Jak nahrávat hovory na iPhone, není vyžadován útěk z vězení

Apple neposkytuje snadný způsob záznamu hovorů na iPhone. Stále to však můžete udělat, pokud jste ochotni myslet mimo krabici. Tady jsou čtyři různé způsoby, jak můžete nahrávat hovory na svém zařízení iOS.

Doporučeno:

 • Jak automaticky odpovídat a automaticky odpovídat na telefonní hovory na vašem iPhone
 • Kam se v systému iOS 12 dostala funkce „Handoff“ od společnosti Apple? Máme odpovědi
 • Jak povolit nebo zakázat aplikace na uzamčené obrazovce vašeho iPhone

Znát zákon

Než začnete s některým z těchto řešení, je důležité porozumět místním zákonům upravujícím nahrávání telefonních hovorů a konverzací. Zákon o právu digitálních médií oprávněně vysvětluje, že tyto zákony se výrazně liší:

Pokud plánujete nahrávat telefonní hovory nebo osobní rozhovory (včetně nahrávání videa, které zachycuje zvuk), měli byste si uvědomit, že existují federální a státní zákony o odposlechu, které mohou omezit vaši schopnost tak činit. Tyto zákony vás nejen vystavují riziku trestního stíhání, ale mohou také potenciálně dát poškozenému občanskoprávní nárok na náhradu škody proti vám.

Pravidlo: Pokud plánujete zaznamenat konverzaci, dejte to předem vědět druhé osobě.

Použijte aplikaci třetí strany

Nejlepší možností pro nahrávání hlasových hovorů z vašeho iPhone může být použití aplikace třetí strany. Existuje mnoho titulů App Store, které tuto službu poskytují.

Dvě z nejlépe hodnocených aplikací, které zaznamenávají příchozí i odchozí hovory, jsou:

 • TapeACall Pro: Záznamník volajícího, 10,99 $
 • Call Recorder Pro pro iPhone, 9,99 $

Než použijete řešení třetí strany k záznamu hovorů, musíte si být vědomi dvou důležitých problémů.

Nejprve jsou hovory odeslané z těchto aplikací obvykle označeny jako „Neznámý volající“, což nemusí být něco, co byste chtěli. Lidé jsou stále unaveni z přijímání spamových hovorů doma i v pracovním prostředí. Vidění „Neznámého volajícího“ na ID volajícího může být více než dost na to, aby daná osoba nepřijala váš hovor.

Je tu také otázka bezpečnosti. Řešení pro nahrávání od jiných dodavatelů tyto soubory obvykle ukládají externě, což znamená, že by se během porušení mohli vystavit. Pokud se rozhodnete některou z těchto služeb využít, ujistěte se, že si můžete soubory stáhnout a okamžitě tak učinit. Poté odstraňte nahrávku z webu třetí strany.

Používání služby Google Voice

Google Voice je bezplatná hlasová schránka a služba volání, která je k dispozici ve Spojených státech a Kanadě. Díky této službě můžete vedle schránky hlasové schránky získat bezplatné telefonní číslo z USA. Vnitrostátní hovory jsou zdarma, zatímco u mezinárodních hovorů platí sazby.

Chcete-li začít používat Google Voice, musíte nejprve vytvořit účetnictví pomocí svého stávajícího účtu Google. Jakmile to uděláte, můžete Google Voice používat na webu nebo pomocí bezplatné aplikace pro iOS.

 1. Navštivte web Google Voice a přihlaste se ke svému účtu Google.
 2. Na další stránce budete vyzváni k výběru čísla Google Voice vyhledáním dostupných čísel podle města nebo směrového čísla.
 3. Kliknutím na jedno z navrhovaných čísel vyberte Vybrat vedle toho.
 4. Jakmile číslo vyzvednete, klikněte na Ověřit na další stránce. Ověření znamená zadání vašeho mobilního čísla. Hovory z Inboxu na vaše číslo Google Voice jsou na toto číslo přesměrovány automaticky.
 5. Do pole zadejte své telefonní číslo a vyberte Poslat kód.
 6. V dalším poli přidejte kód jste obdrželi na svůj iPhone prostřednictvím textu.
 7. Klepněte na Ověřit.

