Vybíjení baterie: Jak zajistit, aby vaše baterie iPhone 4S vydržela déle

Ti, kteří používají svůj nový iPhone 4S, hlásí malý problém s výdrží baterie. Stejně jako problém s anténou posledního modelu iPhone je tento problém zmírněn provedením několika akcí v nabídkách smartphonu. Pokud jste se někdy zeptali: „Jak zajistím, aby moje baterie iPhone 4S vydržela déle?“, Zde je několik užitečných tipů.

Většina všech nových modelů nebo verzí chytrých telefonů nebude fungovat perfektně. To platí zejména v případě, že byl mobilní operační systém do značné míry upraven. Zdá se, že iPhone 4S má problém s novými interními prvky. Dobrou zprávou je, že se baterie může rychle vybíjet, ale některá rychlá nastavení v nabídkách iPhonu vám mohou pomoci toto vybití snížit.

Pokud zjistíte, že se váš iPhone 4S vypíná dříve z důvodu vybité baterie, vyzkoušejte následující. Aplikace kalendáře může vyčerpat energii baterie, i když se konkrétně nedíváte na data. Zprávy, které přicházejí, uvádějí, že kalendář se aktualizuje v „Centru oznámení“ zařízení iPhone 4S. Tím se samozřejmě vybije baterie, pokud se to děje automaticky. Oprava? Zakažte aplikaci kalendáře v Centru oznámení v nabídkách smartphonu. Není to hezké dělat, ale možná je to nutné.

Dalším tipem na úsporu baterie pro iPhone 4S je změna některých nastavení časového pásma. Oliver Haslam, uživatel iPhonu, si všiml, že pokud vypne služby určování polohy a „časové pásmo“, může mít sluchátko téměř dvojnásobnou výdrž baterie. Některé aplikace budou tuto funkci používat k neustálé aktualizaci svých programů, například Groupon nebo TapTapRevenge. Pokud se váš iPhone neustále nesnaží kontaktovat jiné počítače a hlásit, kde se nachází, baterie se spotřebuje méně. Ovládání polohy najdete v „Nastavení“, „Služby určování polohy“, „Systémové služby“ a nakonec v dolní části „Nastavení časového pásma“. Vypněte časové pásmo a dříve zmíněné lokalizační služby.

E-mailový program v zařízení iPhone 4S může na servery pingovat online aktualizace. To je další způsob, jak lze baterii vybít, zejména pokud existuje více než jeden e-mailový účet, který je automaticky kontrolován. Vypněte to. Podívejte se na e-mailové účty a pokud můžete vypnout některé z testů ping, tím lépe. Pouhé vypnutí frekvence pingu pomáhá. Pokud existují e-maily, které musíte mít okamžitě, tento tip pro vás nemusí fungovat.

Zbytek věcí, které lze vypnout, je jednoduchý. Pokud je váš iPhone 4S nastaven tak, aby neustále hledal připojení Wi-Fi, vypněte jej. Bluetooth je stejný. Některá z těchto nastavení je také dobré si pamatovat ze starých bezpečnostních důvodů. Pokud můžete snížit jas obrazovky, je to další běžný způsob, jak prodloužit životnost baterie. Rychlou cestou k provedení výše uvedeného je přepnutí do režimu „Letadlo“, i když právě neletíte.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found