Nejlepší aplikace pro věrnostní karty pro Apple Watch

Tolik firem nyní nabízí věrnostní karty, že může být těžké mít tu, kterou potřebujete, když ji potřebujete. A protože je mají všechny obchody s potravinami, lékárny, obchody s domácími potřebami, obchody se zvířaty, hotely a autoservisy, téměř potřebujete samostatnou peněženku.

Pokud jste nositelem hodinek Apple Watch, můžete zapomenout na nákup další peněženky pro své věrnostní karty, protože k tomu samozřejmě existuje aplikace! Tyto karty odměn můžete mít na dosah ruky a na zápěstí, abyste měli vždy tu, kterou potřebujete.

Abychom vám pomohli, zde jsou nejlepší aplikace pro věrnostní karty pro Apple Watch.

Příbuzný:

  • Nejlepší aplikace Apple Watch pro studenty
  • Získejte start ve svém dni s těmito 5 skvělými aplikacemi Apple Watch
  • Nejlepší aplikace Apple Watch pro sportovní fanoušky

Stocard - peněženka s kartami odměn

Stocard na Apple Watch

Aplikace Stocard je skvělá aplikace pro uložení všech vašich věrnostních karet a má bonusové funkce, které si zamilujete.

Začněte otevřením aplikace Stocard na iPhonu. Poté klepněte na ikonu Karty záložka dole a poté znaménko plus přidat kartu. Ze seznamu si můžete vybrat obchod nebo službu nebo je vyhledat, pokud chcete. Poté kartu pouze naskenujte a vysune se přímo dovnitř.

Poté můžete volitelně pořídit fotografie karty, přidat poznámky nebo případně zobrazit zůstatek svých bodů, pokud je to možné.

Na hodinkách Apple Watch jednoduše otevřete aplikaci, vyberte požadovanou kartu a máte hotovo!

Spolu s držením těchto karet odměn za vás se můžete rozhodnout dostávat oznámení o speciálních nabídkách a kupónech souvisejících s těmito firmami. Tato aplikace navíc nabízí reklamy a slevy od řady dalších maloobchodníků.

Stocard - peněženka Rewards Cards je k dispozici zdarma v App Store pro iPhone a Apple Watch.

mobilní kapesní věrnostní karty

kapsa na mobil na Apple Watch

Aplikace pro mobilní kapsy funguje podobně jako Stocard a je další úžasnou možností.

Otevřete aplikaci na svém iPhone a klepněte na ikonu znaménko plus přidat kartu. Ze seznamu můžete vybrat firmu nebo vyhledat. Poté klepnutím naskenujte kód na kartě nebo zadejte podrobnosti ručně, pokud chcete.

Kartu můžete volitelně vyfotografovat, zadat číslo karty a přidat poznámku.

Na Apple Watch jednoduše otevřete aplikaci, vyberte požadovanou kartu a zobrazí se čárový kód a číslo. Upozorňujeme, že některé čárové kódy mohou být příliš velké na to, aby se zobrazily, a pokud se použije, zobrazí se tato zpráva. Číslo se však stále objeví.

Aplikace věrnostních karet pro mobilní kapsy je k dispozici zdarma v App Store pro iPhone a Apple Watch.

Apple Wallet

Apple Wallet na Apple Watch

Pokud chcete použít aplikaci, kterou již máte, nezapomeňte, že vaše peněženka Apple může obsahovat i vaše věrnostní karty. Vaše peněženka je navíc již ve vašich zařízeních a snadno přístupná.

Nejjednodušší způsob, jak přidat věrnostní kartu, je naskenovat ji. Otevřete tedy aplikaci Peněženka, přejděte do dolní části hlavní obrazovky Peněženky a klepněte na Upravit průkazy. Poté klepněte na Naskenovat kód.

Stejně jako ostatní aplikace otevřete aplikaci Peněženka na hodinkách Apple Watch a klepněte na svou kartu. Můžete zobrazit podrobnosti, jako je vaše jméno, číslo účtu a body, pokud existují. U některých karet můžete klepnutím zobrazit kód.

Aplikaci Peněženka byste již měli mít ve svých zařízeních, ale pokud jste ji smazali, můžete si Peněženku Apple zdarma stáhnout v App Storu.

Mějte své karty po ruce

Každá z těchto aplikací je mimořádně jednoduchá na používání a je praktická k udržení na zápěstí. Nebudete muset hledat věrnostní kartu, když ji budete potřebovat. Stačí otevřít aplikaci na Apple Watch a jít!

Používáte některou z těchto aplikací pro své karty odměn, nebo ji chcete vyzkoušet? Pokud ano, dejte nám vědět!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found