Jak úplně vypnout nový iPad nebo iPad Pro

Po několika letech stagnace se zdá, že Apple znovu našel cestu s řadou iPad. Mnoho z toho lze připsat různým zařízením, od iPadů základní úrovně až po možnosti iPad Pro 2018. Nové iPady jsou v režimu spánku, ale pokud se mimo jiné snažíte úplně vypnout svůj nový iPad Pro nebo iPad, vyžadují opětovné učení.

Není žádným tajemstvím, že iPad bude jednou z horkých položek lístků na dovolenou, ale téměř každý má jednu otázku - jak jej vypnout? Může to být pocit kocoviny ze starých časů, kdy jste počítač na konci dne vypnuli, nebo byste nakonec našli chybu a potřebujete to vyřešit. Jsme zde, abychom se podělili o to, jak můžete svůj nový iPad vypnout bez ohledu na to, jakou verzi vlastníte.

Jak úplně vypnout nový iPad

Než se podělíte o to, jak byste měli iPad vypnout, zkuste zjistit, jakou verzi máte. I když existuje několik různých modelů, existují dva odlišné vzory, které by vám měly pomoci zjistit, o co jde. První metoda pro vypnutí iPadu vyžaduje iPad a tradiční tlačítko Domů.

Zde je rychlý seznam nejnovějších iPadů s domovským tlačítkem dostupným od společnosti Apple:

 • IPAD mini
 • iPad
 • iPad Air

Toto je design, který jste pravděpodobně více zvyklí vidět, pokud jste nevěnovali pozornost marketingovému tlaku společnosti Apple. Úplné vypnutí vašeho „standardního“ iPadu je nicméně docela snadné:

 1. Stiskněte a podržte tlačítko Napájení v pravém horním rohu iPadu
 2. Držte je, dokud se v horní části obrazovky neobjeví posuvník Vypnutí
 3. Posuňte jezdec Posunutí k vypnutí zcela doprava

Po dokončení se na obrazovce objeví malé rotující kolo, než se setmí a vypne.

V případě, že potřebujete iPad přinutit k vypnutí, musíte stisknout a podržet tlačítko napájení i tlačítko Domů po dobu nejméně 10 sekund. Jediný čas, kdy bude tato metoda nutná, je obvykle potřeba, pokud aplikace převzala kontrolu a zmrazila váš iPad.

Jak vypnout nový iPad Pro

Co byste měli dělat, pokud máte jeden z těch nových a efektních iPadů, které mají malé rámečky a žádné tlačítko Domů? Zde jsou dva možné modely, které jste obdrželi:

 • 11palcový iPad Pro
 • 12,9palcový iPad Pro

Způsob vypnutí těchto iPadů je také docela snadný, protože vyžaduje pouze stisknutí a podržení dvou ze tří dostupných tlačítek:

 1. Stiskněte a podržte tlačítko napájení spolu s kterýmkoli tlačítkem hlasitosti
 2. Držte je, dokud se v horní části obrazovky neobjeví posuvník Vypnutí
 3. Posuňte jezdec Posunutí k vypnutí zcela doprava

Před setměním a vypnutím se na obrazovce opět objeví malé točící se kolo.

V případě, že potřebujete vynutit restart iPadu Pro, je třeba provést následující kroky:

 1. Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti
 2. Stiskněte a uvolněte tlačítko snížení hlasitosti
 3. Stiskněte a podržte vypínač, dokud se iPad nerestartuje

O tom bude svědčit úplné ztmavení displeje, než se na obrazovce objeví logo Apple. Jakmile uvidíte logo, uvolněte tlačítko napájení a váš iPad bude pokračovat v práci, aby se restartoval.

Vypnutí nového iPadu pomocí Nastavení

Nakonec můžete svůj nový iPad nebo iPadPro také úplně vypnout pomocí aplikací Nastavení v iPadOS. Klepněte na Nastavení> Obecné a přejděte dolů až dolů. Najdete možnost „Vypnout„Tady iPad úplně vypnete.

Závěr

Nedoporučujeme, abyste iPad pravidelně vypínali, pokud se nepokoušíte šetřit energii. Častějším důvodem však je situace, kdy váš iPad trpí problémy s různými aplikacemi.

Tyto kroky vám však pomohou úplně vypnout nový iPad nebo vynutit restart, pokud nastane situace. Pokud máte jakékoli další dotazy, dejte nám vědět v komentářích a my vám rádi pomůžeme!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found