Jak odesílat živé fotografie na Instagram pomocí iPhone

Stále neexistuje snadný způsob, jak zveřejňovat živé fotografie na Instagram z iPhonu, iPadu nebo iPodu. Zde je způsob, jak toho dosáhnout.

Zatímco Facebook podporuje živé fotografie pro vaše novinky a příspěvky na stránce, Instagram podporuje pouze živé fotografie pro vaše příběhy Instagram. Při vytváření normálního příspěvku Insta se vaše živé fotografie zobrazují pouze jako statické obrázky! Naučme se tedy, jak nechat Live Photos pracovat na všech našich instagramových věcech.

Když byly vydány iPhone 6S a 6S Plus, představila společnost Apple nový způsob prohlížení obrázků pomocí živých fotografií. Živé fotografie Apple animují 1,5 sekundy pohybu před a po pořízení fotografie na iPhone 6S nebo novějším. I naši přátelé se systémem Android mohou prohlížet živé fotografie na svých zařízeních Android!

Živé fotografie jsou rozdílným pohledem na vaše běžné obrázky a jsou verzí souborů GIF od společnosti Apple, ale existují určitá omezení.

Jedním z takových omezení je skutečnost, že na Instagramu nemůžete snadno sdílet živé fotografie. To je problematické vzhledem k tomu, jak populární je Instagram v současné době u více než 1 miliardy uživatelů.

Naštěstí existuje trochu řešení, aby uživatelé mohli zveřejňovat živé fotografie, ale budete muset použít Boomerang. Boomerang byl propuštěn, byl propuštěn Instagramem v roce 2015 a vytváří „mini-videa“.

Použijte Boomerang k publikování živých fotografií na Instagram

Způsob, jakým Boomerang funguje, je poměrně řezaný a suchý, ale samozřejmě si ho budete muset nejprve nainstalovat. Přejděte do App Store a stáhněte si aplikaci zdarma, než budete pokračovat.

Spíše překvapivě Boomerang nevyžaduje, abyste se do aplikace přihlásili poprvé. Místo toho můžete pouze obejít úvodní obrazovky, ukončit aplikaci a otevřít Instagram.

Místo okamžitého natáčení videa budete chtít přejet prstem zdola nahoru. Tím se odhalí vaše galerie nedávných obrázků, takže budete muset najít živou fotografii, kterou chcete použít.

Po načtení aktivujte režim Bumerang pomocí funkce 3D Touch. Tím se vytvoří živá fotka podobná té, kterou jste již pořídili.

Přizpůsobte si svůj bumerang na Instagramu

Po vytvoření Boomerangu máte k dispozici několik různých možností. V pravém horním rohu jsou možnosti pro následující:

  • Samolepky
  • Označení
  • Text

V dolní části můžete zvolit Uložit, přidat jej do „Vašeho příběhu“ nebo jej odeslat kontaktu podle vašeho výběru. Je zřejmé, že můžete jednoduše nechat fotku tak, jak je, a sdílet ji, ale kde je na tom zábava?

Chystá se aktualizace?

Používání Boomerangu je bohužel opravdu jediný způsob, jak mohou uživatelé zveřejňovat své živé fotografie na Instagram. Pro některé to může být docela frustrující, ale stále je to lepší, než nemít vůbec žádné možnosti.

Protože možnost přidávat živé fotografie přímo na Instagram ještě nebyla přidána, je nepravděpodobné, že dorazí aktualizace. Místo toho budeme muset doufat, že Boomerang bude mezitím pokračovat v práci.

Závěr

I když byla fráze opakovaně nadužívána, ukazuje to, že skutečně existuje „aplikace pro všechno“. Je zřejmé, že použití Boomerangu k odesílání živých fotografií na Instagram není nejideálnější situace, ale stále funguje.

Pokud narazíte na nějaké nové vydané aplikace, které vám to umožní, dejte nám prosím vědět v komentářích níže. Nezapomeňte se také zeptat, jestli během procesu narazíte na nějaké problémy, a my vám rádi pomůžeme!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found