Ahoj, hej Siri triky a tipy, které fungují

Siri, systém hlasových příkazů společnosti Apple, jeTHEikonická funkce pro iPhone, která byla nedávno uvedena na Apple TV a dokonce i na macOS. Ahoj Siri, dělá každodenní úkoly jednoduché a rychlé. A Siri je zábavná.

Rádi mluvíme se Siri a samozřejmě klademe náhodné a nejasné otázky, jen abychom slyšeli, na co Siri reaguje! Takže pro mnoho z nás sci-fi mudrců to nikdy nevypadá, že by Siri reagoval na citace z Hal 9000 v2001: Vesmírná odysea, existenciální otázky od Stopařův průvodce po Galaxii,nebo dokonce kousky z Box inLogan's Run ...Dobře, pitomci!

Ale Siri je opravdu vážná síla asistenta. A ona je vždy k dispozici, aby pomohla s tolika povinnostmi našeho moderního života, od vyhledávání informací přes zveřejnění tweetu až po rezervaci večeře. Siri je tím pravým řešením - a s každou verzí systému iOS se zlepšuje a propracovává. A teď je Siri k dispozici v mnoha různých jazycích, téměř pro každé zařízení Apple.

Ale ani ti iFolks, kteří roky používají iPhony a Siri, si nejsou plně vědomi schopností Siri. Z tohoto důvodu jsme přišli se seznamem funkcí Siri, které úplně rock a hodně nám ulehčí život.

Chcete-li se podrobně podívat na Siri pro macOS, podívejte se na tento článek!

Takže bez dalších okolků jsme tady.

Nejprve Rychlý tip na Siriho vokální trénink

Při komunikaci se Siri se ujistěte, že mluvíte mírným a stabilním tempem. Zkuste a vyslovte každé slovo, aniž byste se dostali do dalšího slova. Tento proces pomáhá vyhnout se chybám.

Pokud si všimnete, že Siri vám s postupem času méně a méně rozumí a stále více vás mýlí, je nejlepší rekvalifikovat hlasové rozpoznávání. Vylepšením rozpoznávání vašeho hlasu Siri dostáváme Siri zpět k optimálnímu výkonu.

Chcete-li znovu aktivovat Sirovu funkci rozpoznávání hlasu v systému iOS 11

 1. Otevřete aplikaci Nastavení na iPhonu nebo iPadu
 2. Klepněte na Siri a Hledat
 3. Vypnout „Poslouchejte Hey Siri“
 4. Počkejte 10-20 sekund
 5. ZAPNĚTE „Poslouchejte Hey Siri“
 6. Projděte všechny výzvy a přeškolte Siriho
  1. Siri ti dá říct „Hey Siri“,
  2. "Ahoj Siri, jaké je dnes počasí?"
  3. "Ahoj Siri, to jsem já."
  4. Klepněte na Hotovo

Chcete-li znovu aktivovat funkci Sirova rozpoznávání hlasu v systému iOS 10

 1. Otevřete aplikaci Nastavení na iPhonu nebo iPadu
 2. Klepněte na Siri
 3. Vypnout „Povolit Hey Siri“
 4. Vypněte Siri
 5. Restartujte zařízení iDevice
 6. Vraťte se do Nastavení> Siri
 7. Zapněte Siri
 8. Přepnout na „Povolit Hey Siri“
 9. Projděte všechny výzvy a přeškolte Siriho
  1. Siri ti dá říct „Hey Siri“,
  2. "Ahoj Siri, jaké je dnes počasí?"
  3. "Ahoj Siri, to jsem já."

Provedení tohoto rekvalifikace pomůže zlepšit schopnost Siri porozumět vašemu jedinečnému hlasu.

Siri se mění s každým iOS

Apple aktualizoval rozhraní Siri o robustní rozhraní pro vyhledávání a návrhy a zabudovalo do motoru Siri mnohem více strojového učení. Dokonce překládá z angličtiny do několika jazyků, včetně mandarínštiny, španělštiny, francouzštiny, němčiny a italštiny, další jazyky budou brzy k dispozici.

V iOS 11+ je Siri všude a učí se od vás a dokonce předvídá, co chcete, tím, že navrhne, než se vůbec zeptáte.

Cílem společnosti Apple je učinit Siri mnohem více osobním zážitkem vpřed. A co všechno pohání, jsou návrhy pro vyhledávání a Siri.

Chcete-li získat tuto sílu, musíte v Nastavení Siri povolit některé nové funkce, včetně návrhů ve vyhledávání, návrhů ve vyhledávání a návrhů a vyhledávání Siri v jednotlivých aplikacích.

