iTunes 9.2: "iPhone nelze synchronizovat. Byl zadán název duplicitního souboru."

Někteří uživatelé ohlásili problém, kdy se iPhony nesynchronizovaly s iTunes 9.2. V těchto případech bude výsledkem pokusu o synchronizaci chybová zpráva. „IPhone (jméno) nelze synchronizovat. Byl zadán duplicitní název souboru. “ Tento problém může být doprovázen duplikováním hudby a jiných mediálních souborů.

Opravy synchronizace iTunes 9.2

Existují dvě možné opravy tohoto problému:

Odebrat iToner

Jak je uvedeno v naší předchozí zprávě o problémech se synchronizací iTunes 9.2, zdá se, že přítomnost softwaru iToner od společnosti Ambrosia Software může způsobit problémy se synchronizací. Navigovat do~ / Library / iTunes / iTunes Plug-insa/ Library / iTunes / iTunes Plug-ins (Složky knihovny uvnitř vaší uživatelské složky a na kořenové úrovni spouštěcí jednotky) a vyhledejte soubor s názvemiTonerSupport.bundle. Odeberte jej, poté restartujte a zkontrolujte, zda synchronizace iPadu neprobíhá rychleji.

AKTUALIZACE: Několik uživatelů nyní uvedlo, že upgrade na iToner 2.0.6 tento problém řeší.

Vypněte synchronizaci poznámek. V iTunes přejděte na kartu s informacemi a zrušte výběr možnosti synchronizace poznámek a poté synchronizujte zařízení iOS. Možná to budete muset udělat při každé synchronizaci.

Zpětná vazba? [chráněno e-mailem].

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found