Zhltněte tyto tapety díkůvzdání pro iPhone

Když se valí jakákoli dovolená, jedna věc, kterou uživatelé iPhone rádi dělají, je vyzdobit obrazovku svého zařízení. Se srdíčky na Valentýna, králíčky na Velikonoce a ohňostrojem na Den nezávislosti je zábava ukázat vašeho svátečního ducha.

Než se tedy začne Turecko den, připravte svůj iPhone s úžasnými tapetami Díkuvzdání s těmito bezplatnými aplikacemi.

Příbuzný:

  Tapety na den díkůvzdání a pozadí díkůvzdání (zdarma)

  Když otevřete aplikaci Tapety na den díkůvzdání a Pozadí díkůvzdání, získáte pěkné a úhledné mřížkové zobrazení prázdninových pozadí. To vám umožní jen procházet, dokud vás něco nezachytí. Najděte ten, který se vám líbí, klepnutím na něj zobrazíte větší náhled a potom klepněte na Uložit odeslat do vašich fotek.

  Můžete si vybrat z pozadí, jako je barevná kreslená krůta, teplý sváteční jídelní stůl nebo poutník se širokým úsměvem. Aplikace také nabízí možnost prezentace, která vám umožní zobrazit každou tapetu v tomto větším zobrazení, a navíc způsob, jak ji sdílet s přítelem. Tato aplikace je zdarma a je k dispozici pro iPhone i iPad, takže můžete obě zařízení smršťovat.

  Tapety a pozadí v den díkůvzdání HD (zdarma)

  Tato další aplikace s tapetami vám poskytne pozadí ve větším pohledu hned od začátku. Posouváním doprava se pohybujete mezi možnostmi. Když klepnete na nabídku vlevo, zobrazí se možnosti přidání polic, stavového řádku a uložení tapety.

  Některé tapety jsou roztomilé a barevné s téměř řemeslným vzhledem. Ale najdete i další, jako jsou fotografie oblíbených jídel na dovolenou. Aplikaci můžete sdílet se svými přáteli, pokud se vám líbí, a upgradovat prostřednictvím nákupu v aplikaci, abyste získali více tapet, polic, vzorů stavového řádku a odstranili reklamy.

  Tapety díkůvzdání HD (zdarma)

  Tapety na Díkůvzdání HD mají čisté rozhraní podobné první aplikaci na našem seznamu. Každou tapetu můžete vidět jasně a procházet možnosti. Když najdete perfektní pozadí, klepnutím na něj zobrazíte úplné zobrazení a potom klepněte na Uložit.

  Se vším od karikatur přes fotografie a dýně až po krůty je spousta tapet, ze kterých si můžete vybrat. Můžete také sdílet pozadí a užít si zážitek bez reklam s Tapety na den díkůvzdání HD.

  Tapety na plochu Den díkůvzdání Maker (zdarma)

  Jednou z posledních tapetových aplikací, na které byste se měli podívat, je Tapeta na den díkůvzdání Maker. Nemusíte vytvářet pozadí od nuly, ale spíše, abyste si jej mohli přizpůsobit, mít doplňky.

  Klepněte na ikonu Galerie tlačítko a přejeďte přes tapety ve spodní části. Když jednu vyberete, zobrazí se nahoře v úplném zobrazení. Odtud jej můžete jednoduše uložit, ale jaká by to byla zábava? Můžete přidat efekt rozostření, police, vzhledy a barvu stavového řádku. Po dokončení klepněte na Uložit a vaše jedinečná tapeta na Den díkůvzdání je připravena k použití. Můžete upgradovat nákupem v aplikaci, abyste získali více tapet a vzorů, plus odstranění reklam.

  Milujeme naše tapety na dovolenou!

  Tapeta Den díkůvzdání dělá dovolenou ještě zábavnější díky skvělým možnostem pozadí pro všechny typy oslav díkůvzdání. Doporučujeme prozkoumat další sezónní tapety, abyste našli něco, co vám vyhovuje. Projděte si všechny aplikace a jejich pozadí a najděte něco roztomilého pro potěšení - pro každý vkus a styl existuje jedna.

  Pro každého je tu něco!

  Když se zobrazí vaše ideální tapeta, klepněte na ni a poté na Podíl tlačítko pro jeho sdílení nebo uložení.

  K těmto tapetovým aplikacím nepotřebujete žádné další fantastické funkce. Stačí hledat aplikaci, která je bezplatná, podporovaná reklamami a dostupná pro váš typ zařízení (iPhone, iPad, iPod.)

  Šťastné Díkuvzdání!

  Tyto skvělé tapety díkůvzdání by vás měly dostat o krok blíž k přípravě na dovolenou. Jaký je váš oblíbený typ tapety díkůvzdání? Tyto aplikace pokrývají mnoho stylů. Máte rádi kreslené a roztomilé, teplé a realistické věci nebo něco mezi tím?

  Dejte nám vědět níže a šťastné díkůvzdání vám i vašim!

  Poslední příspěvky

  $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found