Siri návrhy ve vyhledávání a návrhy ve vyhledávání

Tato dvě nastavení Siri & Search umožňují Siri přizpůsobit návrhy při hledání věcí. Právě díky tomu je Siri jednoznačně vaším osobním asistentem a nikoliv cizím. Když je tato nastavení zapnutá, Siri komunikuje se servery Apple, aby tyto výkonné vyhledávací funkce podporoval. Najděte je vNastavení> Siri a vyhledávání> Pod návrhy Siri

Kromě toho udělujete nebo odebíráte oprávnění Siri hledat v aplikacích k vyhledání informací pro vyhledávání, vyhledávání a klávesnici. Siri používá tyto informace k další izolaci vhodných návrhů pro vás! Najděte tyto jednotlivé přepínače aplikacíNastavení> Siri a vyhledávání> Pod návrhy Siri v seznamu aplikací.

Úžasné funkce Siri: Oznámte, kdo volá

Mluvte o funkci, kterou jsme dlouho chtěli.

Počínaje iOS 10 Siri nyní oznamuje, kdo volá, takže můžete přijímat hovory, které chcete, a vyhnout se hovorům, které nemáte (myslím zde telemarketers). Tato funkce funguje, ať už jste v autě, máte sluchátka nebo sluchátka a kdekoli jste - vy rozhodujete o nastavení.

Zapnutí oznámení Siri

 1. Jdi do nastavení
 2. Vyberte Telefon
 3. Klepněte na Oznámit hovory
 4. Vyberte požadovanou funkci Oznámit
  1. Vyberte si vždy, sluchátka a auto, pouze sluchátka nebo nikdy

Tak jsou pryč dny, kdy musíte fyzicky vyjmout nebo se podívat na telefon, abyste zjistili, kdo volá. To zní dobře!

Podívejte se na náš podrobný článek o oznamování hovorů Siri.

Ahoj Siri a Skype

Použijte Siri k volání přátel na Skype, aniž byste museli otevírat sSkypeapp. Stačí říct „Hey Siri, call Sonja on Skype,“ a Siri se postará o zbytek za vás. Dokud máte na svém zařízení iOS uložené příslušné kontaktní informace Skype, převezmou a spojí váš hovor Siri a Skype. Siri dokonce posílá Skype zprávy, takže řekněte něco jako „Dejte Sonji vědět, že jsem skoro v restauraci na Skype.“

Jak je to super?

Aby Siri pracoval se Skype

 1. Jdi do nastavení
 2. Vyberte Siri
 3. Klepněte na Podpora aplikací
 4. Zapněte Skype

A je to. Nyní by se Siri měla koordinovat se všemi vašimi kontakty Skype, handsfree.

Počínaje iOS 10 je Skype optimalizován pro podnikové uživatele.

Tyto aktualizace zahrnují lepší zasílání zpráv a funkce VOIP, speciální verzi uživatelů Skype pro firmy pro Mac a dokonce i překlad v reálném čase. Používání Siri, videohovorů Skype, zvukových hovorů a okamžitých zpráv je nyní hračka - to vše bez nutnosti nejprve otevřít aplikaci Skype pro iOS.

Skype nyní také využívá CallKit. Vaše příchozí hovory přes Skype na vašem iDevice se tedy zobrazí na uzamčené obrazovce. Přepínání mezi Skype a běžnými hovory je nyní bezproblémové a snadné.

Siri Připojte se!

Siri nyní odesílá zprávy lidem, se kterými jste spojeni na LinkedIn. Řekněte tedy něco jako: „Hele Siri, send a LinkedIn message to Elizabeth„ Great job on recent iMessage article! “

Tweet pro vás

Siri pro vás přidává příspěvky na sociální média. A vše, co musíte udělat, je vyslovit příspěvek na Twitteru a poté říct, co chcete zveřejnit. Váš tweet bude poté zveřejněn na Twitteru. Před tweetováním se Siri se přihlaste k Twitteru v Nastavení.

Jak na to Siri Tweet

 1. Zavolejte „Hey Siri“ nebo dvakrát stiskněte tlačítko Domů
 2. Řekněte „Zveřejněte tweet“
 3. Řekněte Siri, co chcete, aby váš tweet řekl
 4. Klepnutím na Odeslat potvrďte nebo řekněte Ano, když se Siri zeptá, zda jej chcete zveřejnit

Hledat tweety

Siri vám nejen pípá, ale i tweety, které si chcete přečíst. Vytáhne tweety od konkrétní osoby nebo dokonce subjektu. Řekněte tedy „Siri hledejte tweety o meditaci.“ A Siri vám ukáže všechny tweety relevantní pro daný předmět.

Aktualizujte svůj stav na Facebooku

Nechte Siri provést aktualizaci Facebooku. Jen se ujistěte, že jste přihlášeni k Facebooku v Nastavení a poté necháte slyšet svůj hlas!

