Problémy s hlasitostí na iPhone 6 Plus? Tady je oprava

Ačkoli většina uživatelů zaznamenala méně problémů nebo vůbec žádné problémy s nedávným modelem Apple pro iPhone, 6 Plus. Bylo několik, kteří se nás zeptali na jejich tlačítka hlasitosti a na to, jak to na jejich zařízení iOS nefunguje správně.

Konkrétně při pokusu o zvýšení nebo snížení hlasitosti byla hlasitost automaticky nastavena zpět na nulu. Kromě toho někdy indikátor hlasitosti z ničeho nic zmizí a jediným způsobem, jak jej získat zpět, je restartování zařízení.

Musíš číst: Jak řešit problémy s iPhone 6

Jsem si jist, že většina z nás zde používá funkce hlasitosti každý den. Ať už jde o snížení hluku, poslech hudby nebo chatování s někým online. Pokud se tyto problémy budou objevovat i nadále, je pravděpodobné, že se stanou velkou bolestí hlavy.

Zde je několik řešení, která můžete zkusit vyřešit na svém iPhone 6 Plus.

Zakázat změnu pomocí tlačítek

  1. Přejděte do Nastavení> Zvuk
  2. Hledejte posuvník a pod ním je možnost s názvem Změnit pomocí tlačítek
  3. Zkuste to vypnout a upravit hlasitost pomocí posuvníku

Jak je uvedeno v Nastavení, funkce Změnit pomocí tlačítek vám umožňuje provádět změny vyzváněcího tónu a upozornění, pokud to ručně nakonfigurujeme, problém se vyřeší.

Zkontrolujte zbytečné materiály z Screen Protector

Většina chráničů obrazovky pro iPhone je dodávána s dalšími materiály, které vám usnadní instalaci chrániče. Jakmile je instalace dokončena, měli byste je vyjmout.

Ujistěte se, že jste neodlepili žádný další balicí materiál zakrývající reproduktor u ucha.

Resetovat všechna nastavení

Přiznávám, že na našich zařízeních se systémem iOS existuje spousta možností konfigurace. Většina lidí si s těmito nastaveními hraje sama a někdy se nechtěně pokazí.

Chybně nakonfigurované nastavení může ovlivnit hlasitost iPhonu 6 Plus. Nejlepším řešením je resetovat všechna tato nastavení. Jinými slovy, obnovte vše zpět do továrního nastavení (Nastavení> Obecné> Obnovit> Obnovit všechna nastavení). Ne celé zařízení, pouze Nastavení na vašem iPhone.

Doufám, že v celém tomto výukovém programu jste byli schopni vyřešit problémy se svazkem v zařízení iPhone 6 Plus. Pokud máte nějaké potíže, dejte mi vědět v sekci komentáře níže.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found