Odtud uvidíte zprávu o ověření, že vaše číslo iPhone bylo úspěšně propojeno s vaším účtem, a zazvoní, když někdo zavolá na vaše číslo Google Voice. Klepněte na Dokončit k odeslání procesu nastavení.

Použijte aplikaci Google Voice

Dalším krokem je stažení aplikace Google Voice z App Store. Po instalaci aplikace na ni klepněte.

 1. Klepněte na Začít v aplikaci.
 2. Přihlaste se ke stejnému účtu Google, který jste použili k vytvoření výše uvedeného čísla Google Voice.
 3. Na další obrazovce klepněte na zobrazené telefonní číslo; toto by mělo být číslo vašeho iPhone.

Aktivujte možnost zaznamenávat hovory

Než budete moci nahrávat hovory ze služby Google Voice, musíte změnit svůj účet na webu.

 1. Na stránce Nastavení vašeho účtu Google Voice klikněte na Volání.
 2. Přejděte na Možnosti příchozích hovorů a přepněte přepínač do polohy Zapnuto. Jinak nebudete mít možnost nahrávat hovory.

Začít nahrávat

Když vám přijde hovor z vašeho účtu Google Voice, stiskněte klávesu číslo 4 na svém iPhone kdykoli během hovoru zahájíte nahrávání. Přitom osoba na druhé lince obdrží zprávu označující záznam. Po ukončení hovoru najdete kopii záznamu v aplikaci nebo na webu Google Voice.

Poznámka: Nemůžetezaznamenávat odchozí hovory Google Voice.

Použijte hlasitý telefon iPhone

V pravděpodobně nejjednodušším a nejrychlejším řešení můžete nahrávat telefonní hovory pomocí konverzace pomocí funkce hlasitého telefonu iPhone. Odtud můžete hovor nahrávat pomocí jiného zařízení v okolí, například jiného iPhonu nebo iPadu nebo pomocí softwaru nainstalovaného ve vašem počítači Mac.

Zapnutí hlasitého telefonu:

 1. Při zahájení hovoru klepněte na ikonu Tlačítko zvuku na obrazovce vašeho iPhone.
 2. Dále klepněte na mluvčí. Pokud jste připojeni k dvojici sluchátek Bluetooth, budete muset vybrat reproduktor iPhone ze seznamu.
 3. Upravte hlasitosta ujistěte se, že je mikrofon vašeho druhého zařízení v blízkosti telefonu.
 4. Určitě uložte nahranou zprávu po dokončení.

K nahrávání konverzace můžete použít nativní aplikaci Hlasové poznámky na druhém zařízení. Bezplatná aplikace je k dispozici pro iOS a macOS.

Použijte hlasovou schránku

K nahrávání hovorů můžete také použít vestavěnou hlasovou schránku vašeho iPhone. Tato příležitost nejprve vyžaduje, aby vám váš operátor umožnil stahovat hlasové záznamy z vašeho iPhone.

 1. Chcete-li zjistit, zda to váš operátor podporuje, přejděte do aplikace Telefon a klepněte na ikonu Karta Hlasová schránka. Pokud vidíte seznam hlasových zpráv, je dobré vědět. Pokud se zobrazí zpráva, že pro přístup do hlasové schránky musíte zavolat na číslo, nebudete moci provést další kroky.
 2. Za předpokladu, že si můžete stáhnout hlasové zprávy, je vaším dalším krokem zavolejte svému kontaktu a dejte jim vědět, že je chcete zaznamenat.
 3. Během hovoru klepněte na ikonu Přidat hovor tlačítko pro aktivaci třícestného volání.
 4. Zavolejte na své iPhone číslo a počkejte na konec hlasové zprávy.
 5. Klepněte na Sloučit hovory zahájit konverzaci. Dále pokračujte v hovoru.

Po skončení hovoru byste měli najít kopii záznamu hlasové schránky prostřednictvím aplikace pro iPhone.

Nahrávání hlasových hovorů na iPhone není jednoduchý proces. Existují však různé způsoby, jak to udělat, aby vyhovovaly vašim potřebám. Dejte nám vědět, které řešení je pro vás nejlepší.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found