 1. Zavolejte „Hey Siri“ nebo dvakrát stiskněte tlačítko Domů
 2. Řekněte „aktualizovat stav Facebooku“ nebo něco podobného
 3. Řekněte Siri, jaký je váš stav na Facebooku
 4. Potvrďte klepnutím na Odeslat nebo vyslovením Ano, když se Siri zeptá, zda jste připraveni zveřejnit příspěvek

Ahoj Siri, udělej si selfie!

Jo, to je pravda. Počínaje iOS 10 Siri dělá snapovací selfie hračkou!

 1. Zavolejte „Hey Siri“ nebo dvakrát stiskněte tlačítko Domů
 2. Řekněte „Pořiďte si selfie“
 3. Otevře se aplikace Fotoaparát a přepne se na přední kameru
 4. Až budete připraveni, stiskněte tlačítko zachycení kruhu.

Siri také pomáhá s jinými typy fotografií a videí.

Stačí požádat Siriho: „Vezměte ...“

 • "obrázek"
 • „Panoramatický snímek“
 • „Čtvercový obrázek“
 • "video"
 • „Časosběrné video“
 • „Zpomalené video“

Siri otevře aplikaci Fotoaparát v jakémkoli režimu, o který jste požádali. Ale prozatím Siri ve skutečnosti nemůže pořídit obrázek (stále to musíte udělat ručně.) A Siri momentálně neaktivuje živé fotografie, nezapíná HDR ani nenastavuje časovač.

Získejte matematiku správně ... poprvé

Kdybyste mohli Siri během testu použít! Ale opravdu, Siri je vážný křupavec čísel. Tato funkce je opravdu užitečná při výpočtu tipů na účty nebo při ponoření se do podílu každého člověka na jídle atd. Takže se jednoduše zeptejte Siri „co je 18% tip na 67 $?“ nebo „co je to třetina ze 135 $?“

 1. Zavolejte „Hey Siri“ nebo dvakrát stiskněte tlačítko Domů
 2. Řekněte Siri svůj matematický problém

Siri také řeší složitější matematické úlohy, jako jsou odmocniny, převrácené hodnoty, procenta, zlomky, dokonce prvočísla a pí. Siri také odpovídá na otázky zahrnující odečítání, násobení a dělení a dokonce i jejich kombinace. Stačí říct „plus“ nebo „přidat“, „minus“ nebo „odnést“, „znásobit“ nebo „krát“ atd.

Hodte mincí, hodte kostkou ... a rozhodněte se

Samozřejmě ne doslova, ale kromě výpočtu vašich matematických problémů vám Siri také pomáhá rozhodovat se hozením mince nebo hodem kostky. Stačí říct „otočit mincí“ nebo „hodit kostkou“ a Siri odpoví (1–6 pro kostky nebo hlava / ocas pro mince). Kéž by všechna životní rozhodnutí byla tak jednoduchá!

Připomenutí, seznamy úkolů a schůzky

Přidávání připomenutí je super snadné, když je vyslovíte na Siri. Stanovte konkrétní časy pro schůzky nebo úkoly, vytvořte nákupní seznam, nebo dokonce vytvořte připomenutí pro nějakou denní aktivitu.

Stanovte si své priority pomocí Siri

 1. Zavolejte „Hey Siri“ nebo dvakrát stiskněte tlačítko Domů
 2. Nahlas řekněte, co chcete naplánovat, připomenout atd. A kdykoli je to možné
 3. Klepnutím na Odstranit akci zrušíte

Siri koordinuje váš kalendář nebo nastavuje připomenutí do vašeho výchozího seznamu připomenutí.

A když nastavujete schůzku nebo připomenutí na vašem iDevice, synchronizuje se také na všech vašich zařízeních, pokud je povolen iCloud.

Siri můžete dokonce použít k připomenutí, abyste dělali věci podle vaší polohy, například „Připomeňte mi, abych zavolal sestře, až se vrátím domů.“ Jen se ujistěte, že máte ZAPNUTÉ polohové služby.

Nastavit budíky

Pokud jste příliš ospalí na to, abyste si nastavili budík, stačí mluvit se Siri. Jasně řekněte Alarm a požádejte Siri, aby vás probudil ve stanovenou dobu. Můžete také nastavit budík na určitou dobu, takže krátké zdřímnutí snadno zapadne do vašeho plánu i v práci.

Převody

Zapomněli jste, kolik stop nebo dokonce metrů tvoří míli? Nebo bod varu vody ve stupních Fahrenheita i Celsia? Nebo převody dolarů na libry, eura, rupie nebo jiné měny. Tyto odpovědi jsou vzdáleny jen jeden povel Siri. Siri provádí rychlé převody měření a snadno převádí také měny, jednotky a měřítka (jako yardy na metry, libry na kilogramy a Fahrenheita na Celsia.)

U těchto typů konverzí a otázek je mnohem snazší ptát se Siri než hledat Safari nebo jiný prohlížeč. Dejte tedy Siri použít na všechny vaše konverze!

