Recenze Alto Mail: Konečný e-mailový klient pro iPhone

Nedávno jsem psal o tom, jak špatný je klient iOS Mail, a o řadě slušných náhrad pro vaše zařízení iOS. V článku jsem diskutoval o Mailboxu, dnes již zaniklém e-mailovém klientovi, který byl prostě nejlepším klientem, kterého jsem kdy použil. Krátce po napsání nikdo jiný než AOL nepředstavil nového e-mailového klienta s názvem Alto a je to úžasné.

Myslím si, že je důležité tuto aplikaci předvést samostatně, a proto nepřidávám k původnímu příspěvku o poštovních klientech. Chystám se trochu pokazit svoji recenzi, ale toto je nejlepší poštovní klient, kterého jsem od Mailboxu viděl, a může to být ještě lepší.

Nejprve pojďme odstranit základy. Alto nabízí všechny standardy, které byste od moderního poštovního klienta pro iOS očekávali: 3D Touch Support, aktivní push notifikace, více doručených, akce přejetím prstem atd. Vše, co jste očekávali, je přítomno a funguje skvěle.

Při prvním spuštění aplikace vás provede prohlídka funkcí aplikací a zobrazí se výzva k přihlášení ke všem vašim e-mailovým účtům. Přes aplikaci, kterou vydává AOL, podporuje všechny e-mailové služby a podporuje je stejně jako na rozdíl od jiných uchazečů (dívám se na vás ve složce Doručená pošta).

Jedna extrémně základní a užitečná funkce, kterou jsem viděl v této aplikaci, kterou jsem ještě neviděl u konkurence: Alto vám umožňuje uzamknout aplikaci pomocí TouchID a přidat další vrstvu zabezpečení. Šokuje mě, že jsem to ještě neviděl, a funguje to podle očekávání.

Jakmile vstoupíte do aplikace Alto, dostanete se do nabídky svých účtů ve stylu stránek podobném domovské obrazovce iOS s jednotnou doručenou poštou na poslední stránce. V nastavení můžete přejmenovat doručenou poštu a diktovat, které určité funkce budou a nebudou přijímány.

Jednou z hlavních funkcí Alta jsou karty. Karty lze přistupovat pomocí 3D dotyku na ikonu a kdykoli stisknutím ikony karet v levém dolním rohu aplikace. Tyto karty jsou krásné popisné informace z vašeho e-mailu, které vám umožňují dělat věci, jako je kontrola stavu letu a kontrola průběhu balíčku, vše z jednoho místa.

Po provedení akce na kartě, jako je například nákup něčeho z Amazonu, se karta také zobrazí uvnitř vaší doručené pošty a poskytne vám rychlé informace, aniž byste museli chodit do zpráv.

Druhou hlavní funkcí Alta je jeho automatizovaný asistent, podobný tomu, který najdete v e-mailu od našeho poštovního klienta. Každá doručená pošta má schopnost oddělit poštu podle několika kategorií: Odložené, Osobní, Fotografie, Soubory, Nepřečtené, S hvězdičkou, Nakupování, Cestování, Finance a Sociální sítě.

Kliknutím na některou z těchto možností se vám automaticky zobrazí e-mail, který odpovídá dané kategorii. Několik karet, například soubory a fotografie, umístí obsah na první místo. Ukáže vám mřížku všech vašich fotek ve vašem e-mailu s malými názvy označujícími, od koho jsou. Toto je jednoduše jedna z nejužitečnějších funkcí, jaké jsem kdy viděl v e-mailovém klientovi, a díky tomu je snadné rychle najít soubory.

Alto je snadno jeden z, ne-li nejlepší e-mailový klient, kterého jsem kdy použil. Nyní je k dispozici pro zařízení iOS zdarma v App Store.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found