 2. Klepněte na své jméno v horní části stránky.
 3. Pod svým profilem vybertePředplatné
 4. Klepněte na předplatné, které chcete spravovat.
 5. Klepněte na tlačítko, které říkáZrušit předplatné
 6. VybratPotvrdit

Po potvrzení, že se chcete odhlásit, bude na vaše Apple ID zaslán e-mail s potvrzením konce předplatného. To vám také dává možnost kontrolovat, kdy je poslední aktivní den předplatného kvůli sledování.

Jak se odhlásit pomocí App Store

Druhá metoda odhlášení z aplikací a služeb zahrnuje nadpis do App Store. Zjistíte, že rozhraní se trochu liší, a to proto, že vám App Store zobrazuje nejnovější odběry. Zde se ale můžete odhlásit pomocí App Store:

 1. Otevřete App Store na iPhonu nebo iPadu.
 2. Klepněte na svůj profilový obrázek na iCloudu v pravém horním rohu
 3. Vyberte předplatné
 4. Klepněte na předplatné, které chcete spravovat.
 5. Klepněte na tlačítko, které říkáZrušit předplatné
 6. VybratPotvrdit

Stejně jako v případě použití aplikace Nastavení k odhlášení, po potvrzení bude na váš Apple ID zaslán e-mail. Tento e-mail obsahuje potvrzení o zrušení spolu s konečným datem, kdy bude předplatné aktivní.

Pro-Tip pro získání nejlevnějšího předplatného ceny aplikace

Pro-tip sdílený uživatelem Reddit:

Pokud jste si někdy vzali bezplatné předplatné aplikace, můžete předplatné znovu aktivovat tak, že přejdete do nastavení účtu, klepnete na předplatné a vyhledáte aplikaci.

Pokud je cena za předplatné účtována prostřednictvím společnosti Apple, je zde každá dostupná cena, dokonce i dočasné slevy, a za tuto cenu se můžete přihlásit. To je mimořádně užitečné po bleskovém výprodeji nebo Černém pátku, protože někdy jsou výrazně vypnuté.

Přestaňte dostávat e-mailové upomínky od Apple

Apple provedl změnu v interakci uživatelů s předplatným. Nyní můžete přestat dostávat e-maily s obnovením od společnosti Apple odhlášením.

Do horní části stránky Předplatné na iPhonu a iPadu byl přidán nový přepínač. Tímto způsobem se uživatelé mohou rozhodnout, že nebudou dostávat e-mailová oznámení pokaždé, když bude účtován opakovaný nákup v aplikaci. Standardní rutina je, že dostanete e-mail pokaždé, když se opakuje nákup v aplikaci. Nyní se můžete snadno odhlásit.

Jak zastavit upozornění na obnovení předplatného Apple

Pokud chcete omezit e-maily z vaší doručené pošty související s těmito oznámeními o předplatném, můžete to udělat

 1. Otevřete aplikaci Nastavení
 2. Klepněte na svůj účet Apple ID
 3. Klepněte na Předplatné.

  Přestaňte dostávat e-maily o obnovení předplatného

 4. Přepnout možnost Přijímat potvrzení o obnovení od zapnuto do vypnuto.

Závěr

Apple se opravdu snažil usnadnit interakci s iOS, včetně poskytování lepšího přístupu k méně známým funkcím. Možnost odhlásit se z aplikací a služeb z vašeho iPhonu bývala mnohem namáhavější a frustrující snahou. S nedávnými aktualizacemi to již není problém a můžete spravovat všechno a cokoli.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se předplatného a toho, jak fungují s vaším iPhone, iPadem nebo Apple ID, dejte nám vědět v komentářích. Ale také bychom chtěli vědět, zda jste fanouškem předplatného, ​​nebo si přejete, aby se některé z vašich oblíbených aplikací vrátily ke staré metodice jednorázových plateb, když bylo představeno hlavní vydání.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found