Jak provést korekci červených očí v aplikaci Fotografie v systému iOS 13

Přestože je sestava trojitého fotoaparátu tak úžasná, jako je řada iPhone 11 Pro, stále existují tradiční problémy. Jeden takový případ nastává, když fotografujete přátele nebo jiné lidi. Pokud blesk používáte často, bude třeba provést korekci červených očí.

Díky nedávným aktualizacím systému iOS se aplikace Fotky stala robustnější a schopnější zpracovávat základní úpravy fotografií. Dnes se podíváme na to, jak provést korekci červených očí v aplikaci Fotky.

Jak provést korekci červených očí v aplikaci Fotografie v systému iOS 13

Apple pomalu, ale jistě přidává do aplikace pro fotografie další a další funkce, jejichž cílem je odstranit potřebu řešení třetích stran. Jedním z takových přírůstků byla schopnost provádět korekci červených očí u vašich fotografií.

Tady to můžete udělat, aniž byste si stáhli jinou aplikaci:

 1. Otevřete na iPhonu aplikaci Fotografie
 2. Klepněte naFotkydole a vyberteVšechny fotografie
 3. Vyhledejte obrázek, který je třeba opravit
 4. Vyberte obrázek, který je třeba upravit

Nyní, když jste našli obrázek, který je třeba upravit, můžeme pokračovat ve skutečné části úprav.

 1. Klepněte na ikonuUpravit tlačítko v pravém horním rohu
 2. Vyberte ikonu oka s čárou
 3. Klepněte na každý efekt červených očí, který se objeví na fotografii
 4. Klepněte naHotovo v pravém dolním rohu

Poté, co aplikace Fotografie zafunguje, už byste na svém obrázku neměli vidět problém s červenými očima. Tento postup můžete opakovat, kdykoli narazíte na někoho s trochou červených očí.

Řešení třetích stran pro odstranění efektu červených očí

I když je to pohodlné, integrovaný editor fotografií nemusí fungovat přesně tak, jak chcete, i když jde o fotografie s červenými očima. V takovém případě se můžete obrátit na svět App Store, kde je spousta editorů fotografií pro opravu vašich obrázků.

Zde jsou některé z našich oblíbených položek:

 • Adobe Photoshop Express (zdarma s IAP) - Upravujte obrázky jako profesionálové pomocí tohoto snadno použitelného digitálního studia plného funkcí pro úpravy fotografií na vašem mobilním zařízení. Photoshop Express poskytuje celé spektrum bezplatných fotografických efektů a funkcí pro úpravy na dosah ruky.
 • Pixelmator (4,99 USD) - Pixelmator je výkonný, plnohodnotný editor obrázků založený na vrstvách, který umožňuje retušovat a vylepšovat obrázky, kreslit a malovat a také vytvářet pokročilé obrazové kompozice na zařízeních iPad a iPhone.
 • Darkroom (Free w / IAP) - Ušetřete si z pracovního postupu s více aplikacemi a objevte nejlépe navrženou, integrovanou a výkonnou editační aplikaci pro iOS.
 • Fix +: Red Eye Remover (zdarma s IAP) - Červené oči se v těchto dnech stále vyskytují a je to nepříjemné, dokonce iu nejnovějších modelů telefonů. Je to kvůli tomu, jak fungují naše oči. Červená barva odráží barvu krevních cév v naší sítnici. Fix + byl vytvořen, aby se tohoto efektu zcela zbavil se super realistickým výsledkem.

Jak se vyhnout fotografování červených očí pomocí iPhonu

Kdykoli pořídíte fotografii osoby, je pravděpodobné, že důvodem pro objevení se efektu červených očí je zornice. Je to proto, že se žák dané osoby rozšířil, aby umožnil co nejvíce světla.

Poté, co jste pořídili fotografii, je-li povolen blesk, zornice absorbuje světlo a odrazí se červeně. To je frustrující, ale jen to ukazuje, jak důležité je osvětlení.

Chcete-li se pokusit vyhnout fotografování červených očí, musíte se ujistit, že je osvětlení správné. Samozřejmě to bude o něco komplikovanější, pokud je v noci nebo ve špatně osvětleném prostředí, a tam se to blesk pokouší kompenzovat.

Závěr

Naše iPhone jsou výkonnější než kdy jindy, a to i bez nutnosti ponořit se do App Store. Integrovaná korekce červených očí v aplikaci Fotografie je velmi pohodlná, protože se nebudete muset pohrávat a učit se další aplikaci pro úpravy fotografií.

Pokud jste při používání této funkce narazili na problémy, ozvěte se v níže uvedených komentářích a dejte nám vědět. Pokud navíc existuje nová nebo jiná aplikace, kterou jsme výše nezmínili, sdílejte ji v komentářích, abychom si ji mohli prohlédnout.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found