Problémy s poštou po upgradu na iOS 9.3.1, otázky a odpovědi

Někteří uživatelé po upgradu na iOS 9.3 a iOS 9.3.1 hlásili problémy se svou poštou na iPhonu a iPadu. Pokud používáte iOS 9.3 a narazili jste na problémy s kliknutím na odkazy Mail v Safari, upozorňujeme, že problém byl vyřešen upgradem 9.3.1. Někteří uživatelé si všimli několika dalších problémů, například nebyli schopni odesílat e-maily nebo přijímat e-maily, přerušovaně mrznout aplikace a divný problém se samotným mazáním e-mailů. Pokusíme se prostřednictvím tohoto příspěvku poskytnout několik tipů, které zkoumají některé z těchto problémů.

Po upgradu již nemůžu najít svoji doručenou poštu na svém iPhone 6.

Ačkoli problémy nahlásili někteří uživatelé zařízení iPhone 6 a 6 plus, pokud máte tento problém, lze jej snadno vyřešit fušováním s několika nastaveními v zařízení. Pokud nemůžete najít jednu nebo více svých doručených, klepněte na domovské obrazovce na Mail a poté na Upravit, jak je znázorněno na obrázku níže. Nastavení by mělo být stejné i pro váš iPad.

Na další obrazovce nezapomeňte povolit Zobrazit všechny doručené, jak je znázorněno na následujícím obrázku. Jakmile to povolíte, měli byste být schopni vyhledat všechny své schránky doručené pošty spojené s vaším zařízením. Nejsme si jisti, proč se některá uživatelská nastavení po upgradu dostanou mimo provoz. Dobrá zpráva je, že je to relativně snadné opravit.

Mohu přijímat e-maily, ale nemůžu posílat žádné

Je pravděpodobné, že tento problém pravděpodobně nebude spojen s upgradem, ale může se stát, pokud jste do zařízení právě přidali e-mailové účty. V každém případě, pokud máte tento problém, klepněte na Nastavení> Pošta, kontakty, kalendáře a poté vyberte e-mailový účet, se kterým máte problém, jak je uvedeno níže.

Na další obrazovce klepněte na Účet a poté znovu zadejte heslo, jak je znázorněno na obrázku níže. To se postará o problém, pokud je vaše heslo pro server příchozí pošty stejné jako odchozí server pošty. To by také mělo pomoci, pokud se při pokusu o odeslání e-mailu setkáte s problémy, jako je chyba přenosu.

Moje pošta po upgradu na iOS 9.3.1 zamrzá

Bohužel neexistují žádné problémy související s nastavením související s tímto problémem. Nejlepším způsobem, jak tento problém vyřešit, je provést tvrdý reset zařízení. Podržte tlačítka Spánek a Domů po dobu 10 - 15 sekund, dokud se na obrazovce nezobrazí logo Apple. Nechte zařízení restartovat samo. Nyní zkontrolujte, zda stále máte problémy se zamrzáním pošty.

Moje zařízení automaticky maže moje e-maily. Co můžu dělat

Je pravděpodobné, že to nesouvisí s upgradem, ale jde o problém s nastavením, který mohl být neúmyslně nastaven a vy jste na něj zapomněli.

Klepněte na Nastavení> Pošta, kontakty, kalendáře> klepněte na název e-mailového účtu> Mail Days to Sync a poté zvyšte časový limit. Pamatujte, že vaše e-maily jsou stále k dispozici na poštovním serveru a vaše zařízení zobrazuje e-maily na základě možnosti, kterou jste zde nastavili.

Moje zařízení zobrazuje nepřečtené e-maily, když žádné nemám.

Toto je starý problém a nesouvisí přímo s upgradem. Pokud máte tento problém, podívejte se prosím na náš článek a měl by tento problém vyřešit.

Smazané e-maily se zobrazují znovu a znovu

To může být velmi nepříjemný problém. E-maily smažete ze své doručené pošty, ale po opětovném zapnutí iPhonu uvidíte, jak se objevují zpět. To si všimli i v předchozích verzích iOS někteří uživatelé. Chcete-li tento problém vyřešit, můžete odstranit e-mailový účet ve svém zařízení a poté jej přidat zpět. Chcete-li účet smazat, klepněte na Nastavení> Pošta, kontakty, kalendáře> Vyberte e-mailový účet, se kterým máte problémy, a smažte jej. Po smazání účtu prosím restartujte iPhone nebo iPad a poté e-mailový účet přidejte zpět. Vaše e-maily tím nebudou smazány. Kontaktujte prosím svého poskytovatele e-mailových služeb. Zkontrolovali jsme to pomocí nastavení účtu Gmail a neztratili jsme e-maily.

Pokud máte po upgradu s poštou na iPhonu nebo iPadu nějaké další problémy, dejte nám prosím vědět v níže uvedených komentářích. Pokud se vám příspěvek líbil, můžete jej sdílet s ostatními kliknutím na tlačítka sdílení. Hodně štěstí!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found