Pozor všichni cestovatelé na světě! Siri je nutností přesně zjistit, kolik utratíte za ten drobný kousek z pouličního trhu, za večerní jídlo, za metro ... skoro všechno. Zůstaňte tedy na vrcholu svého cestovního rozpočtu se Siri!

Uložit vztahy

Řekněte Siri o svých příbuzných v Kontaktech, takže až příště zavoláte, stačí říct „Zavolat matce“ a tak dále. Nejprve naučte Siri se jmény vašich příbuzných jako „Alice je moje sestra.“ Siri se vás poté zeptá, jestli ho chcete uložit. Takže si to uložte a od nynějška používejte jednoduché telefonní směrnice pro telefonování příbuzným.

Naučte Siri správné výslovnosti

Navzdory své pověsti chce Siri napravit své chyby. A obzvláště špatně vyslovuje jména. Pokud Siri vyslovuje jméno nesprávně, řekněte „Takto se nevyslovuje [jméno].“ Siri poskytuje některé alternativy a doufejme, že jedna z těchto možností je správná.

Najít dovolenou

Siri je také dobrý s daty, takže kdykoli máte potíže si vzpomenout na dovolenou nebo nějaký konkrétní den, zeptejte se Siri. Na otázky typu „Kolik dní do nového roku?“ nebo „Kdy je Den díkůvzdání, Diwali nebo Ramadán?“

Ano, Siri jsou chytré kalhoty!

Změnit nastavení

Siri také aktualizuje a mění nastavení pro vás. Siri vám ve skutečnosti ušetří čas, abyste se dostali dovnitř a změnili některá z vašich zařízení iPhone, iDevice a dokonce i nastavení macOS. Siri má přístup k mnoha vašim možnostem nastavení. Řekněte například „Otevřít kontakty“ nebo „Otevřít nastavení [jakékoli aplikace]“.

Zarezervuj

Siri se spojí s OpenTable a snadno vám provede rezervaci jídla v jakékoli zúčastněné restauraci. Aby tato integrace fungovala, musíte si stáhnout aplikaci OpenTable a vytvořit si účet. Aby to fungovalo, musíte obrátit podporu aplikací Siri pro Open Table.

Po nastavení Siri použije vaši polohu k vyhledání nejbližší restaurace, kde si můžete zarezervovat stůl. Nejlepší je být s vaší žádostí velmi konkrétní - uveďte datum, čas a počet účastníků. Siri komunikuje s OpenTable a dává vám vědět, jaké možnosti jsou k dispozici pro požadované datum, časy a místa k sezení.

Hledání letadel nad vámi

Při cestování letadlem je to opravdu zábavná výhoda pro celou rodinu. Jednoduše se zeptejte Siriho: „Jaká letadla letí nade mnou?“ a Siri vám poskytuje všechny informace o nadmořské výšce, úhlu a dokonce i cílovém a letovém čísle letadel nad vámi.

Objevování nového směru

Počínaje iOS 10 dostaly Apple Maps vážnou opravu a aktualizaci. A s mapami je mnohem snazší pracovat pomocí Siri, takže se dostanete z jednoho bodu do druhého a dokonce vypočítáte vzdálenost mezi těmito dvěma body. Siri pro vás najde místa v okolí, jako jsou čerpací stanice, nemocnice a restaurace, a dostane vás tam pěšky, autem, veřejnou dopravou a jízdními podíly pro Uber, Lyfy, Gett a další ve vaší oblasti. Musíte se jen zeptat „Hey Siri“ a poté, kam chcete jít a jak se tam chcete dostat. Je to tak jednoduché.

Dokonce získáte svůj ETA (odhadovaný čas příjezdu) přes Siri! Jen se ptám.

souhrn

Siri má nějaké vážné kotlety! Díky poznání a všem úžasným věcem, které dělá, se vám život trochu komplikuje. Nechte Siri postarat se o některé z těchto nudných věcí života, jako je nastavení budíků, plánování schůzek, rezervace rezervací večeře a výpočet všech vašich tipů.

Přemýšlejte o Siri jako o 24hodinovém asistentovi a příteli, který je vždy připraven vám pomoci dokončit věci. Od odesílání zpráv a tweetů, uskutečňování všech typů hovorů až po jízdu s Lyftem - dělá všechno! A Siri pracuje bez použití rukou, takže chatování ve vašem autě je snadné - najděte alternativní trasy, když se doprava pohybuje šnečím tempem.

Pokud jste iFolk, který opravdu kope Siri, podívejte se v tomto článku na to, co budoucnost přinese našemu milovanému asistentovi!

Čím více používáte Siri, tím více se vám líbí tato úžasná funkce Apple. A zjistíte, jak dělá váš život mnohem zvládnutelnějším a možná ještě o něco zábavnějším!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found